راست گروه متهم برای برخورد با پلیس لندن

13 ژوئن (فردا) — Counterprotesters که گفت: آنها می خواستند برای محافظت از مجسمه های از زندگی توجه فعالان و با پلیس درگیر شدند روز شنبه در میدان پارلمان لندن در حالی که مشابه تظاهرات صورت گرفت در سرتاسر بریتانیا.

شهردار لندن صادق خان سرزنش خشونت در پایتخت در “راست قرار گرفتند.”

تبلیغات

فیلم نشان داد counterprotesters به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پرتاب قوطی ها و بطری های شیشه ای و قوطی دود در لندن پلیس blockading سفید سالن.

انگلیسی, اخبار سازمان های گاردین و بی بی سی گزارش داد که معترضان نوشیدن الکل و شعار “همه زندگی ماده” گفت: آنها می خواستند برای محافظت از مجسمه ها از پل فعالان.

پلیس فرانسه همچنین برخورد با فعالان شنبه استقرار گاز اشک آور علیه معترضان که در تلاش برای رفتن به جلو با یک راهپیمایی که ممنوع شد.

حدود 15000 معترضان با تجمع در پاریس در زیر پرچم “عدالت برای آدما” در افتخار از آدما Traoré یک جوان سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در سال 2016.

جمع آوری داده شد اما پلیس مانع از تظاهرکنندگان راهپیمایی Opera منطقه از نگرانی برای منطقه کسب و کار.

ضد نژاد پرستی فعالان را سرنگون مجسمه از تاجران برده و ایالات متحده متفق و چهره های استعمار در ایالات متحده و بریتانیا در روزهای اخیر به عنوان بخشی از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است.

BLM سازمان گفت: آنها به نام خود رویداد روز شنبه برای جلوگیری از درگیری با راست شدند.

این counterprotesters جمع آوری در اطراف تهی گور یادبود جنگ در وایت هال و سوار کردن مجسمه وینستون چرچیل در میدان پارلمان قبل از حرکت به میدان ترافالگار که در آن آتش پرتاب شد در سراسر جمعیت.

پلیس اقدام به توقف counterdemonstrators از رسیدن به هاید پارک که در آن عمدتا مسالمت BLM اعتراض در حال وقوع بود.

سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds توییتی که حملات پلیس پس از کلمبوس مسدود شده بود خاموش شد “کاملا غیر قابل قبول است.”

MP Prit پاتل نیز در زمان به توییتر به محکوم کردن این حملات است.

“هر عاملان خرابکاری باید انتظار به صورت کامل نیروی قانون” پاتل توییتی. “خشونت نسبت به ما افسران پلیس تحمل نخواهد شد.”

پاتل نیز توصیه تظاهرکنندگان برای رفتن به خانه در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

“Coronavirus همچنان یک تهدید برای همه ما,” او اضافه شده است. “رفتن به صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”

در بریستول ضد BLM تظاهرکنندگان فریاد زد: “تفاله” و “فاشیست” در BLM حامیان. یک مرد نیز صعود در بالای یک پایه برای یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston که BLM حامیان پاره کردن هفته گذشته است. مجسمه شده بود در شهرستان بریستول مرکز برای بیش از 100 سال است.

در همین حال در شهر نیوکاسل مرکز فعالان از ایستادن به نژادپرستی شمال شرق تشویق معترضان به رعایت اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت در طول یک تظاهرات در همبستگی با پل جنبش است.

یک counterprotest توسط گروه مدافعان نیوکاسل نیز در محل مرکز شهرستان با حضور پلیس.

صلح آمیز BLM تظاهرات صورت گرفت در Canterbury که در آن کشیش رز Hudson-Wilkin, اسقف دوور خطاب به جمعیت.

“بیایید با هم در هماهنگی ایجاد تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد,” او گفت:.

تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند نیز صورت گرفت در Newington سبز در لندن است.

معترضان خواستار اجرای عدالت در پلیس قتل جورج فلوید

یک خانواده پیاده روی های گذشته مجموعه ای از نشانه های زیر در هفته از اعتراض به مرگ جورج فلوید در نزدیکی پارک لافایت و کاخ سفید در واشنگتن دی سی در ژوئن 12. عکس توسط Kevin Dietsch/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im