رو ما دیگر بحران با درس از COVID-19

من شده فکر کردن در مورد در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 مانند بسیاری از مردم من شگفت زده شده اند که این بیماری همه گیر می زنند مردم را به حرکت از یک کسب و کار به عنوان معمول رویکرد به زندگی و به اشکال اکشن است که در هیچ چیز متوقف خواهد برای رسیدن به مهم اجتماعی هدف است. در حالی که من انطباق بسیار با میل و رغبت با مشاوره از اپيدميولوژيستها من الهه شعر و موسیقی, در مورد اینکه چرا این بحران بود که باعث چنین اجتماعی سالم پاسخ ایمنی است.

در سال های اخیر میلیون ها نفر از مردم شده اند بالا بردن زنگ هشدار در مورد کشنده آب و هوا بحران مرگبار بحران خشونت پلیس و جرم حبس پناهنده و مهاجر بازداشت بحران و مرگبار بحران بی خانمانی است.

در سال های اخیر میلیون ها نفر از مردم شده اند بالا بردن زنگ هشدار در مورد کشنده آب و هوا بحران مرگبار بحران خشونت پلیس و جرم حبس پناهنده و مهاجر بازداشت بحران و مرگبار بحران بی خانمانی است. در سطح جهان بحران آب و هوا در حال حاضر می کشد حدود 300000 نفر در سال است و منجر به جاری تعداد 25 میلیون آب و هوا پناهندگان. آلودگی هوا جان 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان در هر سال است. در زمان حاضر swarms از ملخ ویرانگر محصولات و زمین های کشاورزی در بسیاری از شرق آفریقا به خطر انداختن زندگی از 25 میلیون نفر است. و مردم از شرق آفریقا تا حدودی تجربه این به دلیل افزایش CO2 در جو 79 درصد از آن شده است ساطع شده از کشورهای نیم کره شمالی.

این نیست که من آرزو می کنم COVID-19 دریافت کمتر فوری و جامع پاسخ. آن است که من آرزو می کنم کسانی که در بحران های دیگر درمان شدند با شدت هدف آنها نیز سزاوار است.

مردم در آب و هوای جنبش عدالت شده اند استدلال سال است که در واقع برخورد با بحران آب و هوا خواهد منجر به بهتر نتایج اقتصادی برای جوامع ما. و در عین حال آنچه در حال حاضر در حال سرمایه گذاری برای ایجاد این تغییرات لازم است که کسری از آنچه که باید صرف شده است. در مقابل با COVID-19 بحران به طور کلی پاسخ این بوده است که ما نیاز به انجام آنچه در آن طول می کشد به سرعت گسترش ویروس و آمد تا با یک واکسن و درمان حتی در هزینه از خاموش کردن اقتصاد جهان است.

تفاوت

بخشی از تفاوت در پاسخ می آید که چگونه بحران های مختلف آمار ما مغز انسان است. بحران آب و هوا شده است سخت به سازماندهی اطراف به دلیل آن است که اغلب به عنوان چیزی که در آینده اتفاق خواهد افتاد, برای افراد دیگر در یک مجموعه منتشر از راه های ناشی از, همه چیز در جامعه و صدمه زدن به “محیط زیست” به جای ما. ما می دانیم که همه آن چیزهایی که به نادرست. مردم در حال مرگ هستند که آواره, داشتن خانه های خود و محصولات کشاورزی نابود شده در حال حاضر. ما می دانیم که بحران آب و هوا را می توان با حل شدن در جامعه برای جلوگیری از استفاده از سوخت های فسیلی و از بین بردن جنگل ها. ما می دانیم که همه از این راه حل ها از نظر فنی امکان پذیر است و آنها اتخاذ خواهد شد زندگی ما را بهتر و نه بدتر. هنوز هم سخت است برای حفظ این پیام روشن است.

ما می دانیم که بحران آب و هوا را می توان با حل شدن در جامعه برای جلوگیری از استفاده از سوخت های فسیلی و از بین بردن جنگل ها. ما می دانیم که همه از این راه حل ها از نظر فنی امکان پذیر است و آنها اتخاذ خواهد شد زندگی ما را بهتر و نه بدتر. هنوز هم سخت است برای حفظ این پیام روشن است.

