‘فاشیسم آمدن به شهرستان در نزدیکی شما’: مغلوب ساختن پیشی جستن وعده برای استقرار پلیس مخفی واحد به شهرستانها عمده ما

در نظرات از دفتر بیضی در دوشنبه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت افزایش ترس است که دولت او را اعزام ماموران فدرال به دموکرات به رهبری شهرستانها در سراسر کشور به تکثیر به طور گسترده ای محکوم سرکوب در پورتلند اورگان است که منتقدان اتهام است نه تنها مستبد اما بخشی از رئيس جمهور را به تلاش برای برنده شدن در دور دوم با تحریک بخش و هرج و مرج است.

“در پورتلند فدرال و ماموران پلیس راه انداختن جنگ معترضان به حق در خیابان ها و در دفاع از زندگی… ما نمی دهد این اتفاق می افتد در اینجا یا در هر نقطه.”
—تیفانی Cabán, WFP

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که در شهرستانها که دیده می شود سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات پس از مینیاپولیس پلیس کشته جورج فلوید در اواخر ماه مه پلیس “محدود را از انجام هر کاری” و “ضعیف” سیاستمداران محلی هستند “ترس” از تظاهر او به عنوان “آنارشیست” که “نفرت کشور ما است.”

“من میخوام چیزی که من می توانم به شما بگویم” رئيس جمهور گفت: قبل از نامگذاری نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا, دیترویت, Baltimore و اوکلند به عنوان اهداف بالقوه انعکاس سخنان خود از آخر هفته. “ما نه میخوام اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات.”

پرسیده شده توسط یک خبرنگار که آیا او ارسال خواهد شد اجرای قانون فدرال به برخی از این شهرها مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “ما باید بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم. در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده… در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. هیچ مشکل.”

سیاستمداران و روزنامه نگاران و فعالان و گروه های حمایت در پاسخ زنگ به یک تصویری از تپه از رئیس جمهور آخرین نظرات. در میان منتقدان بود تیفانی Cabán سابق Queens County منطقه وکیل نامزد در شهر نیویورک که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک ملی سیاسی سازمان با خانواده های شاغل حزب (WFP).

“آماده, New York. ما نمی توانیم اجازه می دهد این فاشیست تاکتیک در شهر ما” دموکرات ایالت نیویورک آمریکا به مردم ایران ، مایک Gianaris در توییتر نوشت. او به دور از تنهایی در محکوم کردن دولت را به عنوان رویکرد فاشیستی.

“فاشیسم آمدن به شهرستان در نزدیکی شما” توییتی نویسنده ثور بنسون همچنین به اشتراک گذاری ویدئو. الکس Kotch یک خبرنگار تحقیقی در مرکز رسانه ها و دموکراسی به طور مشابه گفت: “سازمان دیده بان فاشیسم™ گسترش در زمان واقعی!”

Brave New Films لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “دیکتاتوری wanna-be دیکتاتور.”

دموکراتیک تشکر. رشیدا Tlaib—که نشان دهنده میشیگان 13th کنگره منطقه که شامل بخش های دیترویت اعلام کرد در یک صدای جیر جیر که “آنها باید به دستگیری من اول اگر آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن غیر قانونی به وضع دست خود را بر روی ساکنان.”

چارلز بوکر که به دقت از دست دموکراتیک اولیه مسابقه در کنتاکی در ماه گذشته را در جمهوری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تحویل یک پاسخ مشابه در توییتر. وی با اشاره به Breonna تیلور, که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در ماه مارس توسط لویی افسر پلیس در حالی که او خواب بود در خانه اش.

“ما در حال ایستاده در برابر خارج از کنترل دولت به دلیل عشق ما” بوکر نوشت. “ما عاشق Breonna ما عشق ما خانه ما عاشق خانواده ما است و ما خودمان را دوست دارم. مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ می تواند فوران نفرت همه آنها می خواهند. ما نمی خواهد به پایین. اگر آنها پا در کنتاکی آنها برای دستگیری من برای اولین بار.”

در پاسخ به گزارش اوایل روز دوشنبه توسط شیکاگو تریبون که وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) “است که تهیه برنامه ای برای استقرار حدود 150 ماموران فدرال” به شهر این هفته کالین کانل مدیر اجرایی ACLU of Illinois, با انتشار بیانیه ای رسما به “برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هر گونه نیروهای فدرال مسئول اقدامات خلاف قانون اساسی.”

کانل گفت که “با توجه به مستند سوء استفاده در پورتلند توسط نیروهای فدرال در برابر مطبوعات و کسانی که معترض پلیس کشتار مردم سیاه و سفید, روشن است که ما در یک مبارزه برای نجات دموکراسی ما در برابر یک بی پروا اداره خم در وحشت جوامع ما و به خطر انداختن زندگی می کند.”

“به عنوان همکاران ما را دیده اند در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن راز نیروها را با تهدید و ارعاب جوامع و ایجاد هرج و مرج… این است که حمله به مردم این کشور است.”
—کالین کانل ACLU of Illinois

“اشتباه نکنید: trump’s فدرال آمريکا نمی خواهد به یک نیروی سازنده در شیکاگو,” او اضافه شده است. “به عنوان همکاران ما را دیده اند در پورتلند مغلوب ساختن پیشی جستن راز نیروها را با تهدید و ارعاب جوامع و ایجاد هرج و مرج است. این است که قانون و نظم است. این حمله به مردم این کشور و خاص حمایت از اعتراض و فشار در متمم اول قانون اساسی.”

پس از فیلم و گزارش از پورتلند آغاز شده و در حال ظهور در هفته گذشته از ناشناس فدرال اجرای قانون رانندگی در اطراف در بینام و وسایل نقلیه و گرفتن مردم از خیابانها دیابت Jeff Merkley (D-سنگ.) اعلام کرد او را معرفی اصلاحیه به نظامی صرف قانون برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عوامل ارسال به شهرهای دیگر.

ملت گزارش داد که روز شنبه در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و دل. النور هولمز نورتون (D-DC) پاسخ خواهد داد این هفته به شرایط در پورتلند با معرفی قانون—پیش نویس که خروجی منتشر شده—که “نیاز به در-وظیفه ماموران فدرال نمایش نه تنها نام خود را به آژانس اما فرد عامل نام خانوادگی و شماره شناسایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>