کشاورزان در حال از بین بردن کوه ها از مواد غذایی. در اینجا چه باید بکنید در مورد آن

بحران تمایل به افشای قبل موجود اجتماعی اختلال در عملکرد و Covid-19 همه گیر شده تاریک و دلگیر به ما سیاسی و اقتصادی ، این ماه های مارس و آوریل به عنوان حیرت انگیز از 30 میلیون آمریکایی سقوط به بیکاری و مواد غذایی بانک نیاز به افزایش یافت و کشاورزان در سراسر ایالات متحده نابود دلخراش مقدار مواد غذایی برای جلوگیری, نصب ضرر و زیان مالی.

در صحنه یادآور رکود بزرگ لبنی و کشاورزان ریخته دریاچه شیرین در شیر گاو (3.7 m گالن در روز در اوایل ماه آوریل در حال حاضر حدود 1.5 میلیون نفر در هر روز) خوک و مرغ کشاورزان سقط شمش و معدوم مرغ توسط هزاران نفر و تولید کنندگان محصول شخم زده هکتار از سبزیجات به زمین به عنوان کشور شکننده و هرج و مرج عرضه مواد غذایی و زنجیره ای شروع به ضربه محکم و ناگهانی و فرو ریختن است.

پس از تاخیر و گزارش های پنهان کارگر, شکایت, بسته بندی گوشت می آمد گیاهانی که در کشتار و روند صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات یک روز زمین به توقف به عنوان coronavirus موارد مانند آتش سوزی گسترش در میان کارگران بسته بندی محکم هم در dizzyingly سریع خطوط مونتاژ.

در ضمن مهاجر farmworkers تاريخيش در چشم coronavirus طوفان, کار و زندگی در شلوغ شرایط خطرناک در فقر دستمزد; در یکی از ایالت واشنگتن باغ نیمی از کارگران آزمایش مثبت برای Covid-19. در عین حال بسیاری از این سخت ترین کار آمریکایی بودند محروم اقتصادی امداد به عنوان آنها مستند نشده. طرفداران گزارش بیشتر farmworkers در بانک های مواد غذایی و برخی قادر به دسترسی به کمک های غذایی به این دلیل آنها نمی تواند استطاعت گاز به دست آوردن وجود دارد.

هیچ یک از این قابل قبول است یا لازم است و این نه فقط در مورد Covid-19 آن را نیز گویا از یک عمیقا مقرراتزدایی شرکت های بزرگ سرمایه داری. مواد غذایی در امریکا سیستم بحران در میان همه گیر شده است-در حال توسعه و علت اصلی این است که چندین دهه از شرکت های بزرگ تمرکز و هرج و مرج مجموعه ای از سیاست های طراحی شده برای سرپا نگه داشتن محصولات کشاورزی سود به هر قیمتی.

“صنعت لبنی شده است در بحران دهه به دلیل تولید بیش از حد و تحکیم” توضیح می دهد که اریک هولت-Gimenez, مدیر سابق غذا برای اولین بار و نویسنده می تواند ما را تغذیه جهان بدون از بین بردن آن؟. “قیمت های پایین و حاشیه نازک ساخته شده و کشاورزان در معرض خطر اختلال در بازار. این Covid-19 نی که پشت شتر را شکست. یکی امیدوار است این منجر به اصلاحات لبنی به شدت نیاز به اصلاحات که اطمینان از سالم و پایدار صنعت است که می تواند کمک به بازسازی یک مطلب غیر متمرکز خانواده کشاورز پسند میباشد.”

سازمان غذا اقتصاد است که در یک بار به طرز وحشیانه ای منطقی و وحشیانه مجنون. این یک تاریخی که پر واضح است که با توجه به بازار مبتنی بر سیستم غذایی و سیاست های کشاورزان overproduce به عنوان یک پرچین برای بقا حتی در حالی که دانستن آن سیستمیک تولید بیش از حد خواهد ترش بازار است. برای نزدیک به نیم قرن ما کشاورزی سیاست های اجبار کشاورزان به “بزرگ شدن یا خارج شدن” به عنوان رئیس جمهور نیکسون معروف تیز و برنده کشاورزی وزیر ارل Butz آن قرار داده است.

