FanX نمک دریاچه بعید است که اتفاق می افتد در این سال به دلیل یوتا COVID-19 سنبله

این FanX Salt Lake Comic کنوانسیون بعید است که اتفاق می افتد در این سال با توجه به افزایش COVID-19 نفر در ایالت یوتا کنوانسیون در روز جمعه گفت.

“مگر اینکه ما شاهد یک کاهش قابل توجه در تعداد COVID-19 نفر در چند هفته آینده ما احساس نمی کند آن را در بهترین منافع جامعه و شرکت کنندگان را برای ما به ادامه برنامه را به این رویداد این سال است. حفظ ایمنی از همه در صورتی است که همیشه اولویت ما” یک پست در کنوانسیون وب سایت متحده است.

یوتا دیدم 596 مورد جدید از جمعه با پنج جدید و میر آوردن این دولت در مجموع پس از همه گیر شروع به 23,866 مورد از 356,636 تست شده است 6.7% مثبت نرخ Deseret News گزارش شده است.

کنوانسیون گفت: آن را به طور خودکار تمدید FanX 2020 بلیط و قدرت پردازش به FanX 2021 رویداد.

اگر 2021 رویداد اتفاق نمی افتد کنوانسیون آن گفت: “اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از بلیط برای یکی دیگر از رویداد آینده و یا هدیه آنها را به طرف دیگر. اگر هیچ یک از این گزینه شما می توانید تماس با پشتیبانی از مشتری که در آن ما با شما کار خواهد کرد برای پیدا کردن یکی دیگر از راه حل است.”

اما FanX چپ امکان باز کردن برای یک رویداد در ماه سپتامبر سال 2020 است.

“ما در حال آماده سازی به مقدار زیادی از ویژگی های ایمنی در اثر و در حال کار با بهداشت حرفه ای به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است. ما هنوز در حال آماده سازی جزئیات چه این ممکن است مانند نگاه کنید برای شرکت کنندگان و ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر COVID-19 بهترین شیوه در آن زمان برای رویدادهای” با توجه به پست.

در ماه آوریل FanX بنیانگذار و رئیس دن فار گفت: Deseret News او انتظار ندارد به لغو یا به تعویق انداختن این کنوانسیون.

فار گفت که او انتظار, Salt Lake City, کنوانسیون را افزایش شرکت کنندگان پس از کنوانسیونهای دیگر — مانند عمده یکی در سن دیگو — لغو رویدادهای خود را.

“ما هنوز با نگرانی در انتظار سپتامبر رویداد. با عبور از تمام نیت به جهت مثبت آن را برای رفتن بدون دردسر و شما می دانید که به طور بالقوه می تواند ما بهترین رویداد تا کنون به دلیل من فکر می کنم که گرسنگی برای مردم می خواهید برای دریافت با هم. فقط در حال حاضر ما نمی توانیم اما همه ما آن را از دست” فار گفت.

او ادامه داد: “داشتن یک فرصت برای انجام این کار, من فکر می کنم این قراره چیزی است که مردم در حال رفتن به پرش در صورتی که احساس می کنید امن است. که میخوام عامل. ما میخوایم انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به ایجاد یک محیط امن که ممکن است محیط زیست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>