FDA اجازه استخر تست برای COVID-19

18 جولای (فردا) — سازمان غذا و داروی آمریکا درخواست صدور مجدد اضطراری با استفاده از مجوز به تلاش برای تشخیص به استفاده از آن COVID-19 آزمون با چهار تا با هم مخلوط نمونه های شنبه است.

با توجه به FDA تلاش آزمون اول COVID-19 آزمون به مجاز برای استفاده با هم مخلوط نمونه.

تبلیغات

نمونه ادغام اجازه می دهد تا چند نفر به آزمایش می شود در یک استخر یا “دسته” با استفاده از یک آزمون به جای در حال اجرا هر فرد نمونه را از طریق خود را تست.

اگر دسته ای تست مثبت این بدان معناست که یک یا چند نفر در استخر دارای آزمایش مثبت پس از هر نمونه مورد آزمایش قرار است دوباره به صورت جداگانه.

با توجه به FDA نمونه ادغام کارآمد ترین در مناطق با شيوع پايين معنی ترین انتظار میرود که نتایج منفی بود.

“این EUA برای نمونه تجمع یک گام مهم رو به جلو در بیشتر COVID-19 آزمون برای بیشتر آمریکایی ها با سرعت بیشتری در حالی که حفظ تست لوازم” گفت: FDA کمیسر Stephen M. هان در FDA آزادی مطبوعات. “نمونه ادغام می شود به ویژه مهم است به عنوان عفونت نرخ کاهش و ما شروع به تست بخش بزرگتر از جمعیت است.”

تجمع در آزمایشگاه رقیق ویروسی مواد موجود در نمونه است که منجر به نگرانی که این روش تست باعث می شود آن را سخت تر برای تشخیص مثبت. اما با توجه به FDA تلاش را اعتبار سنجی داده ها نشان داد که آزمون آن به درستی شناسایی تمام هم مخلوط نمونه ها که شامل یک نمونه مثبت است.

هر دو Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده سخن گفته اند به نفع اتخاذ استخر تست.

نمونه ادغام می کند “احساس penetrance عفونت در یک جامعه به جای تست های متعدد هر فرد منحصر به فرد است که طول می کشد تا منابع و زمان” Fauci گفت: در ماه ژوئن.

“اگر شما به اطراف نگاه جهان, راه مردم در حال انجام یک میلیون و آزمون و یا 10 میلیون آزمون این است که آنها در حال انجام تجمع,” Birx گفت: در یک کنفرانس آنلاین از American Society for Microbiology ماه گذشته. “ادغام خواهد به ما این ظرفیت برای رفتن از یک نیم میلیون آزمون در روز به طور بالقوه 5 میلیون نفر تست شده در هر روز توسط کسانی که poolings.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>