کشاورزان ترس USDA $19B در coronavirus کمک نمی ‘خراش سطح’

EVANSVILLE, Ind., مارس 28 (UPI) — به عنوان دولت فدرال آماده برای توزیع بی سابقه 19 میلیارد دلار در کمک به کشاورزان مبارزه از طریق coronavirus همه گیر مزرعه صنعت کارشناسان می گویند آن را نمی خواهد به اندازه کافی.

“که 19 میلیارد دلار کمک می کند گفت:” پت Westhoff مدیر غذا و کشاورزی سیاست پژوهشگاه در دانشگاه مینه سوتا است. “اما اگر همه چیز رو به زوال بیشتر است که ممکن است حتی خراش سطح برای آنچه که مردم در حال رفتن به نیاز به از طریق این.”

این مسئله به خصوص شدید میان دام تولید Westhoff گفت.

که بخش رو به یک بحران فوری به دلیل گسترده بسته شدن گوشت بسته بندی گیاهان به دلیل شیوع این ویروس باعث می شود آن را غیر ممکن است برای بسیاری از کشاورزان به فروش کلیه حیوانات خود را.

“این ظروف سرباز یا مسافر گفت:” جیم Petrik یک داکوتای جنوبی گله دار که افزایش گاو و خوک. “تقریبا همه ما از گیاهان محلی هستند. آن را به یک حمام خون برای تولید کنندگان.”

گراز تولید کنندگان در حال از دست دادن پول در هر روز است. ملی تولید گوشت خوک شورای اسلامی در تاریخ 17 آوریل منتشر شد “محافظه کار” تخمین می زنند که گراز کشاورزان خواهد از دست دادن جمعی از 5 میلیارد دلار در سال 2020 است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده اختصاص داده است 1.6 میلیارد دلار برای کمک به صنعت hog.

گاو و مرغ و صنعت نیز در خطر از کشتارگاه و بسته شدن. ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن تخمین زده است که تولید خواهد شد از دست دادن برخی از $13.6 میلیارد و گریه به دور از $5.1 میلیارد آنها اختصاص داده شده است در مستقیم وزارت کشاورزی ایالات متحده کمک کند.

با ضرر و زیان به سرعت پیشی وعده کمک آمریکا Farm Bureau فدراسیون است به نام فدرال کمک “مهم پرداخت” برای تقویت این سرعت رو به وخامت مزرعه میباشد.

“کمک بیشتری مورد نیاز خواهد بود” سازمان گفته است.

دیگر بخش کشاورزی نیز در بحران رهبران صنعت می گویند.

هر دو تولید کنندگان و دامداران در حال وضعیتی وخیم از دست دادن ناگهانی از مواد غذایی صنعت خدمات بازار پس از فرمانداران سراسر کشور بسته و رستوران ها و مدارس و دیگر موسسات در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش یافته است.

قبل از این ویروس آمار تقریبا نیمی از پول آمریکایی ها صرف غذا بود از خدمات مواد غذایی, با توجه به وزارت کشاورزی.

قیمت آن کالا کاهش یافت. قیمت شیر کاهش یافته و به حدود 12 سنت در هر پوند از نزدیک به 18 سنت در ماه ژانویه با توجه به معاملات در بورس Chicago Mercantile Exchange,

اما به عنوان با صنعت دام قیمت در مسائل کوچک به عنوان کشاورزان در سراسر کشور در حال تلاش برای فروش محصولات خود را.

دامداران در حال آزادسازی شیر در سراسر کشور در حالی که تازه تولید تولید کنندگان محصول سبزیجات به خاک و دام تولید کنندگان شروع به euthanize حیوانات.

“کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و این وزارتخانه در حال انجام استثنایی چیزهایی که برای حمایت از این صنعت گفت:” تاد ون Hoose, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مزرعه اعتباری شورای کشاورزی وام شرکت مستقر در واشنگتن ،

“اما ما هرگز در اینجا قبل از. ما در حال کردن نقشه. هیچ کس نمی داند چقدر بد این است رفتن به دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im