کارشناسان نگران مسن آمریکایی ها احساس ‘مصرفی در طول همه گیر

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آن روشن شده است که افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به بیماری جدی است.

در حال حاضر کارشناسان نگران هستند که مسن تر آمریکایی ها در حال سقوط قربانی به سن گرایی و پیام است که آنها “مصرفی” در میان بحران است.

تبلیغات

این بیماری همه گیر را دیده است “داستان های ترسناک” از سراسر جهان در تلفات تحمیل در افراد مسن گفت: Gordon Flett استاد روانشناسی در دانشگاه یورک در تورنتو است.

در کشورهای سراسر جهان SARS-CoV-2 ویروس از طریق خانه های پرستاری و گاهی با کمک گیری به حرکت بيمار از بيمارستان به مراکز مراقبت.

برخی از بدترین داستان Flett اشاره کرد که شامل مراقبت های خاص خانه در اسپانیا که در آن کارکنان رها ساکنان ترک های نظامی برای پیدا کردن برخی از مرده در خود تخت و بیمارستان در لیما پرو که متوقف پذیرش بیماران مسن تر تا حدودی به دلیل آنها کمتر به احتمال زیاد برای زنده ماندن نسبت به افراد جوان است.

و در خارج از خانه های پرستاری و بیمارستان و موارد سن گرایی وجود دارد — از جمله پیام هایی که بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 “تنها” در میان افراد مسن و راه اندازی مجدد اقتصاد اولویت است.

Flett با اشاره به به طور گسترده ای گزارش شده مثال تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک که ادعا کرد “بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ” خواهد بود مایل به “شانس” خود به بقا اگر آن را نگه داشته که اقتصاد ایالات متحده در حال اجرا است.

پیام مانند است که می تواند به سالمندان آنها “مصرفی,” Flett گفت.

“من شنیده ام یکی بیش از حد بسیاری از بار است که jumpstarting اقتصاد مهم تر است,” او گفت:.

که موجب Flett به جلو و با هم یک بررسی تحقیقاتی در “mattering” – که اخیرا منتشر شده در مجله بین المللی سلامت روان و اعتیاد.

ممکن است آن را هیچ جای تعجب است که بشر نیاز به توجه — به مردم در زندگی خود و جامعه است.

اما تحقیقات نشان می دهد mattering دارای اثرات محافظتی هستند که در بالای چیزهایی مانند “متعلق” به یک گروه Flett گفت. باور شما ارزش حیاتی است.

“این احساس mattering می تواند یک بافر در برابر استرس و منبع انعطاف پذیری” Flett گفت.

مطالعات مرتبط با افراد مسن’ حس mattering به کاهش احتمال افسردگی و تنهایی و همچنین به بهتر جسمی خوبی بودن. هنگامی که مردم احساس مهم Flett اشاره کرد, آنها ممکن است انگیزه برای مراقبت بهتر از سلامت جسمی خود را.

و اعتقاد به این که شما مهم به نظر می رسد به خصوص برای افراد جوان و سالمندان است. “آنها واقعا نیاز به اطمینان که آنها مهم” Flett گفت.

در عین حال فعلی آب و هوا ممکن است ارسال افراد مسن مخالف پیام به گفته دکتر تیموتی فارل, یک متخصص طب سالمندان و دانشیار در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی در سالت لیک سیتی.

کسانی که پیام می تواند در قالب متحده عجله برای بازگشایی پس از اقامت در خانه سفارشات و یا مردم از موازین اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا امتناع از پوشیدن ماسک فارل گفت.

در خود منطقه محلی فارل گفت: این قابل توجه چگونه تعداد کمی از مردم با پوشیدن ماسک. به نظر می رسد که بسیاری از افراد جوان فکر می کنم این بار باید در افراد مسن برای محافظت از خود او اضافه شده است.

“آزادی فردی است که مصرف مقدم بر جمعی مسئولیت” فارل گفت.

و تلاش جمعی خواهد پرداخت برای همه, او اضافه شده است. اگر برخی از ایالت ها تا به حال خود را برداشته stay-at-home سفارشات تا به زودی “ما همه می خواهم در یک مکان بهتر در حال حاضر” فارل گفت.

بسیاری از در حال حاضر شاهد افزایش جدید COVID-19 موارد سبب به “مکث” بازگشایی مجدد.

در زمانی که افراد مسن در صورت خطر بالقوه کشنده بیماری — و در حال قطع از نرمال تعاملات و روال — آن را حتی بیشتر مهم است که آنها دریافت پیام آنها ارزش Flett گفت.

خانواده و دوستان و همسایگان کمک می کند به سادگی با رسیدن.

“حتی حرکات کوچک بروید یک راه طولانی” Flett گفت. “این فقط می تواند به شما تماس و گفت:” هی, من فکر می کنم ” یا ” من از دست دیدن شما.'”

او افزود که افراد مسن هستند که نه تنها آنهایی که ممکن است احساس مصرفی در طول همه گیر: کارگران ضروری از مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای فروشگاه مواد غذایی کارکنان در معرض خطر بیش از حد — به خصوص اگر آنها احساس آنها داده نشده است حفاظت کافی و پشتیبانی.

“ما باید بسیار فعال تر در نشان دادن مردم است که آنها موضوع” Flett گفت.

اطلاعات بیشتر

دانشگاه دارای مشاوره در COVID-19 و روانی خوبی بودن.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de