Facebook ارائه می دهد $100M برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19

مارس 17 (UPI) — Facebook گفت: از آن ارائه خواهد شد 100 میلیون دلار کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک در ده ها کشور شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

افسر ارشد عامل شریل سندبرگ گفت: بودجه در نظر گرفته شده برای حمایت از 30000 کسب و کارهای کوچک در بیش از 30 کشور در آن شرکت رسانه های اجتماعی کارکنان است.

“کسب و کارهای کوچک ضربان قلب جوامع ما و بسیاری از مردم که در اجرای این کسب و کار به شدت تحت تاثیر بحران — به خصوص به عنوان بیشتر و بیشتر مردم معقول در خانه بمانند” او نوشت: در Facebook post.

“دیگر بحران می رود در خطر بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و معیشت خود را صاحبان و کارکنان است.”

در علاوه بر این به کمک های مالی سندبرگ گفت: Facebook است که ساخت آن در مرکز کسب و کار باز و در دسترس بدون هیچ هزینه به هر کس به دنبال آموزش ها و پشتیبانی از شرکت. Facebook ارائه خواهد شد آموزش مجازی برای کسب و کارهای کوچک در نحوه عمل در طول بحران.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ هفته گذشته اعلام کرد که Facebook را مطابقت 20 میلیون دلار در کمک های مالی برای مبارزه با گسترش COVID-19. که 10 میلیون دلار را به CDC بنیاد مستقل و غیر انتفاعی ایجاد شده توسط کنگره برای حمایت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را در ارتباط به تلاش های بشردوستانه. Facebook ایجاد COVID-19 صندوق همبستگی با بنیاد سازمان ملل متحد و سازمان جهانی بهداشت برای پیشگیری و تشخیص ویروس است. از شنبه بعد از ظهر $3.8 میلیون مطرح شده بود از 10 میلیون دلار هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de