تمدید مهلت ارسال آثار به فایل سرشماری شکل می دهد یوتا امیدوار به بهبود بررسی پاسخ

سالت لیک سیتی — تمدید مهلت تکمیل 2020 سرشماری دادن یوتا مقامات کمی بیشتر اتاق تنفس و شانس خود را برای دیدار با تکمیل اهداف شده اند که مانع بسته شدن در آورده با COVID-19..

“بسیاری از آنچه که بسیاری از ما اعضای کمیته برنامه ریزی شده بود انجام شد به میزبان رویدادی که در آن مردم می آیند و ملاقات در فرد و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سرشماری: چرا از آن مهم است به آنها; چرا که آن کمک می کند تا جامعه خود را و چگونه به پاسخ گفت:” اوان Curtis, دولت برنامه ریزی هماهنگ با فرماندار دفتر مدیریت و بودجه و عضو دولت تکمیل تعداد کمیته.

در حال حاضر آمار کارگران با تکیه بر کلمه از دهان و تلاش مردمی برای افزایش پاسخ.

Utahns باید تا اکتبر. 31 به خود پاسخ به سرشماری. به طور معمول کسانی که پاسخ آن به علت آغاز ماه ژوئیه اما COVID-19 همه گیر باعث شده است تا مقامات به تمدید مهلت.

این فرمت اجازه خواهد داد که سرشماری کارگران برای رسیدن به مردم بیشتر به منظور دریافت بیشتر از تعداد دقیق به خصوص در محروم یا جوامع روستایی.

“در بسیاری از جوامع است که از لحاظ تاریخی undercounted پس از سرشماری آغاز شد. وجود دارد بسیاری از دلایل که, اما چیزی که ما به نوع آموخته اخیرا توسط بسیاری از جوامع که آیا واقعا درک خوبی از آنچه سرشماری است و به همین دلیل بسیار مهم است” گفت: Marti Woolford ویژه پروژه های هماهنگ کننده نمک دریاچه دفتر شهردار جدید برای آمریکایی ها.

نرخ بالای سرشماری پاسخ مهم است مسئولان توجه داشته باشید به خصوص برای جوامع به حاشیه رانده شده به دلیل آن اثرات تصمیمات و بودجه در سراسر زیرساخت های بهداشت و درمان, ایمنی عمومی و آموزش و پرورش, در میان دیگران.

“اهمیت حیاتی تعداد دقیق برجسته شده توسط COVID-19 و یوتا از زلزله به عنوان امنیت عمومی با استفاده از داده های سرشماری به راهنمای تصمیم گیری در مورد خدمات مناطق ایستگاه آتش نشانی و بیمارستان” با توجه به انتشار اخبار از بروک Coles, اطلاعات عمومی افسر یوتا سرشماری سال 2020 است.

“یوتا زمان پاسخ دهی در 66.1% تقریبا مطابق با دولت را در سال 2010 نرخ 68.6%. با این حال بسیاری از مناطق همچنان به concerningly پایین, پاسخ, به خصوص در مناطق روستایی شهرستان و فرهنگی جوامع” Coles گفت.

کورتیس گفت: دولت هدف این است که برای دیدار و امیدوارم بیش از 2010 پاسخ دهی.

“ما امیدواریم با تمدید مهلت ما چند فرصت های بیشتر برای بدست آوردن کلمه را در مورد اهمیت سرشماری” کورتیس گفت.

Woolford گفت که او در حال همکاری با شهرداری ها و گروه های جامعه برای رسیدن به مهاجر و پناهنده جمعیت و همچنین کمک به شهروندان ارشد.

داده های سرشماری تعیین مقدار ایالتی و فدرال کمک های مالی دولت های محلی دریافت و کمک می کند تا تعیین که در آن برای پراکنده کردن که پول است.

“هر چیزی که شما می توانید در مورد فکر می کنم سرشماری لمس در یک راه یا دیگری” Woolford گفت.

او گفت که مناطق با کاهش آمار مشارکت اغلب با مشکلاتی از قبیل سر می برند و با کمبود بودجه روبرو مدارس و حتی می توانید ایجاد “مواد غذایی بیابان” در مناطق با دسترسی محدود به فروشگاه های مواد غذایی.

رسیدن به جوامع روستایی مشکل است Woolford چرا که آنها لازم نیست که همان دسترسی به اینترنت و تلفن منابع مانند مناطق شهری انجام دهید و به جای تکیه بر روی کاغذ نظرسنجی.

کورتیس Woolford و Coles توافق کردند که بزرگترین چالش برای سرشماری شده است همه گیر.

اداره آمار کارگران اغلب با استفاده از امکانات عمومی مانند مدارس و کتابخانه ها برای کمک به مردم حرکت سرشماری و آنها را شمارش, اما به همه گیر مجبور است این موسسات به طور موقت نزدیک است.

کورتیس گفت: word-of-mouth شده است یک ابزار قدرتمند زیرا مردم بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به مردم به آنها اعتماد کنند.

درب-به-درب تلاش برای به دست آوردن سرشماری پاسخ شده اند به طور موقت به حالت تعلیق با توجه به همه گیر کورتیس گفت: اما آنها به دنبال در شروع دوباره در ماه اوت اگر بهداشت عمومی توصیه اجازه.

Utahns می تواند تکمیل سرشماری آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق یک مقاله پرسشنامه و بررسی ارائه شده است در 12 زبان مختلف برای کمک به پل شکاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>