مزرعه بحران در 80s و 90s همراه با امواج از شرکت تصاحب طلیعه عصر کشاورزی تحکیم جایی که اعداد کوچکتر از مزارع و پردازش مواد غذایی, شرکت های بزرگ در حال حاضر کنترل هرچه بيشتر بخش از سیستم غذایی. یک تعداد انگشت شماری از شرکت قدرتمند کنترل بخش عمده ای از ما بازار گوشت و متمرکز تولید شده فاجعه انشعابات: به عنوان Covid-19 گسترش در میان کارگران در لوله بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تسهیلات تعطیلی محدود بخش عظیمی از ما تولید گوشت در یک سقوط کرد از بین بردن. (بسیاری استدلال می کنند با شواهد کافی که گوشت کمتر خواهد بود یک مزیت برای سلامتی ما و آینده این سیاره.)

به عنوان Smithfield بسته بندی گوشت می آمد شرکت مدیر عامل شرکت اظهار داشت: “بسته شدن این مرکز همراه با یک لیست در حال رشد از دیگر پروتئین گیاهان که باید توقیف در سراسر صنعت ما هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است. آن است که غیر ممکن است برای نگه داشتن ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند اگر ما گیاهان در حال اجرا نیست.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وجود دارد چند برندگان (مدیران شرکت و سهامداران عمده) و بسیاری از بازندگان (مصرف کنندگان farmworkers, بسته بندی گوشت می آمد کارگران و کشاورزان و محیط زیست) در این انحصاری شرکت مواد غذایی سیستم که طراحی شده برای سود و بازار کنترل نیست و به صورت پایدار و عادلانه کشاورزی و غذا خوردن.

در حالی که هیچ تک, سحر و جادو گلوله راه حل های روشن وجود دارد و ضروری و مورد نیاز سیاست رفع که به ما غذا و کشاورزی سیستم به مراتب بیشتر متعادل و پایدار و انعطاف پذیر به بحران – که آیا آن Covid-19 همه گیر و یا تشدید آب و هوا ویران کردن.

برای شروع باید سیاست های حمایت کوچکتر کشاورزان و متنوع تولید پایدار. این شامل آنچه شناخته شده به عنوان “برابری” – یک قیمت عادلانه برای محصولات کشاورزان تضمین شده توسط دولت برای جلوگیری از تولید بیش از حد و بازار هرج و مرج است.

یارانه ها که در حال حاضر در حال سوق دادن کشاورزی تحکیم و تولید انبوه کالاها برای خوراک دام و سوخت باید اصلاح شود به ترویج آلی کوچکتر از مقیاس منطقه ای و غذاهای محلی است. این کمک خواهد کرد که کشاورزان زنده ماندن و ارائه جوامع با انعطاف پذیر و متنوع مواد غذایی به جای توجه به گسترده و شکننده شرکت های بزرگ مواد غذایی زنجیره تامین.

اگر وجود داشت همیشه یک زمان به سینه تا غذا و کشاورزی انحصارات که یادآور گوشت گاو اعتماد 1900s اولیه در حال حاضر در آن است. متمرکز شرکت های بزرگ قدرت ایجاد کشاورزی و اقتصادی مونو برداشت در یک زمان هنگامی که ما بیشتر نیاز به یک سیستم غذایی که متنوع عادلانه و پایدار است.

این Covid-19 بحران و بدتر شدن آب و هوا هرج و مرج نیاز به مراتب بیشتر از بخش عمومی جهت هماهنگی و چیزی به عنوان مرکزی برای بقای انسان به عنوان غذا.

در میان زمان عرضه زنجیره ای تفکیک به عنوان اخبار گسترش عظیم الجثه زباله های مواد غذایی, برخی از کشاورزان و کاروان از داوطلبان کمک کرده اند تحویل مواد غذایی به طور مستقیم از مزارع به مردم نیاز به – واقعا قهرمانانه هدیه.

اما این حیاتی عمل تغذیه مردم نیازمند و جلوگیری عظیم ضایعات مواد غذایی را نمی توان از چپ به اعمال تصادفی از مهربانی. چرا فدرال و ایالتی و محلی راه اندازی شبکه های توزیع مواد غذایی به کارگیری گذاشته و کامیونداران انبار کارگران و دیگران ؟ چرا سبز ایجاد قرارداد جدید برای مواد غذایی است که باعث ایجاد شغل و افزایش در جوامع توانایی تغذیه خود را در این به طور فزاینده فرار ،

عرضه مواد غذایی موجب خرابی توسط coronavirus بیماری همه گیر در حال وحشتناک از خواب بیدار کردن تماس به وصله پینه کردن امروز, هرج و مرج, شرکت, سیستم غذایی و شروع به جایگزینی آن با عموم هماهنگ سیستم است که پشتیبانی از کوچک و متوسط کشاورزان تولید متنوع محصولات ارگانیک برای بازارهای محلی و منطقه ای. نه تنها ما می توانیم به ایجاد چنین سیستم ما نمی توانیم به این فوری تغییر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im