‘فوق العاده ای پخش’ می دهد Jane Levy یک راز بزرگ

لس آنجلس, Feb. 23 (UPI) — در NBC موسیقی Zoey فوق العاده ای پخشفیلم سکس (Jane Levy) می تواند بشنود دوستان و عزیزان آواز افکار درونی خود را. نشان می دهد با استفاده از این دستگاه به ویژگی های موسیقی شماره, اما لوی گفت: همچنین به او شخصیت پیچیده و راز است که بر تمام روابط است.

“آن پیچیده می شود برای کسی که به چنین رابطه صمیمی با دیگران” لوی گفت آپی در مصاحبه.

حمایت از شخصیت های بی اطلاع هستند که آنها در حال آواز خواندن به Zoey و نمی دانم که او از شنیدن افکار خود را.

“است که درام داستان ما” لوی گفت. “مردم در حال گفتن Zoey اسرار خود را, اما آنها نمی دانند که.”

حمایت از شخصیت های انجام “کمک!” یا “من فکر می کنم من شما را دوست دارم” به بیان آنچه که آنها احساس اما تنها Zoey می توانید آنها را بشنود. آنها غافل هستند که Zoey این دانش خودی.

اولین قسمت منتشر دیجیتالی Jan. 7 تاسیس این قضیه است. لوی گفت: پس از آن قسمت تمرکز, دوست دختر, Mo (Alex Newell), رئیس, Joan (Lauren Graham) و دیگران.

“هر یک از شخصیت خواهد شد که یک قسمت که در آنها برجسته می شوند و قلب خود آهنگ را اجرا اصلی داستان” لوی گفت. “[قسمت] سه مورد Joan, چهار مورد, Mo, و شما در حال رفتن به یک سفر پیچیده با Zoey و رابطه او با قدرت است.”

یک قسمت تمرکز بر Zoey بیش از حد.

“وجود دارد یک قسمت به بعد در این فصل است که در آن من آواز خواندن و رقص هر شماره” لوی گفت.

موسیقی قدرت نیز اجازه می دهد تا Zoey پدر میچ (پیتر گالاگر) به آواز خواندن به او. این مهم است زیرا میچ رنج می برد از مترقی supranuclear فلج که کدها او فلج شده و قادر به صحبت می کنند.

“است که بهترین بخشی از نشان می دهد به من” لوی گفت. “من فکر می کنم آن را به قلب و هسته اصلی داستان ما.”

گالاگر نشسته منجمد در بسیاری از صحنه های خود را. چالش عملکرد گالاگر گفت که کنترل چشم خود را.

“من فقط نوع فکر در مورد عضلات و چشمان من چرا که آنها واقعا نمی تواند رها در زیر افق” گالاگر گفت آپی در یک مصاحبه جداگانه. “PSP بر همه متفاوت, بنابراین من تا به حال برخی از راه گریز. خالق ما پدر آن بود.”

Zoey افلاطونی, دوست, دوست Max (Skylar شون آستین) خواند “من فکر می کنم من شما را دوست دارم.” Zoey نیست جبران احساسات خود را و حداکثر نمی داند که او اعتراف کرد به او. آنها باید “به آنها/برنده آنها نیست ؟” ارتباط در سراسر نشان می دهد مانند کلاسیک تلویزیون افسانه مربوط به راس و ریچل در دوستان و یا David and Maddie در بگذرانند.

“Austin Winsberg خالق ما را دوست دارد رمانتیک کمدی و او نوشت: یک کمدی رمانتیک در موسیقی [تاریخ اول] برای برادوی” لوی گفت. “او به من گفت که یکی از نقاط قوت خود. در هر تلویزیون نشان می دهد وجود دارد آنها را یا نمی کنند ؟ که رابطه بین Zoey و حداکثر.”

لوی گفت: آواز خواندن و رقص جدید برای او. او با قدردانی از قدرت موسیقی اما فوق العاده لیست پخش است که آموزش خود را در مورد اجرای موسیقی.

“من همیشه در بر داشت موسیقی شفا” لوی گفت. “وجود دارد موسیقی من گوش دادن به تمام انواع لحظات در زندگی من است. زمانی که من احساس دلتنگ من گوش دادن به یک آهنگ خاص. زمانی که من می خواهم به احساس هیجان زده و ‘پمپ’ من گوش دادن به برخی از موسیقی. من نمی دانم هر چیزی در مورد موزیکال. من به طور مداوم به یادگیری از بقیه بازیگران است.”

بنابراین گالاگر. پس این نشان می دهد با استفاده از موسیقی پاپ برای ابراز شخصیت های آن احساسات گالاگر یادگیری بیشتر در مورد زمان و هنرمندان.

“برخی از آهنگ من نمی دانم که من در حال حاضر عشق” گالاگر گفت. “در حال حاضر تنها آنهایی که در سر من هستند که من به آواز خواندن در هفته آینده.”

طراح رقص Mandy Moore طرح Zoey رقص اعداد. لوی کشف چگونه به رقص می توانید بگویید یک داستان فقط به عنوان به خوبی به عنوان گفت و گو است.

“این واقعا شگفت انگیز به بیان خود را نه تنها از طریق اقدام و با استفاده از صدای خود را, اما از طریق طراحی رقص” لوی گفت. “مندی مور یک قصه اولین و مهمترین. او واقعا با استفاده از رقص به عنوان یک راه برای توسعه یک شخصیت است. من یاد گرفته ام بسیار از او و بخشی از آن است.”

میچ فقط می تواند حرکت کند هنگامی که او را به آواز به Zoey و رقص به مور choreography. گالاگر به عهده او برای طراحی شخصیت او را بیان کند.

“که همه طراحی شده و ما به توسعه آن هم به عنوان یک بیان از چه این آهنگ در مورد” گالاگر گفت.

گرفتن Zoey فوق العاده ای پخش یکشنبه 9 p. m. در ان بی سی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de