FDA مسائل Jimmy john’s, نامه هشدار بیش از E. coli سالمونلا شیوع

Feb. 25 (UPI) — سازمان غذا و دارو صادر شده است اخطار نامه ای به Jimmy john’s, متهم ساندویچ های زنجیره ای فروش محصولات تازه مربوط به پنج شیوع E. coli یا سالمونلا در هفت سال گذشته.

در نامه مورخ جمعه FDA گفت: این بررسی چندین شیوع بیماری های متصل به ساندویچ های زنجیره ای و تعیین آن درگیر شده است در “یک الگوی دریافت و ارائه برای فروش تقلبی تولید تازه” به طور خاص شبدر جوانه و خیار.

“جیمی جان رستوران شده اند دخیل در شیوع بیماری های متعدد که در طول انجامید هفت سال گذشته و تحت تاثیر مصرف کنندگان در کمتر از 17 متحده” FDA معاون کمیسر سیاست مواد غذایی و پاسخ فرانک Yiannas گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. “جیمی جان است نه نشان, اجرای طولانی مدت پایدار و اصلاحات به آن عرضه زنجیره ای برای اطمینان از ایمنی از مواد مورد استفاده در محصولات خود را.”

در این نامه FDA گفت: Jimmy john’s, که در حدود 2800 franchises در 43 متحده باید پاسخ دهند در ظرف 15 روز از جمعه به عنوان به چگونه آن را رفع مشکل و یا ارائه مدرک اگر آن معتقد است که در حال حاضر به مساله.

“آن است که مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود شرکت خود را مطابق با تمام الزامات قانون فدرال و اجرای قوانین و مقررات” نامه به عنوان خوانده شده. “شما باید اقدام فوری برای اصلاح تمام موارد نقض اشاره کرد در این نامه است. شکست به سرعت به اصلاح این تخلفات ممکن است در نتیجه اجرای عمل توسط FDA بدون اطلاع ثانوی از جمله تشنج و/یا دستور.”

جیمی جان رئیس جمهور جیمز شمالی گفت: در بیانیه ای که در واکنش به این امر توقف فروش جوانه در تمام فروشگاه ها تا اطلاع ثانوی.

“ایمنی مواد غذایی اولویت ما است,” او گفت:. “…این حذف شد و از فراوانی از احتیاط بود و نه آغاز شده توسط هر گونه شناخته شده فوری تهدید.”

با توجه به نامه اول شیوع متصل به ساندویچ های زنجیره ای بود که در سال 2012 هنگامی که 29 نفر در 11 متحده بودند بیمار توسط E. coli پس از هشت نفر آلوده به E. coli در کلرادو در اکتبر 2013, 19 نفر بیمار با E. coli در پنج متحده در ماه اوت سال 2014 و 10 نفر با سالمونلا در فوریه 2018.

اخیر شیوع E. coli متصل به فروشگاه اواخر سال گذشته تا به بیمار 22 نفر در آیووا.

FDA نیز با صدور یک نامه هشدار دهنده به جوانه نامحدود عمده فروشی مواد غذایی برای تهیه Jimmy john’s با جوانه متصل به های اخیر شیوع.

“آمریکایی ها انتظار دارند که مواد غذایی که مصرف آنها به امن” گفت: Yiannas. “ما شرکت های پاسخگو زمانی که آنها را اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی ارائه می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>