اکسون لابی فشار مقامات اروپایی به آب پایین سبز مقابله با کربن طرح قیمت گذاری برای خودروهای

آب و هوا لابی watchdog InfluenceMap جمعه نشان داد که اکسون موبیل ملاقات با مقامات کمیسیون اروپا که نهایی اروپایی سبز معامله در پاییز گذشته هل دادن این کمیسیون به گام به اطمینان حاصل شود که رانندگان در اروپا ادامه خواهد داد رانندگی ماشین است که اجرا در سوخت های فسیلی به جای انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی.

با توجه به گزارش منتشر شده در جمعه توسط InfluenceMap اکسون ملاقات با مقامات کمیسیون در ماه نوامبر سال 2019 به درخواست فرمت سبز معامله کربن سیاست های قیمت گذاری, شناخته شده به عنوان اتحادیه اروپا تجارت انتشار گازهای گلخانه ای طرح (ETS) به اگزوز تولید گازهای گلخانه ای.

این سیاست در حال حاضر تنها به “ثابت” انتشار کربن منابع مانند نیروگاه نیاز به یک کلاه در تولید گازهای گلخانه ای برای آن دسته از منابع است.

“به توجه جدی به گسترش ETS (تجاری تولید گازهای گلخانه ای طرح) فراتر از منابع ثابت” خواندن جلسه یادداشت که به دست آمده توسط InfluenceMap از طریق یک درخواست قانون آزادی اطلاعات. “اگزوز انتشار قوانین باید جایگزین با قدرت گیاه به چرخ و انتشار قوانین و مقررات.”

استفاده از این طرح به اگزوز گازهای موجود را حذف مقررات سختگیرانه در جاده ها می تواند تولید گازهای گلخانه ای و غرفه اجرای از اتومبیل های الکتریکی به عنوان رانندگان هزینه خواهد پوش می شود اگر آنها هنوز هم رانندگی ماشین است که اجرا در سوخت های فسیلی است. کمیسیون اروپا است که هنوز تعیین اینکه آیا آن را شامل اگزوز گازهای گلخانه ای در ETS با توجه به نگهبان.

سبز معامله شد شنبه و شد را محکوم کرد به عنوان یک “تسلیم” و آب و هوای اکشن رهبر گرتا Thunberg توقف کوتاه از توقف تدریجی موتورهای احتراق برای وسایل نقلیه. این طرح خواستار آن است که کشورهای اروپایی رسیدن به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 است که بسیاری از دانشمندان آب و هوا و طرفداران می گویند که خیلی دیر به جلوگیری از بحران آب و هوا.

اکسون ملاقات با مقامات اروپایی آن را به عنوان چهره دادخواهی در آمریکا در مورد این اتهام که شرکت خود را می دانستند کربن تولید گازهای گلخانه ای می تواند یک “فاجعه بار” اثر بر روی این سیاره در اوایل سال 1977. این نشست در ماه نوامبر بود که فقط یک نمونه از اکسون تلاش برای نفوذ در سیاست آب و هوا در اروپا از سال 2010 نگهبان گزارش سال گذشته اکسون صرف بیش از $42 میلیون در لابی مقامات اروپایی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اکسون تلاش برای تضعیف اروپایی سبز معامله نشان دهنده “یک تغییر از انتشار آب و هوا علم انکار نسبت به طیف وسیعی از تاکتیک زیرکانه تر و روایات برای منحرف کردن اذهان سیاستگذاران و دور از فوری و قوی سیاست مداخله آب و هوا در مقیاس توصیه شده توسط IPCC را 2018 گزارش ویژه در 1.5 درجه گرم شدن کره زمین” گفت: InfluenceMap.

نشست نوامبر است “و در عین حال یکی دیگر از شواهد قطعه مداوم استراتژی این شرکت برای ضبط روایت در آب و هوای مسکونی در دراز مدت راه حل های فنی در حالی که تلاش برای جلوگیری قاطع اقدام نظارتی که IPCC معتقد است ضروری و مورد نیاز به کاهش در برابر تغییرات آب و هوایی خطرناک” گفت: ادوارد کالینز مدیر شرکت آب و لابی گری برای این گروه است.

Pieter de Pous, سیاست, مشاور زیست محیطی سیاست فکر می کنم تانک EG3 نوشت که InfluenceMap را وحی در مورد اکسون ممکن است “یک برکت و رحمت در لباس مبدل است.”

تلاش برای تضعیف اروپایی سبز در مقابله با گسترش ETS “در حال حاضر پیدا کردن خیلی سخت تر ادعا را در ایمان خوب به لطف اکسون” نوشت: ده Pous.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im