کارشناسان می گویند $17.5 میلیارد Writedown توسط BP اثبات غول نفتی می داند ‘ذخایر نفت و گاز به طور فزاینده ای بی ارزش’

سوخت های فسیلی غول BP روز دوشنبه اعلام کرد آن را به نوشتن نزدیک به 18 میلیارد دلار در دارایی های موجود یک حرکت است که آب و هوا طرفداران می گویند که شواهد بیشتری است که این صنعت تحت عظیم shift را ترک خواهد کرد که ذخایر نفت و گاز کمتر و کمتر با ارزش به عنوان جهان محور به سیاره پسند و مالی-قابل دوام منابع انرژی است.

“این دندانه بزرگ در BP ترازنامه نشان می دهد آن را در نهایت خطور BP که آب و هوا اورژانس در حال رفتن به را نفت به ارزش کمتر است.”
—چارلی Kronick صلح سبز

“بزرگ نفت است و در نهایت اعتراف به آنچه بوده ایم گفت: در ده سال گذشته” فسیلی رایگان مدیر رسانه ای و متوقف کردن پول خط لوله کمپین سخنگوی جیمی کم گفته رویاهای مشترک. “ذخایر نفت و گاز به طور فزاینده ای بی ارزش به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای با خیال راحت یا سودآوری تولید آنها است.”

عظیم writedown می آید به عنوان اثرات اقتصادی جهانی coronavirus همه گیر باید همگرا با موجود بحران مالی مواجه صنعت سوخت فسیلی با توجه به افزایش سهم انرژی های تجدید پذیر, یک تقاضا از گاز و نفت مازاد در بازار جهانی و رشد تقاضا سیاسی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

به عنوان تپه توضیح داد:

در ساخت حرکت شرکت ذکر شده هر دو تضعیف تقاضا و احتمال این که این بیماری همه گیر را با سرعت بالا انتقال به پایین کربن اقتصاد است.

“انرژیهای تجدید پذیر در حال حاضر و آینده ایم” سابق بریتانیا سبز رهبر حزب ناتالی بنت. “سوخت های فسیلی دایناسورها هستند.”

BP writedown است که این شرکت بزرگ از سال 2010 در آبهای عمیق افق فاجعه است.

این حرکت توسط BP نیاز به دیده می شود در زمینه صنعت و اقدامات شرکت های دیگر نوشت: خبری بلومبرگ نویس Chris Hughes:

مدیریت شرکت تغییر از صعودی به نزولی است. بر این اساس برخی از زمینه ها خواهد شد درآمد کافی می گرداند و از سوخت های فسیلی است که استخراج شده اند و سوخته در حال حاضر نخواهد بود.

این یک لحظه مقایسه شود نه تنها با همسالان’ نظرات دیر اما با لرزه revaluations صنعت تحمیل سرمایه گذاران بیش از دو دهه گذشته—فکر می کنم کونوکو فیلیپس’ $34 میلیارد دلار از دارایی اختلالات در بحران مالی است.

در بیانیه فعالان صلح سبز در بریتانیا مشاور ارشد چارلی Kronick استقبال شرکت تغییر لحن و خواست آن را به حفاظت از نیروی کار خود را.

“تا زمانی که BP در حال حفاری برای نفت و این بخشی از مشکل است.”
—جیمی کم, Fossil رسانه ای رایگان

“این دندانه بزرگ در BP ترازنامه نشان می دهد آن را در نهایت خطور BP که آب و هوا اورژانس در حال رفتن به را نفت به ارزش کمتر” گفت: Kronick. “BP باید حفاظت از نیروی کار آن و ارائه آموزش به مردم کمک کند حرکت به شغل پایدار در انهدام و دریایی باد.”

در یک بیانیه مدیر عامل شرکت برنارد Looney اشاره به احتمال یک جهت گیری مجدد نسبت به توافق پاریس اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در پست coronavirus اقتصادی بازسازی به عنوان یک دلیل عمده این شرکت revalued انرژی خود سهام.

“ما تنظیم مجدد قیمت ما چشم انداز به منعکس کننده که تاثیر و احتمال بیشتری تلاش برای ‘ساخت بهتر’ به سمت پاریس-سازگار جهان” گفت: Looney.

اما کم گفته رویاهای مشترکانجام نمی شود فریب خورده است.

“BP در تلاش است تا چرخش این اطلاعیه به عنوان بخشی از انتقال آن به یک” سبز “شرکت اما تا کنون ما دیده نمی شود هر گونه تغییرات اساسی به آن طرح کسب و کار” گفت: کم. “تا زمانی که BP در حال حفاری برای نفت و این بخشی از مشکل است.”

“صرفه جویی در خود را تشویق تا فشار خون خود را اعلام توقف تمام اکتشاف و به سرعت در حال توقف تدریجی تولید موجود,” او اضافه شده است. “تا آن زمان این مبهم تعهدات مورد به عنوان معنی دار به عنوان نقاشی یک دکل نفت سبز”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de