FDA برای اولین بار در خانه تست بزاق برای COVID-19

اولین COVID-19 آزمون با استفاده از نمونه های بزاق که بیماران جمع آوری در منزل تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا.

اورژانس با استفاده از مجوز صادر شد به راتگرز بالینی ژنتیک آزمایشگاه برای آزمون تشخیصی با استفاده از صفحه اصلی-نمونه های جمع آوری شده. بيماران بازگشت نمونه خود را به نیوجرسی مبتنی بر آزمایشگاه در یک بسته مهر و موم شده برای تجزیه و تحلیل.

غربالگری تنها مجاز آزمون که با استفاده از بزاق نمونه برای بررسی جدید کروناویروس که باعث COVID-19. آن است که تنها با نسخه پزشک.

ماه گذشته FDA به اورژانس مجوز برای اولین بار در خانه COVID-19 آزمون با استفاده از نمونه گرفته شده از بینی بیمار با یک بینی گرد و خاک و آب شور.

“اجازه اضافی تست های تشخیصی با این گزینه در صفحه اصلی مجموعه نمونه ادامه خواهد داد به افزایش بیمار دسترسی به تست برای COVID-19,” FDA کمیسر دکتر استفان هان گفت: در یک خبرگزاری آزاد است. “این فراهم می کند گزینه های اضافی برای, آسان, ایمن و راحت مجموعه ای از نمونه های مورد نیاز برای تست بدون سفر به مطب دکتر و بیمارستان و یا تست سایت می باشد.”

در خانه تست بزاق دارای چندین مزیت بیش از سنتی بینی, تست که در آن مراقبت های بهداشتی و کارگر درج یک سواب به بینی بیمار می چرخد و از آن برای استخراج یک نمونه است.

علاوه بر تهاجمی بودن و ناراحت کننده بینی تست نیاز به یک برنامه به طور بالقوه مسری بیمار به ترک خانه و فرد در اجرای آزمون به هیچ شخصی دنده محافظ.

از زمان شروع این بیماری همه گیر هان گفت: FDA مجاز است بیش از 80 COVID-19 تست و اضافه کردن گزینه های بیشتر برای در خانه مجموعه نمونه مهمی در پیشبرد.

“این مهم است که توجه داشته باشید که این کلی نیست مجوز برای در خانه مجموعه ای از نمونه های بیمار با استفاده از دیگر روش جمع آوری بزاق مجموعه دستگاه ها و یا آزمون یا آزمون به طور کامل انجام شده در صفحه اصلی” FDA انتشار اخبار گفت.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im