مد جزیره, Irvine Spectrum باز برای “ضروری” تجار با وجود coronavirus نگرانی

غول خرده فروشی صاحبخانه ارواین شرکت ، صاحب مد جزیره و Irvine Spectrum Center, می گوید این است که نگه داشتن آن مراکز خرید باز تنها برای تجار ارائه “خدمات ضروری است.”

به عنوان رقبای تعطیل مراکز به دلیل ترس از coronavirus گسترش ایروین Co. گفت: دوشنبه شب در بیانیه ای که باز کردن فروشگاه ها در آن 39 خرید مقصد در اورنج کانتی ارائه خواهد شد نیازهای اساسی زیر یک جدید در کالیفرنیا “در خانه ماندن” سفارش. این خدمات عبارتند از “ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی فروشگاه رفاه را خارج و تحویل رستوران ها و بانک ها و پاک کننده ها و خشک.”

پنج شنبه شب رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور ایالت منظور آن است که محدود به رفتن به فروشگاه فقط به صورت فوری ضرورت. بسیاری از خرده فروشان و مرکز خرید اپراتور باید به طور موقت بسته و یا به طور چشمگیری تغییر طرح کسب و کار یا به علت قانونی سفارشات نگرانی در مورد کارگر و مشتری ایمنی و یا از دست دادن کسب و کار.

مقامات بهداشتی می خواهید به عمل اجتماعی “فاصله” و سرمایه گذاری به اماکن عمومی فقط برای کسانی که باید کالا یا انتقادی شغل.

ارواین Co. مراکز خرده فروشی در درجه اول کوچکتر از منزل گرا امکانات. در اورنج کانتی شرکت در عمل سه open-air مراکز — مد جزیره طیف و بازار در ارواین/مسا — به علاوه 36 جامعه مراکز خرید.

اپراتور های متعدد سنتی داخلی مراکز را به طور موقت بسته خود مراکز در روزهای اخیر مهمترین South Coast Plaza در کوستا مسا و رهبر صنعت سیمان که خود را بسته 200-به همراه مراکز در سراسر کشور از جمله 10 در جنوب کالیفرنیا. علاوه بر این عمده زنجیره های خرده فروشی اپل به میسی نیز بسته شده اند و همچنین فیلم-تئاتر اپراتورهای.

یک ارواین Co. توجه داشته باشید برای مستاجران در باز ماندن امضا شده توسط آن بخش خرده فروشی جمهور بوچ Knerr افزود: “بسیاری از فروشگاه های خود را به طور منظم تنظیم ساعت کسب و کار اجازه می دهد تا زمان اضافی برای تمیز کردن و ضد عفونی کننده و تهیه اقلام است. علاوه بر این, برخی از فروشگاه ها در حال ارائه ویژه خرید زمان برای سالمندان 65-plus و کسانی که با شرایط ویژه پزشکی.

“ما می خواهم برای تشکر از همه زحمتکش و مردم اختصاص داده شده که حفظ این کسب و کار باز در طول این زمان به چالش کشیدن. به عنوان یک شرکت ما همچنان به نظارت بر فدرال و ایالتی و محلی بهداشت مقررات. اولویت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی شما و خانواده و جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im