آزمايش واکسن اچ آی وی نشان می دهد وعده در میمون ها

یک واکسن آزمایشی به نظر می رسد به میمون تمدید حفاظت از HIV مانند عفونت — توسط “بیدار شدن” یک بازوی سیستم ایمنی بدن است که واکسن به طور معمول نیست.

کارشناسان هشدار داد که تحقیقات حیوانی اغلب نمی تابه در انسان است. این دهه از سوی یک واکسن اچ آی وی شده است یک مثال روشن. اما محققان گفت: این واکسن متفاوت با هدف قرار دادن دو “اسلحه” سیستم ایمنی بدن.

و آنها فکر می کنند کار به طور بالقوه اتحاد گسترده تر درس برای واکسن در حال توسعه برای ویروس های دیگر از جمله SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

“سوال بزرگ خواهد بود آیا این ترجمه به انسان گفت:” بالی Pulendran یکی از ارشد محققان در این مطالعه و استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا.

دانشمندان تلاش کرده اند به منظور توسعه یک واکسن اچ آی وی از سال 1980s با برق امید و به دنبال آن ناامیدی است. آخرین مثال یک دادگاه در آفریقای جنوبی بود که متوقف شد و در ماه فوریه به دلیل یک بار امیدوار کننده واکسن به سادگی کار نمی شد.

HIV ایدز باعث ویروس “است که یک مهره سخت به کرک برای بسیاری از دلایل” Pulendran گفت.

برای یک, آن حملات سیستم ایمنی بدن به سلول های T, غیرفعال کردن بسیار سلول های مورد نیاز برای راه اندازی یک مهاجم دفاع. این ویروس همچنین دارای راه های مختلف پنهان کردن خود را از تشخیص توسط سیستم ایمنی بدن. برای مثال Pulendran توضیح داد HIV است “کفن در یک سایبان از کربوهیدرات ها” ساخت آن را سخت برای آنتی بادی برای تشخیص این ویروس به عنوان دشمن.

آنتی بادی های تخصصی پروتئین تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن است که تشخیص مهاجمان خارجی محکم نگاه داشتن بر روی آنها و خنثی کردن آنها.

سنتی واکسن کار با تحریک تولید آنتی بادی.

اما Pulendran گفت: آن را دشوار است به القاء و حفظ یک سطح به اندازه کافی بالا از خنثی سازی آنتی بادی علیه HIV.

بنابراین او و همکارانش طراحی یک رژیم است که باعث تحریک نه تنها تولید آنتی بادی, اما ایمنی سلولی است. ایمنی سلولی شامل marshaling از “قاتل” سلول های T که گشت بافت های بدن نشانه هایی از ویروس ها و سپس از بین بردن سلول های پناه دادن به آنها.

“ما می خواستیم به کاوش با استفاده از تمام امکانات سیستم ایمنی بدن” Pulendran گفت.

برای تست این واکسن از محققان تقسیم rhesus macaques به سه گروه 15: یکی از دریافت چندین واکسن از پاکت های ویروسی پروتئین است که باعث تحریک تولید آنتی بادی. گروه دوم همان دریافت سری به علاوه تزریق سه ویروس های مختلف. هر یک ویروس اصلاح شده حاوی یک ژن یک پروتئین ویروسی به نام تهوع که تحریک ایمنی سلولی است.

گروه سوم به عنوان یک “کنترل” ،

واکسن داده شد بیش از 40 هفته و به دنبال آن بعد توسط تقویت کننده عکس فقط پاکت. گام بعدی بود که به افشای حیوانات به شیو — این میمون نسخه HIV — بیش از 10 هفته.

اکثر حیوانات در گروه کنترل آلوده بودند در عرض چند هفته این مطالعه نشان داد. در مقابل اکثر واکسن میمون ها باقی مانده محافظت می شود.

پنج ماه بعد محققان در معرض شش میمون از هر واکسن گروه به شیو دوباره. و تفاوت روشن آمده است: از شش حیوانات که دریافت تهوع حاوی واکسن — طراحی شده برای آتش ایمنی سلولی — چهار باقی مانده است مثلا.

درست شد فقط یک حیوان داده واکسن هدف قرار دادن آنتی بادی ایمنی به تنهایی.

این یافته ها منتشر شد آنلاین 11 مه در طبیعت, پزشکی.

میچل وارن مدیر اجرایی است AVAC نیویورک-بر اساس غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پیشگیری از اچ آی وی.

“این مطالعه مجموعه واقعا یک مفهوم مهم” گفت: وارن بود که درگیر در تحقیق ، “این نشان می دهد که با تحریک هر دو از این سلاح از سیستم ایمنی بدن ممکن است مهم در پیشگیری از HIV.”

برخی از گذشته واکسن آزمایشی رژیم را در واقع تلاش برای تحریک سلول T دفاع. اما سلول T پاسخ در خون و سایت از ویروس’ مطلب بیشتر با این آخرین واکسن با توجه به Pulendran.

کار زیادی پیش رو باقی می ماند اما. یک هدف Pulendran گفت: این است که برای ساده سازی رژیم — پیرایش آن به “قطعات کمتر” هستند که بیشتر امکان پذیر دادن به مردم است.

در تئوری وجود دارد نگرانی های ایمنی با یک واکسن اچ آی وی است که باعث تحریک سلول های T: از آنجا که این ویروس اهداف این سلول ها می تواند واکسن در واقع افزایش استعداد ابتلا به اچ آی وی شود ؟

علائم وجود دارد که در مورد قبلی یک واکسن آزمایشی که اقدام به تحریک سلول های T وارن اشاره کرد.

و همین دلیل است که مطالعات دقیق شروع با مدل های حیوانی, حیاتی, او گفت:.

HIV متفاوت از دیگر عوامل بیماری زا اما Pulendran تیم نشان می دهد که زمان کار می تواند مربوط به توسعه واکسن به طور کلی. استخدام دو آنتی بادی ها و سلول های T ممکن است حس را در مبارزه با بیماری هایی مانند آنفولانزا مالاریا و COVID-19 محققان گفتند.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بیشتر در پیشگیری از HIV و واکسن پژوهش است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de