ایمان بیش از ترس از پناهگاه به پارکینگ

واعظ وقفه عید پاک خود خدمات برای یک لحظه پله از منبر. او پیاده به سمت نور است که می درخشد از درب عقب. پله در خارج به یک خوشبو فلوریدا یکشنبه او آدرس یک جماعت از اتومبیل. “صدای بوق if ya hear me!” او مؤکدا از رانندگان حمایت توسط یک گیتار جاز. آنها با تکیه بر خود و شاخ یک مغبون “آمین!”

چهره اش را فرسوده و چروکیده پس از جنگ با سرطان پروستات و مرگ 16 ساله پسر می درخشد در حالی که برگزاری دو میکروفن. یکی به آدرس 10 نفر جمع آوری شده در داخل محراب حد لازم الاجرا توسط قانون فلوریدا; دیگر متصل به بلندگوهای خارج بازگشت که در آن در برخی از محله های کشیش نشین 25 ماشین گوش دادن به اولین درایو سرویس.

ورزشی, فرانسه-دستبند پیراهن تحت pinstripe جلیقه اسقف Chris Stokes نوسان بین دو میکروفون. “ما بدانند این از امروز صبح,” او می گوید نمازگزاران در آغاز عبادت مسیحی در مرکز میکانوپی — نه چندان دور از گینسویل. “ما بدانند این را که ما برود.”

جماعت خود را ندارد ملاقات از coronavirus scuttled خدمات عبادت و مجبور اعضای عقب نشینی به خانه های خود. برای هفته کریس مبهم از طریق ارائه محدود و خدمات مجازی. اما چیزی گم شده بود. گله خود را مورد نیاز نه فقط شنیدن کلمه, اما به خصوص برای معاشرت با برادران خود را.

در شهرهای کوچک در سراسر جنوب, یکشنبه خدمات بیشتر رویداد از تعهد. مردم مشتاقانه برای نمایش و دیدن همه وجود دارد. و در اینجا در Alachua County, هیچ کس مرده است از ویروس — هنوز رتبهدهی نشده است. اما به کریس, آن را به ارزش خطر است. “من فکر می کنم یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال به عنوان یک کشیش” او می گوید: “آن چیزی است که در این مورد انجام دهید.”

بنابراین او دعا کرد و او وزن گزینه های مختلف تا زمانی که او شنیده ام در مورد یکی دیگر از واعظ که اجاره کردن یک درایو در سینما. الهام به او پیشنهاد یک آزمایش: یک درایو در خدمات درست در خارج از کلیسا است. تقویت شده توسط یک جفت بلندگو کریس باز می شود با بحث در مورد ویروس. “ما می شنویم در مورد مرگ در هر روز است. در هر روز است. اما در میان, مرگ,” او می گوید: هدایت موقع عید پاک, پیام, “زندگی وجود دارد. و ما را انتخاب کنید به ایمان بیش از ترس.”

رهگذران جرثقیل گردن خود را در صدای بوق بزند اتومبیل های کریس wades به چمن پارکینگ برای ارائه صمیمیت و همدلی. دانه های عرق از نقطه پیشانی خود و قطره ای از خاکستری کلش او به عنوان treads از وانت به کامارو. “بدن و خون خداوند ما و نجات دهنده عیسی مسیح,” او می گوید هر یک از اهل او به عنوان مکان یک جام با ترقه و شراب را در دست خود. تقریبا همه آنها با پوشیدن دستکش و بسیاری از کریس گنجانده شده است برای همدلی — پوشیدن ماسک.

در یک راحت 75 درجه نسیم غلغلک دادن اسپانیایی خزه draping درختان در این نزدیکی هست. بعد از آن به عنوان امن در خانه سفارش مردد هوا خواهد رشد ضخامت پشم خفتبار و کریس تجارت خواهد شد یکشنبه خود را برای یک logoed دکمه پایین و شلوار جین. آسان قربانی اگر آن را به معنی جماعت خود را می تواند جمع آوری و چت. در مورد عیسی مسیح و یا هر چیز دیگری.

این سرویس به پایان می رسد با بسته شدن نماز اما وفادار نیست و آماده برای رفتن به خانه. از بازگشت از کلیسا کریس به تماشای گله اش صحبت و خنده و جشن رستاخیز از طریق پنجره ها از اتومبیل های خود را. ایمان بیش از ترس او خود را به یاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im