پدر دو پسر مرده در آشکار قتل-خودکشی, پلیس می گویند

جنوب اردن — دو کودک مرده پس از پلیس می گویند پدر خود را کشته و سپس آنها را در زمان زندگی خود را در یک سپیده دم خانه.

پلیس در ابتدا به نام جمعه به پزشکی تماس از کسی که در تمام بازداشت در خانه در نزدیکی نیلی آسمان راه و Pentenwell لین گفت: South Jordan, پلیس سرهنگ مت پنینگتون.

در خانه پلیس یک دختر 8 ساله و پسر 10 ساله اش مرده و همچنین به عنوان یک مرد در 30s خود را اعتقاد بر این بود که پدر بیولوژیکی. اطلاعات بیشتر در مورد شیوه خود را از مرگ منتشر نکرده بودند.

“هنگامی که ما وارد صحنه شد بسیار پر هرج و مرج” پنینگتون گفت. “آنچه ما آمده اند برای پیدا کردن ما چیزی است که ما باور به توان داخلی قتل-خودکشی در این نقطه است.”

این حادثه شامل یک مرد متاهل و همسر سابق و دو فرزند خود پنینگتون گفت.

“او در اینجا زندگی می کنند در آن زمان” پنینگتون گفت: از پدر. “آنها از هم جدا کرده بود. او در اینجا از درک من تماشای کودکان زمانی که این کار صورت گرفت.”

پنینگتون گفت: پلیس باید در پاسخ به حوادث داخلی در خانه در گذشته است اما هیچ گزارش شده بود جمعه قبل به اورژانس پزشکی تماس بگیرید. پلیس بر این باورند که کودکان را ساخته است که پس از بازگشت به خانه و پنینگتون گفت: 8 سال در ابتدا حمل و نقل به یک بیمارستان است.

پلیس انتظار می رود در صفحه اصلی از طریق شب بررسی است.

“این دشوار تماس برای همه ما این است که یکی از بدترین آنهایی که شما در حال رفتن به در” گفت: پنینگتون اشاره کرد که بسیاری از افسران که در پاسخ پدر و مادر خود را.

رایگان و محرمانه برای کمک و حمایت از قربانیان و بازماندگان خشونت خانگی در دسترس است 24/7 در 1-800-897-لینک (5465) و یا در udvc.org.

کمک: پل نلسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im