Farmworkers و حفاظت از شکایت سازمان حفاظت محیط زیست برای Re-تصویب مونسانتو باعث سرطان آفت کش

واشنگتن – امروز مرکز ایمنی مواد غذایی (CFS) از طرف یک ائتلاف گسترده ای از farmworkers کشاورزان و حفاظت واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) بیش از آن در ژانویه سال 2020 دوباره تصویب آفت کش glyphosate بهترین و شناخته شده به عنوان ماده فعال در مونسانتو ارزیابی آفت کش ها. را تحت پیگرد سازمان های CFS فراتر از آفت کش ها, روستایی, ائتلاف, Organización en California د Lideres Campesinas و کارگر Association of Florida.

در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست دفاع glyphosate, داوران در چند مورد آن را پیدا کرده اند به علت سرطان حاکم در حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض. Glyphosate فرمولاسیون مانند ارزیابی نیز شناخته شده به عنوان داشتن متعدد آسیب رساندن اثرات زیست محیطی. پس از ثبت نام فرایند بررسی پوشا بیش از یک دهه حفاظت محیط زیست اجازه ادامه داد: بازاریابی از آفت کش ها با وجود این آژانس را شکست به طور کامل ارزیابی glyphosate هورمون-اخلال بالقوه و یا اثرات آن بر گونه های در معرض خطر. نقد و بررسی آغاز شد و در سال 2009 در حال حاضر گرفته شده از 11 سال بدون یک ارزیابی کامل از گسترده اثرات مضر بر مردم و محیط زیست در آن دوره زمانی است.

“سازمان حفاظت محیط زیست را نیمه تکمیل مغرضانه و غیر قانونی تصویب فداکاری سلامت farmworkers و گونه های در معرض خطر در محراب از مونسانتو سود گفت:” جورج Kimbrell حقوقی مدیر برای CFS و مشاور برای ائتلاف. “این حساب به صورت خلاصه در حال آمدن است.”

در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است که glyphosate باعث سرطان جهان مهمترین سرطان با مقامات سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد glyphosate می شود “احتمالا سرطان زا برای انسان’ در سال 2015. بیش از 40,000 دعاوی واصل شده اند در برابر مونسانتو (به تازگی به دست آورد بایر) با قربانیان سرطان تصریح می کند که قرار گرفتن در معرض ارزیابی ناشی از آنها و یا عزیزان خود برای توسعه لنفوم غیر هوچکین از جمله بسیاری از farmworkers. شاکیان غالب در سه مورد تصمیم تا کنون با قربانیان اهدا حدود 80 میلیون دلار در هر مورد.

“بر خلاف تهمت سازمان حفاظت محیط زیست ادعا می کند هر دو نظارتی مستقل و مطالعات علمی نشان می دهد که glyphosate علف کش ها سرطان زا هستند و اثرات نامطلوب در اندام های داخلی گفت:” بیل اسکات, علم سیاست تحلیلگر در CFS. “دور از مشاوره” بهترین در دسترس علم’ به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست ادعای آژانس تکیه تقریبا به طور کامل در منسنتو مطالعات گیلاس چیدن داده است که مناسب هدف خود را و رد بقیه” اضافه شده Freese. “سازمان حفاظت محیط زیست glyphosate تصمیم را نشان می دهد همان خصومت به علم است که ما آمده ایم به انتظار از این دولت آیا این مسئله تغییر آب و هوا یا بهداشت محیط.”

سازمان حفاظت محیط زیست در نظر گرفته glyphosate به مراتب بیشتر انتقادی در سال 1980 زمانی که آژانس تعیین شده آن ممکن است سرطان زا و شناسایی اثرات مضر در کبد و کلیه و سیستم تولید مثلی. با تشکر از فشار از مونسانتو/بایر سازمان حفاظت محیط زیست است و پس از اخراج این مضرات و نامشروع مطرح ایمنی آستانه – روزانه مقدار glyphosate عنوان امن در نظر گرفته بیش از یک طول عمر – 20 بار.

“این farmworkers و کشاورزان ما در خدمت ستون فقرات سیستم غذایی ما. خانواده های آنها برای اولین بار – اما آخرین نیست – به تحمل هزینه های سازمان حفاظت محیط زیست را غیر مسئولانه تصمیم گیری در حالی که سهامداران شرکت از مونسانتو-بایر سود” گفت: Lorette Picciano مدیر اجرایی روستایی ائتلاف.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سازمان حفاظت محیط زیست نیز موفق به جمع آوری داده های اولیه چقدر glyphosate گرفته شده است به بدن انسان از طریق تماس پوستی یا استنشاق قطرات اسپری. این قرار گرفتن در معرض مسیرهای ویژه مهم برای farmworkers و دیگران که کار در اطراف و/یا استفاده از خلاصه های بسیار افرادی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به سرطان و دیگر سلامت مضرات.

“چگونه بسیاری از farmworkers را به رنج می برند سلامت اثرات به خود و خانواده خود را قبل از اینکه سازمان حفاظت محیط زیست “می بیند” آنها “نامرئی مردم” – و طول می کشد ؟ ” گفت: جینی Economos کارگر Association of Florida. “سازمان حفاظت محیط زیست باید حفاظت از سلامت انسان قبل از اینکه یک فرد رنج می برد حاد یا مزمن بیماری از قرار گرفتن در معرض.”

“Farmworkers هستند در خط مقدم از قرار گرفتن در معرض آفت کش بحران ارائه غذایی حیاتی برای خانواده های آمریکایی” گفت: Suguet لوپز از Organización en California د Lideres Campesinas. “سزاوار آنها یک وظیفه مراقبت از دولت که در آن شکست خورده است را فراهم کند.”

Glyphosate علف کش ها همچنین تهدید گونه های متعددی از جمله ماهی ها ، دوزیستان و آبزیان و همچنین زمینی گیاهان. سازمان حفاظت محیط زیست تخفیف این خطرات توسط low-balling قرار گرفتن در معرض برآورد و نادیده گرفتن مطالعات انتقادی نشان glyphosate قدرت و با تکیه بر بی اثر و بی دندان تغییرات به زبان glyphosate علف برچسب محصول برای “کاهش” خطرات. حتی بدتر با وجود دوباره ثبت نام و سموم سازمان حفاظت محیط زیست موفق به تکمیل هر گونه ارزیابی از اثرات آن بر روی هزاران نفر از برنامه به طور بالقوه آسیب گونه های در معرض خطر به تاخیر انداختن آن تا آینده تصمیم گیری است.

“سازمان حفاظت محیط زیست موفق به در نظر گرفتن اگر خلاصه مختل تعادل طبیعت و اکوسیستم سلامت حیاتی برای بقای یک تعداد زیادی از موجودات در آن زندگی بستگی دارد – از حشرات مفید مانند زنبور پارازيتوييد زنبورهای lacewings ladybugs و در معرض خطر bumblebees پروانه پادشاه به ماهی کوچک پستانداران و دوزیستان” گفت: Jay فلدمن مدیر اجرایی فراتر از آفت کش ها.

برای دادن فقط یک مثال از استفاده گسترده از glyphosate تقریبا ریشه کن استبرق پادشاه پروانه گیاه میزبان از میانه کشاورزان زمینه یک عامل عمده در کاهش فاجعه بار در پادشاهان بیش از دو دهه گذشته. حتی اگر پادشاهان تحت نظر حفاظت تحت گونه های در معرض خطر عمل سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام تصمیم شامل اقدامات مؤثر برای حفاظت از استبرق و پادشاهان از آن هم بیشتر glyphosate آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de