برای کسانی که مشغول به کار در جرم زندانی, پلیس, خشونت, بی خانمانی, پناهندگان بحران, بحران مهاجران بازداشت و فقر جهانی ما می دانیم که حداقل بخشی از مشکل این است که کسانی که نهفته نیست دیده می شود به عنوان داشتن زندگی که واقعا مهم برای کسانی که با قدرت همه چیز را تغییر دهید. به همین دلیل #BlackLivesMatter تا به حال چنین عمیق رزونانس.

یکی دیگر از دلایل مختلف پاسخ این است که COVID-19 است یک اورژانس پزشکی آماده به تاثیر همه. ایدز دریافت غم انگیز آهسته پزشکی پاسخ در بخشی به دلیل آن را ضربه به حاشیه رانده شده زیر مجموعه ای از جمعیت است. در حالی که COVID-19 کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار و افراد کم درآمد نامتناسب آن است که نزدیک تر از ایدز به عنوان یک فرصت برابر قاتل. و ما باید مکانیزم های ساخته شده را به سیستم سیاسی ما برای مقابله با شرایط اضطراری پزشکی. در برخی از مکان های بخش بهداشت و درمان قادر به اعلام اورژانس بهداشت و آنها را قانونی قدرت برای تحمیل قوانین اضطراری. در بسیاری از مکان های عمومی بهداشت کشور می شود که اعتماد به عامل در جهت منافع جامعه به عنوان یک کل و نه برای برخی از فاسد منافع خاص. و چون COVID-19 می تواند تاثیر همه کسانی که بهداشت عمومی مکانیسم شده اند به طور گسترده ای فعال می شود.

کسانی که به حل این بحران ما لازم نیست که مرتب سازی بر اساس قدرت قانونی یا اجماع اعتماد در پشت تلاش های خود را. مردم در حال کار بر روی این مشکلات باید در تعامل با سرعت در سنگ زنی فرآیند سیاسی است. و بر خلاف بسیاری از سیستم های بهداشتی ما, سیاسی, سیستم های در حال اجرا توسط کارشناسان اقدام در جهت منافع جامعه به عنوان یک کل. نه که من استدلال می کنند در آینده کتاب به چالش کشیدن قدرت: دموکراسی و پاسخگویی در شکسته جهان دولت در حال رقابت با سایت های که در آن منافع مختلف مبارزه برای تسلط. در حال حاضر بسیاری از دولت ها به طور قابل توجهی تحت تاثیر در تصمیم گیری خود را توسط سیاستمداران که انتخاب شدند از سوخت های فسیلی و جنگلزدایی منافع و بانک ها که سود حاصل از سرمایه گذاری در آن ویرانگر صنایع.

یکی دیگر از تفاوت های مهم است که این ویروس جهانی منفور و ترس از دشمن. ما بحران های دیگر در حال گل آلود باعث می شود که در حال عمیق تر بافته شده را به ما بافت اجتماعی: صنعت سوخت فسیلی بانک ها و صندوق های بازنشستگی است که حمایت از این صنعت و شرکت هایی که در تعامل با جنگل زدایی و سیاستمداران که انجام مناقصه خود را نه جهان دیده می شود به عنوان مسئول این مشکلات مواجه هستیم. دشمنان ما در بسیاری از مزمن مقاوم به درمان مشکلات اشکال تبعیض و غیرانسانی که باعث سیستمهای اجتماعی برای پاسخگویی کمتر فوری به نیازهای مردم از گروه های به حاشیه رانده شده. در نهایت شاید بزرگترین دشمن این باور است که آن مهم تر برای حفاظت از آزادی از کسانی که با سرمایه به انجام آنچه آنها می خواهند از آن است که به حفاظت از آزادی از بقیه از ما به یک عملکرد اجتماعی پارچه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

درس

در طول این بحران همراه با وحشت و از دست دادن بسیاری از مردم در حال تجربه چیزی است که واقعا زیبا – حس همبستگی و هدف مشترک. بسیاری از ما احساس خودمان را به مواجهه با یک خطر مشترک و ما احساس خوب با هم اقدام به آن آدرس. بسیاری از مردم قدردانی از شجاعت و فداکاری از متخصصان پزشکی با قدردانی از دیگران برای حفظ شش پا از فاصله اجتماعی درک راه است که محله گرد هم آمده اند برای حمایت از افرادی که نمی توانید به خرید بروید. دولت باید به طور ناگهانی در بر داشت راه به خانه افراد بی خانمان ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و تصویب moratoriums اخراج و سلب حق مالکیت. بسیاری از مردم تجربه کرده اند احساس خوبی است که می آید از مراقبت از تندرستی دیگران و بافت اجتماعی که ما متصل.

