خانواده خواستار پروب LA police-درگیر تیراندازی از آندرس Guardado

20 ژوئن (فردا) — خانواده آندرس Guardado 18 ساله بود که به ضرب گلوله توسط یک Los Angeles County Sheriff معاون خواستار تحقیقات مستقل به مرگ او.

معاون-درگیر تیراندازی مرگبار رخ داده است و در حدود 5:52 بعد از ظهر پنج شنبه در Gardena unincorporated منطقه در نزدیکی غرب کامپتون با توجه به کلانتر.

تبلیغات

Guardado دوستان و خانواده شرکت کننده در یک مراسم و تظاهرات خواستار عدالت جمعه در نزدیکی محل که در آن او کشته شد.

“ما می خواهیم عدالت است. این اولین چیزی که ما می خواهیم” عمویش Noel Abarca گفت. “ما می خواهند بدانند که چرا آنها او را کشتند … ما باید جامعه را پشتیبانی می کند.”

نمایندگان خال خال Guardado در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار.

“مظنون نگاه نسبت به نمایندگان و تولید یک اسلحه گرم و سپس اقدام به اجرای جنوبی محدود بین دو کسب و کار” این گروه در بیانیه ای گفت:. “کوتاه پیگیری پا گرفت و در نتیجه نمایندگان تماس مشکوک و معاون درگیر تیراندازی رخ داده است.”

هیچ نمایندگان مجروح شدند.

هر چند مقامات با اشاره به Guardado به عنوان یک مظنون آن را روشن ساخته چه آنها مظنون به جرم و جنایت می شود.

Guardado به ضرب گلوله کشته شد در نیم تنه بالایی بود و در صحنه مرده.

بخش کلانتر گفت: آنها بهبود یک تفنگ دستی از صحنه اما جنیفر Guardado قربانی خواهر اختلافات که اسلحه او بود برادر.

“این درست نیست,” او گفت: ABC7. “آنها در حال رفتن برای کشتن یک فرد بی گناه و دور با آن و پوشش دادن همه چیز است. او مسلح است.”

صاحب خودرو فروشگاه بدن اندرو Heney گفت CBSLA که Guardado خصوصی مشغول به کار به عنوان گارد امنیتی برای فروشگاه.

“ما تا به حال یک گارد امنیتی بود که از جلو ، چون ما فقط به حال برخی از مسائل با مردم و برچسب زدن و چیزهای مانند آن” Heney گفت. “و سپس پلیس آمد و آنها کشیده اسلحه های خود را در او را و او زد چرا که او ترسیده بود و آنها را به هلاکت رسانیدند. او یک پس زمینه تمیز و همه چیز. هیچ دلیلی وجود دارد.”

سرهنگ چارلز Caldero به خبرنگاران گفت که Guardado نبود پوشیدن لباس در زمان و آنها اطلاعات در مورد شغل خود.

نمایندگان پوشیده نیست دوربین بدن با توجه به گزارش. مقامات گفت که این تحقیقات در مراحل اولیه.

Abarca که با این نسخهها کار در نزدیکی صحنه گفت که نمایندگان در حال حاضر گرفته شده از دوربین های امنیتی از این منطقه صبح روز جمعه و او تا به حال نه دیده می شود هر فیلم.

Abarca اضافه شده که Guardado حضور در لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی برای تبدیل شدن به یک مکانیک یا برق.

“پدر و مادر, در حال تخریب,” او گفت:. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای گفتن آنها در حال حاضر.”

لس آنجلس Community College District تایید کرد که Guardado دانشجو بودم در یک بیانیه جمعه که پشتیبانی از این خانواده تماس به صورت کامل و مستقل تحقیق و تفحص از تیراندازی مرگبار.

“LACCD به شدت از تماس با آقای Guardado خانواده به صورت کامل و مستقل رسیدگی به شرایط از قتل” بیانیه ای گفت:. “مرگ او می آید در یک زمان از اعتراض ملی برای عدالت اجتماعی و قابل توجهی پلیس اصلاحات در مورد استفاده از نیروی کشنده توسط اجرای قانون و برای تاکید بیشتر بر د-تشدید تکنیک ها و جامعه محور. ما هرگز نباید حساسیت یا نرمال توسط این تعداد نگران کننده ای از مرگ و میر با اجرای قانون از سیاه و قهوه ای مردان و زنان در این کشور — آن را نمی توان تحمل و زمان برای پلیس اصلاحات در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im