ترس از همه گیر دامن زده بیشتر به عنوان کشور تایید COVID-19 موارد

Feb. 27 (UPI) — عفونی و کشنده کرونا ويروسی است که به کشته شدن هزاران نفر در چین گسترش یافته است به حداقل 44 کشورها تکان دهنده ترس است که COVID-19 ممکن است به زودی تبدیل به یک بیماری همه گیر.

استونی و دانمارک اضافه شده نام خود را به لیست در حال رشد از سازمان ملل با تایید موارد COVID-19 روز پنج شنبه یک روز پس از حداقل نه دیگران ثبت شده خود را برای اولین بار عفونت.

استونی وزارت کار و امور اجتماعی اعلام کرد اولین مورد در بیانیه ای گفت: یک شهروند ایرانی زندگی به طور دائم در شمال کشور اروپایی تشخیص داده شد و اوایل پنج شنبه بود و تحت مراقبت پزشکان در غرب تالین مرکزی بیمارستان بیماری های عفونی درمانگاه.

در ضمن دانمارک گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن را تایید آن coronavirus بیمار شب قبل در نیوزیلند دانشگاه بیمارستان.

دانمارکی وزارت بهداشت گفت: او به تازگی از یک تعطیلات اسکی با همسر و فرزند خود را به لومباردی که در آن بیش از نیمی از ایتالیا 400 تایید موارد این بیماری تایید شده است. مرد تحت قرنطینه در خانه خود را در سلامت خوب است.

همسر مرد و پسر باید آزمایش منفی وزارت گفت.

دانمارک گفت: در این مورد تایید شده تغییر نمی کند آن زمان ارزیابی خطر برای عفونت است که در حال حاضر در “پایین.”

“پس از توسعه در ایتالیا بیش از آخر هفته ما در حال انتظار برای دیدن موارد COVID-19 در دانمارک به زودی پس ما تعجب نیست و ما باید انتظار برای دیدن موارد بیشتر در روزهای آینده و هفته” گفت: سورن Brostrom مدیر دانمارک هیئت ملی بهداشت. “اما استراتژی ما این است برای جلوگیری از گسترش عفونت در دانمارک.”

روز شنبه, الجزایر, اتریش کرواسی و نروژ گرجستان شمال مقدونیه یونان و سوئیس در میان دیگران تایید موارد COVID-19 که آیا برزیل برای اولین بار آمریکای جنوبی به انجام این کار. این بیماری در حال حاضر آلوده هر قاره اما قطب جنوب تشدید نگرانی که این ویروس رشد کرده است به یک بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت: آنها هنوز رتبهدهی نشده است آماده به اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر با وجود گسترش آن با خوشه های بزرگ در حال رشد در ایتالیا کره جنوبی و ایران است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: شیوع بیماری های جدید بودند “عمیقا نگران” است که آنها هنوز به مقدار یک “uncontained گسترش جهانی ویروس.”

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در حالی که کسی که هنوز به آن را یک بیماری همه گیر خطر یکی است “بسیار بر ما” و آغاز یک coronavirus emergency response plan.

“ما همیشه در عمل با فراوانی از احتیاط در این مسئله که قرار است در استرالیا در موقعیت قوی ما در این زمان در حال قادر به مهار تاثیر این ویروس,” او گفت:. “بنابراین اقدامات ما در حال حاضر در حال آماده شدن و حتی بیشتر است به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم بلافاصله زمانی که ویروس حرکت به سطح بعدی.”

بر اساس این طرح وزیر بهداشت گرگ شکار دستور داده شده است به کار با دولت و ارضی همتایان برای پیدا کردن هر گونه “شکاف در قابلیت” که نیاز به پر شود در آن سیستم بهداشت و درمان برای مبارزه با یک بیماری همه گیر.

کمیسر استرالیا مرزی نیروی نیز گفته شده است به گزارش سایر اقدامات مورد نیاز در بنادر از ورود به اطمینان حاصل شود هیچ کس با این ویروس آلوده وارد کشور موریسون گفت.

“شما هنوز هم می توانید بروید و بازی با دوستان خود در خیابان شما می توانید رفتن به کنسرت و شما می توانید بیرون رفتن برای غذا چینی,” او گفت:. “شما می توانید انجام تمام این چیزها چون استرالیا عمل کرده است به سرعت استرالیا پیش از این در این نقطه در زمان.”

نخست وزیر تاکید کرد هر چند که این به این معنا نیست مردم باید در جمع آوری انبوه برای بازی فوتبال یا کریکت.

استرالیا تا به حال 15 مورد تأیید ویروس است که همه پاک شده است و این افراد باید بازگشت به جوامع خود موریسون گفت. وجود دارد یکی دیگر از هشت مورد وارد شده از ویروس-سرند الماس شاهزاده کشتی کروز است که باقی می ماند لنگر انداخت خاموش ژاپن ساحل در قرنطینه.

در ضمن چه کسی گفته است که روز شنبه نخستین بار پس از وقوع آغاز شد و در اوایل ماه دسامبر که وجود دارد بیشتر موارد گزارش شده در خارج از چین از از داخل کشور آسیایی که در آن بیماری پدید آمده است.

روز شنبه, چینی, مقامات بهداشتی گزارش 406 موارد جدید این بیماری و تنها 52 مرگ و میر پایین ترین سطح خود از آغاز این ماه به عنوان بیماری را گسترش در داخل کشور در حال افزایش است.

روز پنجشنبه چین در گزارش خود به روز رسانی روزانه 433 موارد جدید اما تنها 29 مرگ و میر بیش از روز قبل — کمترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته پس Jan. 28 وقتی که 26 نفر کشته شدند و مرگ و میر بود در کمتر از 150.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>