البته ما نیز دیده می شود مقدار زیادی از مخالف: کشورهای که با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ممنوع کردن سقط جنین به عنوان یک غیر لازم روش پزشکی است که نه تصویب پناهگاه در محل سفارشات باور نکردنی تلاش در احتکار و کاهش آلودگی هوا استاندارد. به عنوان نائومی کلاین استدلال می کند در دکترین شوک: ظهور سرمایه داری فاجعه, در هنگام یک بازدید بحران این قوانین طبیعی و راه های انجام کارهایی که به حالت تعلیق درآمد و از آنجا که به نظر می رسید غیر ممکن است هر دو به صورت مشترک ما خوب و برای به دست آوردن خصوصی تبدیل شده و ممکن است بیشتر از قبل.

به دلیل بحران آب و هوا و تخریب زیستگاه برای گونه های دیگر ما در حال ورود به یک دوره که در آن ما خواهد شد در صورت قیام در بلایای طبیعی. بحران آب و هوا به طور مستقیم باعث آتش سوزی, سیل, طوفان, جنگ, جابه جایی و آفت از ملخ. و مانند COVID-19 کسانی که حوادث را به سخت ترین اثرات بر کسانی که با کمترین منابع برای محافظت از خود و یا به بهبود می یابند. بیشتر به عنوان سونیا شاه استدلال می کند در همه گیر: ردیابی Contagions از وبا به ابولا و فراتر از آن در سراسر جهان به دلیل تخریب زیستگاه ما به احتمال زیاد در دوره های آینده به تجربه بیشتر بیماری های همه گیر در امتداد خطوط COVID-19 ايدز و ابولا و SARS-CoV-1.

هنگامی که ما در برخورد با دشمن است که این ویروس ما نیاز به تمرکز است که همان سطح از سالم اجتماعی پاسخ ایمنی بر روی کار ما در مواجهه با این بحران است. ما نیاز به گرفتن بهتر در برخورد با ما طیف گسترده ای از بیماری های مزمن و حاد اجتماعی و حوادث.

هنگامی که وجود دارد هیچ ساز و کاری برای سریع واکنش خودکار برای محافظت از مردم خوب و سپس آن را تا به جنبش های اجتماعی به نیروی عمل است. که در حال آماده شدن برای بازگشت از مکث اقتصادی ماشین که رانندگی ما و جوامع ما می تواند استفاده از برخی از آنچه که ما آموخته اند از قوی اجتماعی واکنش ایمنی بدن به COVID-19 به آدرس دیگر ما بحران است.

دانشمندان گفته اند ما با وضوح کریستال است که ما نیاز به کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای توسط 45 درصد تا سال 2030. هنگامی که آنان با قدرت می گویند آن است که بیش از حد گران قیمت برای انجام این کار, ما می دانیم که با این وضوح در زندگی تجربه است که آنچه آنها به معنی آن است که به اندازه کافی مهم است برای آنها را به انجام آنچه در آن طول می کشد. ما می دانیم که واکنش آنها یک انتخاب است و نه یک واقعیت ثابت.

ما همچنین متوجه شدند با نگاه کردن به تفاوت بین کره جنوبی و تایوان از یک طرف و آمریکا از طرف دیگر که بهتر و بیشتر دولت صالح بهتر است از یک بدتر و بی کفایت دولت است. و ما همه به یاد چقدر انتخابات مهم است.

به عنوان ما آماده را به اقتصاد ما را از خود قابل تامل آن است که زمان به کار سخت برای فقط و سبز بازیابی. ما منابع علمی و دانش فنی و اثبات سیاست برای همه ما به خوبی زندگی می کنند. ما نیاز به کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم برای سالم اجتماعی پاسخ ایمنی در برابر چیزهایی که آسیب مشترک ما خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de