ترس از Bolsonaro را تهدید به آمازون متوجه شدم به عنوان داده های جدید نشان می دهد جنگل های تخریب تا 55 درصد

صلح سبز در روز جمعه هشدار داد از راست رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro حملات در محیط زیست قانون در کشور خود را به عنوان داده های جدید نشان داد که جنگل زدایی است “سر به فلک کشید” در جنگل های بارانی آمازون در این سال به خصوص در بومی سرزمین.

صلح سبز برزیل تجزیه و تحلیل نشان داد که جنگل زدایی در بومی زمین در آمازون از ژانویه تا آوریل سال 2020 با 59 درصد افزایش یافت در مقایسه با همان دوره چهار ماهه سال گذشته است. بر اساس داده های از برزیل فضای پژوهش موسسه جلوگیری از مانیتورینگ سیستم های حمایت از محیط زیست گروه اختصاص زدایی هشدار در سراسر تقریبا 3,259 هکتار از بومی سرزمین تا کنون این سال است.

اطلاعات اولیه منتشر شده جمعه توسط موسسه ملی تحقیقات فضایی (INPE) نیز نشان داد افزایش جنگل زدایی در سراسر کشور بخشی از بزرگترین جنگل انبوه. به 2.7 میلیون مایل مربع آمازون دهانه نه سازمان ملل اما اکثریت از آن در است برزیل.

“تخریب در برزیل بخشی از آمازون افزایش 64 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه یک سال پیش” رویترز روز جمعه گزارش داد با استناد به INPE داده است. “در چهار ماه اول سال جنگل آمازون شد تا 55% از یک سال پیش به 1,202 کیلومتر مربع (464 مایل مربع) است.”

Bolsonaro گرفت در ژانویه 2019 و بلافاصله به کار در دستور کار خود هدف قرار دادن محیط زیست و بومی برزیل. به عنوان دانشمندان بین المللی هشدار داده اند بیش از سال گذشته است که “فعالیت های انسانی در حال خشک شدن آمازون” برزیل رئیس جمهور مواجه شده است و محکومیت جهانی برای افزایش جنگل زدایی و تلاش خود را برای باز کردن آمازون برای بیشتر محصولات کشاورزی و معدن.

با توجه به ایسنا:

جدید کروناویروس شیوع پیچیده است تلاش برای مبارزه با جنگل زدایی با محیط زیست اجرای آژانس IBAMA ارسال کمتر عوامل را در این زمینه با توجه به خطرات بهداشتی. آژانس گفته است آن را در مقیاس پشت زمینه عوامل در مناطق دیگر اما نه آمازون.

به عنوان زدایی soars Bolsonaro در پنجشنبه مجاز به کارگیری از نیروهای مسلح برای مبارزه با جنگل زدایی و آتش سوزی جنگل ها در منطقه است. طرفداران محیط زیست می گویند این اقدام ممکن است در کوتاه مدت است اما نه یک راه حل پایدار.

هفته گذشته به خبرنگاران و فعالان پیش بینی اعلام این خبر که سرانجام روز شنبه, Marcio Astrini از برزیل حمایت گروه آب و هوا رصدخانه گفت که “ارسال نظامی به آمازون است مانند درمانی بیماری خود دولت ایجاد شده است.”

“این یک نوع دارو است که یک اثر کوتاه مدت این مشکل را حل خواهد کرد در حال حاضر” Astrini گفت. “آن را نمی خواهد درمان این بیماری است. این بیماری وجود دارد که در آمازون امروز Bolsonaro.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

صلح سبز با اشاره جمعه که “Bolsonaro است اصرار برزیل کنگره به رای گذاشتن قانون طراحی شده به دست غیر قانونی deforested زمین به زمین تصرف.”

صلح سبز نیز اشاره کرد که در حالی که گروه های بومی را خواستار تلاش بیشتر برای حفاظت از سرزمین خود را از زمین مهاجمان و همه گیر دولت برزیل گرفته شده را مرحله به عقب.

“Bolsonaro است که نه تنها چشم پوشی به عنوان زمین های تصرف غیرقانونی وبلاگ نویس و معدن در ادامه به غارت بومی سرزمین در طول همه گیر او قصد دارد تا همه چیز را آسان تر برای آنها گفت:” کارولینای Marçal یک جنگل مبارز در صلح سبز برزیل.

“تمام گروه ها و جوامع با هیچ ابزار مبارزه با این ویروس در معرض خطر بودن از بین برود اگر مزاحمان حمل Covid-19 به سرزمین خود” Marçal اضافه شده است. “Bolsonaro اقدامات جنایی و باید متوقف شود. کسانی که بهترین حفاظت از جنگل ها باید حفظ شود.”

در حالی که Bolsonaro باعث خشم بین المللی برای هر دو حملات خود را بر روی محیط زیست حمایت و به دست ما گیر Greenpeace USA جنگل مبارزات مدیر دانیل Brindis توضیح داد که رئیس جمهور برزیل نیست به تنهایی در shouldering سرزنش برای تخریب آمازون است.

“بازار بین المللی نیز همدست در این تخریب و بهره مندی از این بحران گفت:” Brindis. “به عنوان بانک های بین المللی سرمایه گذاری در معرض خطر زیرساخت در آمازون, شرکت واردات محصولات مانند چوب و مواد معدنی و گاو محصولات که درایو زدایی.”

کسانی که سرمایه گذاری زیادی از موسسات مالی ادامه داد: با وجود هشدارهای از دانشمندان و فعالان که به عنوان رحمت برای حیوانات مدیر عامل ساندرا لپس گفت: در سال گذشته—”جنگل های بارانی آمازون اساسی اکوسیستم برای این سیاره و آب و هوا.” جنگل کمک می کند محدود کردن گرمایش جهانی خدمت به عنوان یک مخزن کربن.

“زنگ خطر به صدا درآمده در مورد بحران در آمازون برزیل در سال” Brindis گفت: “در عین حال شرکت های هدفمند چشم پوشی از این واقعیت است که سود خود را در حال نقض حقوق بشر و تداوم آب و هوا فاجعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net