Facebook کلونی مورچه roleplaying گروه با رشد به 1.8 M اعضا در میان همه گیر

مارس 12 (UPI) — یک Facebook گروهی که در آن کاربران تظاهر به یک کلونی مورچه رشد کرده و به بیش از 1.8 میلیون عضو پس از اجتماعی فاصله روش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 انجام شده در ایالات متحده است.

گروه — با عنوان “یک گروه که در آن همه ما تظاهر به مورچه ها در کلونی مورچه” — رشد از 100,000 اعضا در آغاز ماه مارس به بیش از 1.8 میلیون خالق آن Tyrese کودکان گفت NBC News.

اعضای گروه نقش بازی به عنوان اعضای یک کلونی مورچه, ارسال عکس از مورچه ها شرکت در فعالیت های مختلف از جمله خزنده در مواد غذایی و حمل برگ.

آنها سپس نوع اقدامات مانند “حفاری” “آسانسور” و “نیش” به آنها عمل کردن وظایف در خدمت مستعمره ملکه.

گروه خصوصی است که نیاز به تصویب دوره قبل اعضای آینده نگر می توانید عضویت و پست. آن را می پرسد کسانی که علاقه مند به پیوستن به یک سری از سوالات از جمله اینکه آیا آنها را تماشا پیکسار فیلم زندگی یک اشکال است.

“ما بسیاری از درخواست کاربر و در انتظار نوشته های است که آن را تبدیل به یک شغل برای من” گفت: کودکان یک دانشجو از داکوتای شمالی. “من فکر می کنم مردم در حال جستجو برای چیزی برای انجام در حال حاضر است. شما می توانید حرکت بسیار در رسانه های اجتماعی.”

این شهر همچنین دارای یک لیست از قوانین است که راهنمای این نقش تجربه و هر بار بحث از “انسان سیاست” علاوه بر بیان نفرت و صریح ناخالص یا محتوای خشونت آمیز.

“ما باید فیلتر شده و از همه COVID-19 نوشته های پس از آن را مانند یک فرار” Childs گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im