در میان گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Anthony Fauci در حال حاضر به سختی در صحبت کردن شرایط بالا سلامت رسمی پذیرفته شده در مصاحبه منتشر شده روز شنبه که شهرت او برای حقیقت گویی و حقیقت مبتنی بر هشدار در مورد شیوع کروناویروس احتمال وجود دارد که چرا مردم آمریکا دیده نمی شود او را بسیار در تلویزیون به تازگی.

“من یک شهرت به عنوان شما احتمالا نمیفهمد از صحبت کردن حقیقت در همه زمان ها و شکر-پوشش همه چیز. و که ممکن است یکی از دلایلی که من شده اند در تلویزیون بسیار به تازگی گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در یک مصاحبه (paywall) با بار مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته آشکارا انتقاد Fauci به عنوان ساخته شده است “بسیاری از اشتباهات” وقتی که می آید به Covid-19 گیر یک مثال کلاسیک از رئیس جمهور منحرف انتقادات که او دریافت بر روی دیگران—حتی اعضای خود دولت است.

با توجه به سی ان انهمه چیز به طور بالقوه حتی بدتر از آنها ظاهر می شود:

با کروناویروس مواج تهمت و Fauci دیگر صحبت کردن. از رئیس جمهور گرفته شده آشکارا به انتقاد از او در تلویزیون است. Fauci است ابراز تعجب در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

زمانی که coronavirus کارگروه تشکیل شده در وزارت آموزش و پرورش در این هفته Fauci گفته شد به پرتو در بیش از تلفن به جای حضور در فرد است.

در حالی که او را به انجام یک سراسیمگی از روزنامه و رادیو مصاحبه او را متوقف کرده است ظاهر می شود در عمده شبکه های تلویزیونی آمریکا.

به عنوان موارد عفونت در آمریکا همچنان به افزایش Fauci روز سه شنبه گفت این کشور “هنوز زانو در موج اول” از همه گیر اما مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن روز عموم در تضاد است. “من مخالف با او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزنامه نگار Greta Van Susteren در او نشان می دهد دادگاه مطبوعات. “من فکر می کنم ما در یک جای خوب.”

روز یکشنبه این هفته “چهره ملت” رفت و با این واقعیت که آنها شده اند قادر به دریافت کاخ سفید به کتاب Fauci یا مقامات از CDC برای سه ماه گذشته. نوشتن برای رادیو فردا, دیجیتال, نظرات ویرایشگر جیمز Downie می گوید عدم حضور مقامات و کارشناسان از آخر هفته را نشان می دهد و برجسته دیگر رسانه ها دارای منطق خاصی به آن “هنگامی که شما متوجه است که حتی در میان این همه گیر مرگبار دولت اولویت است رئیس جمهور تصویر.”

“با کروناویروس موارد 50,000 برای چهار روز مستقیم یک دولت طبیعی خواهد بود سیل برنامه های خبری با کارشناسان پزشکی برای گفتن آمریکایی ها به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله و در غیر این صورت مبارزه با این ویروس را گسترش” می نویسد: Downie. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در حال انجام است مخالف است.”

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد به بسیاری از تعریف جنون برای حفظ یکی از مهمترین و بسیار مورد اعتماد و متخصص مقامات در دولت از نظر زمانی که بهداشت عمومی خطرات بسیار بالا و گرسنگی برای راهنمایی با توجه به Downie استدلال می کند که sidelining Fauci معقول است اگر کاخ سفید هدف این است که “نه امنیت عمومی اما برای جلوگیری از ساخت جمهور نگاه بد—هزینه مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de