‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ Amphan بشکه نسبت به هند و بنگلادش و

هند و بنگلادش روبرو هستند “طوفان فاجعه بار افزایش بالقوه” از طوفان Amphan به عنوان عمده طوفان باعث جرم تخلیه یک روز قبل از آن انتظار می رود به ریزش زمین در سواحل بنگال.

هند و هواشناسی بخش طبقه بندی شده Amphan روز سه شنبه به عنوان “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” خواهد بود که به احتمال زیاد حمل حداکثر پایدار باد سرعت 155-165 کیلومتر در ساعت gusting به 185 kmp زمانی که گردباد بازدید هندوستان West Bengal دولت و بنگلادش است.

طوفان را تضعیف کرده است از دوشنبه شب هنگامی که آن را به عنوان ثبت شد خلیج بنگال را تا کنون قوی ترین طوفان بسته بندی پایدار باد از 270 کیلومتر در ساعت (165 مایل در ساعت). هواشناس اریک Holthaus صبح روز سه شنبه هشدار داد که Amphan هنوز هم می تواند به ارمغان بیاورد خسارت عمده.

“این طوفان مرگبار جدی” Holthaus توییتی.

“Amphan احتمال ریزش زمین به عنوان یک دسته 2 معادل شاید یک دسته 3,” هواشناس باب Henson نوشت: روز سه شنبه. “با این وجود عمده موج طوفان تقریبا قطعی است با توجه به طوفان مسیر و جغرافیای خلیج بنگال است.”

هنسون بیشتر توضیح داده:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر چه Amphan بالا بادها را ویران و آن سیل بارندگی باعث داخلی جاری شدن سیل—یک نگرانی عمده را در خود دارد با توجه به طوفان گسترده پاکت رطوبت—جدی ترین تهدید ناشی از Amphan بالقوه فاجعه بار موج طوفان. حتی اگر Amphan بالا بادها تضعیف بیشتر موج طوفان تهدید خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند ، Amphan زیادی cyclone است که در حال حاضر هل دادن مقدار زیادی از آب شمال به خلیج بنگال که اعمال funneling اثر در شمال-حرکت مکش. وجود دارد مقدار زیادی از حرکت در آب تحت فشار قرار دادند توسط بزرگ طوفان قدرتمند در هنگام اوج خود بادها را تضعیف میکند اما به طور کلی خود را وزش زمینه های گسترش به عنوان توسط اثبات 2008 طوفان آیک در تگزاس 2012, طوفان سندی در نیویورک و نیوجرسی.

ترکیبات مشکلات امن نگه داشتن مردم در طول تخلیه در حال انجام است تهدید Covid-19. از اخبار بی بی سی:

این زمان دور وجود دارد coronavirus همه گیر به رقابت با هم—اجتماعی فاصله پروتکل برای جلوگیری از گسترش عفونت به معنی پناهگاه بیشتر مورد نیاز هستند و هزاران نفر از کارگران مهاجر آواره مستند محدودیت در هند در حال حرکت بسیاری از عنوان های پا به روستاهای ساحلی.

آماده سازی به پناهگاه میلیون ها نفر در بنگلادش در حال حاضر در جریان این آسوشیتد پرس گزارش می دهد:

مقامات بنگلادش هشدار داد که این توفان می تواند سیل گسترده ردیف هایی از جنوب غربی و جنوب مناطق. تاریخ و وزیر مدیریت بحران و امداد Enamur رحمان گفت: تخلیه آغاز شده بود در جنوب که در آن ساکنان ستخیرا منطقه که ویران شد توسط یک طوفان 2009 خواهد شد نقل مکان کرد به پناهگاه.

رحمان گفت که او به دستور مقامات محلی برای آماده شدن هزاران نفر از پناهگاه ها و سازه های موقت برای حفاظت از بیش از 5 میلیون نفر قبل از طوفان عبور از منطقه است.

Amphan دوم تا کنون ثبت super cyclone برای ضربه زدن به خلیج بنگال است. دیگر Odisha طوفان زده در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im