کارشناس ما هشدار می دهد در شهرستانها صورت می تواند ‘آخرالزمانی آینده به عنوان کشور مجموعه رکورد جدید Covid-19 نفر در یک روز

برخی از شهرهای ایالات متحده و ایالات متحده را کند و یا متوقف قصد دارد به سهولت و محدودیت های مصوب در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر که این کشور همچنان به شکستن رکوردها در نظر تایید Covid-19 موارد و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند از آنچه در آینده می تواند نگه دارید.

“مردم نیاز به دانستن است که با پوشیدن ماسک می تواند به کاهش انتقال ویروس به میزان 50 درصد و کسانی که حاضر به دادن جان خود و خانواده و دوستان خود و جوامع خود را در خطر است.”
—دکتر کریستوفر موری IHME

تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت اعلام کرد یک توقف موقت در دولت بازگشایی روند در روز پنج شنبه به دلیل افزایش عفونت یک حرکت است که منتقدان به نام “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.” Austin, دالاس, هوستون و سن آنتونیو همه شاهد افزایش تعداد مورد.

“مناطق بزرگ مترو به نظر می رسد افزایش بسیار سریع و برخی از مدل ها در آستانه بودن آخرالزمانی” دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور گفت: سی ان ان در این هفته با استناد به مدل های که نشان می دهد هوستون می تواند چهار برابر افزایش روزانه موارد توسط 4 جولای.

“که واقعا نگران کننده و به تعداد کسانی که ظهور ما شاهد متناسب افزایش در تعداد بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش” اضافه شده hotez را بازتوییت کرد که همچنین کار بر روی یک پتانسیل واکسن برای Covid-19. “شما به نقطه که در آن شما پایمال ويژه و این زمانی است که مرگ و میر بالا می رود.”

در سطح ملی وجود دارد یک رکورد تعداد حدود 40,000 جدید Covid-19 مورد در روز پنج شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب. آخرین ضبط شد مجموعه 24 آوریل در 36,400 هر چند ایالات متحده دیدم عفونت های جدید تقریبا در سطح که در روز سه شنبه و چهارشنبه این هفته است.

افزایش در ایالات متحده موارد به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه می آید به عنوان کشورهای با socialized سیستم بهداشت و درمان در حال دیدن عفونت اعداد کاهش است.

از صبح روز جمعه در ایالات متحده مرگ و میر تا به حال در صدر 124,500 و تعداد کل موارد تایید شده در سراسر کشور بیش از 2.4 میلیون—بیش از هر کشور دیگری در جهان—هر چند کارشناسان بهداشت عمومی هشدار ميزان عفونت می تواند بسیار بالاتر است.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر است که برای هر موردی که گزارش شده است در واقع دارد 10 عفونت های دیگر” رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: در تماس با خبرنگاران پنج شنبه—به این معنی که بیش از 24 میلیون آمریکایی در واقع می تواند با این ویروس آلوده.

که برآورد بر اساس نمونه خون مورد آزمایش قرار برای حضور آنتی بادی ها به ویروس Redfield توضیح داد. ان بی سی نیوز گزارش داد که نمونه ها از افرادی که به طور خاص به دنبال آنتی بادی آزمایش به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که خون اهدایی و یا تا به حال آزمایشگاهی تست خون به دلایل دیگر.

“این ویروس باعث می شود تا مقدار بدون علامت عفونت” اضافه شده Redfield که تصریح کرد: اهمیت اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک صورت و دست شستن. “رویکرد سنتی به دنبال علامتی بیماری و تشخیص آن را به وضوح اهمیت جلوه مقدار کل از عفونت.”

The New York Times, سیستم ردیابی قرار داده و تعدادی از جدید Covid-19 نفر در ایالات متحده در روز پنج شنبه در بالا 41,000:

این بار نیز گزارش داد روز شنبه در افزایش تعداد بزرگسالان در 20s و 30s و 40s با تایید عفونت در بعضی از نقاط کشور که در مورد اعداد در صعودی با اشاره به آریزونا و فلوریدا و تگزاس به عنوان نمونه.

“آنچه روشن است این است که بسیاری از افرادی که جوانتر به نظر می رسد به طور چشمگیری تغییر” جوزف مک کورمیک استاد اپیدمیولوژی در UTHealth دانشکده بهداشت عمومی در براونزویل گفت: بار. “این واقعا بسیار نگران کننده است.”

به گفته این روزنامه:

الگوی نقاشی اطلاع از شهرداران ، فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی می آید و به عنوان یک نشانه نگران کننده برای شهرستانها و موسسات به آنها نگاه کنید به سقوط. افزایش موارد در میان افراد جوان می تواند پیچیده برنامه از رهبران که مشتاق برای باز کردن مدارس و دانشگاه ها رزومه, رویدادهای ورزشی و بازگشت به زندگی عادی و به طور کامل عملکرد اقتصاد است.

این افزایش می تواند منعکس کننده یک حقیقت ساده: از آنجا که بسیاری از کشورهای بازگشایی میله, رستوران ها و دفاتر coronavirus اجازه داده شده به گسترش بیشتر به طور گسترده ای در سراسر جوامع از جمله برای بیشتر افراد جوان است. اما مردم در 20s و 30s نیز بیشتر احتمال دارد به بیرون رفتن معاشرت کارشناسان می گویند افزایش نگرانی هایی است که بدون علامت جوان مردم در حال کمک به گسترش این ویروس به آسیب پذیر تر آمریکایی ها در زمانی که موارد صعودی خطرناکی در جنوب و غرب است.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در روز چهارشنبه منتشر شده از یک مدل نشان می دهد که حدود 180,000 نفر در ایالات متحده خواهد مرد چون از Covid-19 اکتبر 1. محققان همچنین پیش بینی شده در ایالات متحده مرگ و میر را به رها کردن در مورد 146,000 اگر حداقل 95% از مردم عینک ماسک ،

“شکی وجود ندارد که حتی به عنوان متحده باز کردن ایالات متحده آمریکا است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر در یک دوره برای افزایش ابتدا در اواخر ماه اوت و تشدید در ماه سپتامبر” IHME مدیر دکتر کریستوفر موری در بیانیه ای گفت. “مردم نیاز به دانستن است که با پوشیدن ماسک می تواند به کاهش انتقال ویروس به میزان 50 درصد و کسانی که حاضر به دادن جان خود و خانواده و دوستان خود و جوامع خود را در خطر است.”

جدید ABC News/نظرسنجی ایپسوس جمعه منتشر شد نشان می دهد که 87 درصد از آمریکایی ها فرسوده صورت ماسک یا پوشش در هنگام خروج از خانه در هفته گذشته از 61 درصد در ماه آوریل است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 56 درصد از آمریکایی ها معتقدند اقتصاد بازگشایی بیش از حد به سرعت و 76 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس است که از 69 درصد در اوایل ماه ژوئن و معکوس دو ماه کاهش روند پس از مارس.

Concern over contracting Covid-19

این نظرسنجی که همچنین نشان داد که آمریکایی ها تمایل به بیرون رفتن در ملاء عام برای فعالیت های مختلف کاهش یافته و در دو هفته گذشته به عنوان موارد در سراسر کشور رسید انجام شد چهار شنبه و پنج شنبه و در حاشیه آن از خطای نمونه گیری است به علاوه یا منهای 4.7 درصد است.

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در روز جمعه بعد از ظهر تنظیم شده است به برگزاری اولین جلسه عمومی در نزدیک به دو ماه. زنده جریان رویداد برگزار خواهد شد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای کاخ سفید و گزارش به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران این نیروی کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de