مواد منفجره Whistleblower شکایت توسط رییس HHS رسمی می گوید او تحت فشار به قرارداد به مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه شرکت داروسازی

فدرال دانشمند ثبت رسمی whistleblower شکایت سه شنبه هفته پس از reassigned از موقعیت خود در بهداشت و خدمات انسانی گروه پس از برخورد با تهمت مقامات دولت بیش از تست نشده Covid-19 درمان است که رئیس جمهور شد ترویج.

دکتر ریک روشن یک متخصص ایمونولوژی و تا ماه گذشته مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) گفت: در علاوه بر این به تلافی برای اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی اصرار که هیدروکسی کلروکین شد موثر در درمان Covid-19 او مواجه پایدار فشار را از HHS مقامات از آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هدایت میلیون ها دلار در قرارداد به مشتری از لابی جان Clerici.

“دکتر روشن در ابتدا بی تفاوتی مواجه می شوند که پس از آن توسعه یافته به خصومت از HHS رهبری از جمله وزیر آذر به عنوان دکتر روشن و کارکنان خود را نگرانی در مورد ویروس ها و نیاز فوری به عمل می کنند.”
—Whistleblower شکایت

Clerici است “دیرینه اتصال” به دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در HHS با توجه به شکایت.

چند بار ابتدا در سال 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و اتاق روشن شد و تحت فشار به گسترش قرارداد دولت به Aeolus دارو یک مشتری از Clerici است. در علاوه بر این به Clerici را مشتری Aeolus مدیر عامل شرکت دوست Jared کوشنر تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد.

روشن حاضر به تمدید قرارداد منجر به اختلاف بین او و مافوق خود در گروه. تنش به طور پیوسته رشد به عنوان Kadlec و دیگر مقامات خواست روشن به انتقال 40 میلیون دلار از بردا به استراتژیک ملی ذخایر در سال 2018 به خرید مواد مخدر ساخته شده توسط تولید کننده Alvogen یکی دیگر از Clerici مشتریان در میان دیگر اختلافات.

با توجه به شکایت (pdf) “دکتر Kadlec سرخوردگی و عناد نسبت به دکتر روشن رسیده نقطه شکستن آن هنگام و پس از ظهور Covid-19 دکتر روشن در برابر تلاش ها برای سقوط به خط با دولت بخشنامه به ترویج گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و به جایزه قراردادهای پر سود برای این و دیگر مواد مخدر حتی اگر آنها فاقد شایستگی علمی و دریافت نکرده اند قبل از بررسی صلاحیت علمی.”

روشن همچنین نوشت: در 89-صفحه شکایت که او مواجه می شوند پوش بک در ژانویه هنگامی که او به نام در HHS شروع به توسعه منابع در آماده سازی برای درمان و واکسن پژوهش به عنوان Covid-19 همه گیر رسیده, ایالات متحده است.

“روشن بود به دکتر روشن تقریبا بلافاصله که این ویروس به شدت مسری به سرعت در حال گسترش و می تواند میزان مرگ و میر بالا,” شکایت می خواند. “دکتر روشن و کارکنان خود را به رسمیت شناخته شده نیاز فوری برای به دست آوردن توالی ژنتیکی اطلاعات در مورد ویروس ها و به دست آوردن ویروس ها و نمونه های بالينی از افراد آلوده به این ویروس به اشتراک گذاشتن با آزمایشگاه ها و شرکت های… دکتر روشن در ابتدا بی تفاوتی مواجه می شوند که پس از آن توسعه یافته به خصومت از HHS رهبری از جمله وزیر آذر به عنوان دکتر روشن و کارکنان خود را نگرانی در مورد ویروس ها و نیاز فوری به عمل می کنند.”

گروه رهبری رشد به طور فزاینده متخاصم نسبت به روشن پس از ابلاغ با اعضای کنگره مطبوعات و برخی از مقامات کاخ سفید از جمله تجارت مشاور پیتر ناوارو—در مورد نیاز به عمل فوری برای مقابله با این بیماری همه گیر.

به سی ان ان گزارش روشن است که در حال حاضر برنامه ریزی برای شهادت در کنگره آمریکا در اوایل هفته آینده به اتهامات موجود در شکایت خود:

روشن ظ موسس شکایت با دفتر مشاور ویژه در مورد دو هفته پس از reassigned به موسسه ملی بهداشت. با توجه به شکایت پس از برداشتن روشن از پست خود در بردا HHS مقامات “به راه انداخته بی اساس کمپین اسمیر علیه او درست آشکارا نادرست و اتهامات در مورد عملکرد خود در تلاش برای توجیه آنچه که به وضوح یک تلافی جویانه تنزل.”

شکایت خواستار برگشت از روشن این انتقال به عنوان به خوبی به عنوان یک تحقیق کامل را به او اتهام cronyism در گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im