‘بسیار تاسف’: فرماندار اوکیناوا ریپ ما برای اجازه دادن به Covid-19 عفونت افزایش در آمریکا پایگاه های نظامی

اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki ناودان نظامی ایالات متحده بیش از آخر هفته برای مصرف کافی اقدام به جلوگیری از گسترش Covid-19 بعد از ده ها تن از تفنگداران دریایی مستقر در جزیره ژاپن آزمایش مثبت تهدید به جرقه زیادی شیوع بیماری در یک جامعه که در آن ویروس است در غیر این صورت خوبی شده موجود است.

Tamaki گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “Okinawans شوکه هستند” با افزایش موارد در میان تفنگداران دریایی آمریکایی در این جزیره است. به آسوشیتد پرس گزارش داد که ارتش ایالات متحده تنها فاش تعداد موارد در میان تفنگداران دریایی ایالات متحده پس از اکیناوایی مقامات بارها و بارها خواستار شفافیت.

“ما در حال حاضر قوی شک و تردید است که ارتش ایالات متحده گرفته شده کافی و پیشگیری از بیماری اقدامات است.”
—اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki

سپاه تفنگداران دریایی آمریکا گزارش 94 را تایید کرد Covid-19 عفونت پس از ژوئیه 7 Marine Corps Air Station Futenma و اردوگاه هانسن آمریکا پایگاه های نظامی که عادی Okinawans خواستم حذف شده برای سال. به استثنای موارد در میان تفنگداران دریایی آمریکایی در اوکیناوا گزارش شده فقط 153 coronavirus موارد از فوریه.

“این بسیار تاسف بار است که این عفونت به سرعت در حال گسترش در میان ایالات متحده پرسنل هنگامی که ما Okinawans انجام می دهند ما تمام تلاش خود را برای مهار عفونت” گفت: Tamaki. “ما در حال حاضر قوی شک و تردید است که ارتش ایالات متحده گرفته شده کافی و پیشگیری از بیماری اقدامات است.”

حدود 20,000 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در بیش از 30 نقطه در اوکیناوا. در حالی که معلوم نیست چگونه ایالات متحده پرسنل آلوده شدند, ژاپنی, روزنامه Asahi Shimbun گزارش روز شنبه که مقامات محلی نگران بودند “در مورد ناگهانی سنبله از عفونت چون او را دیدم بسیاری از ارتش ایالات متحده خدمت اعضای سرگردان در اطراف در خارج از پایگاه های خود در چهارم جولای.”

“ما افزایش سطح هشدار زیرا اعتقاد ما بر این است که عفونت در حال حاضر در حال گسترش در جامعه ما” گفت: شهردار آمده چنین است: “Noguni از چتن اوکیناوا.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش روز دوشنبه, جدید Covid-19 موارد در اوکیناوا “هستند و یک گونه جدید در روابط ارتش و دولت های محلی که در آن حضور آمریکا در پایگاه های دوستیابی به پایان جنگ جهانی دوم بوده است مداوم منبع اصطکاک است.”

“شهروندان باید بلند گله و شکایت از سر و صدا جرم و هواپیما حوادث و بارها و بارها مورد سوال که چرا نزدیک به نیمی از 55,000 سربازان آمریکایی در ژاپن—که شامل پرسنل از تمام شاخه نظامی—در حال مستقر در اوکیناوا” این بار اشاره کرد.

Tomonari Kiyuna یک کارگر در یک فروشگاه ماکارونی در چتن گفت: بار است که او “ترس” با افزایش coronavirus عفونت در میان نیروهای ایالات متحده.

“ما بسیار مراقب باشید با پوشیدن ماسک و شستن دست و مطابق با اصول” Kiyuna گفت. “من می خواهم آنها را به افشای اطلاعات. آنها آمریکایی ها اما اقامت آنها در اوکیناوا, ژاپن. Okinawans یا ژاپنی ها مردم را به حق می دانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>