ماموران فدرال استقرار گاز اشک آور در پورتلند به عنوان جمعیت مجموعه آتش در دادگاه

پرتلند سنگ. — تظاهرکنندگان در خارج از پورتلند ایالات متحده دادگاه مجموعه, آتش سوزی در ساختمان entryway اوایل دوشنبه در شب دیگری از درگیری با ماموران فدرال که بارها و بارها اشک آور و تانک های آنها را به آنها را دور رانندگی, مقامات گفت.

مقامات بیش از آخر هفته بنا زیادی نرده ها در اطراف ساختمان در تلاش برای دور نگه داشتن معترضان که در پورتلند خیابان روزانه از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس نزدیک به دو ماه پیش است.

اما تصویری ارسال آنلاین نشان داد مردم مصرف پایین شمشیربازی و یک بیانیه از پورتلند اداره پلیس شهر توصیف تاکتیک های خود را به عنوان آنها بارها و بارها به سمت دادگاه و دفع توسط ماموران فدرال که به تازگی از داخل.

یک جمعیت از صدها نفر که در صحنه پنج شنبه شب را در اوایل صبح روز دوشنبه و در یک نقطه “ده ها تن از مردم با سپر و کلاه, گاز, ماسک, چتر, خفاش ها و چوب هاکی با نزدیک شدن به درب” از دادگاه تا زمانی که فدرال افسران بیرون آمد و پراکنده آنها پورتلند پلیس در بیانیه ای گفت:.

آتش روشن شد و در حدود 1:30 صبح جمعه در رواق دادگاه گفت: پورتلند پلیس که تاکید کرد که خود را ماموران درگیر شدند و در هر کنترل جمعیت اقدامات نه آتش و گاز اشک آور و “حاضر بودند در طول هر یک از فعالیت های شرح داده شده است.”

مردم دیگر اضافه شده چوب و آوار به آتش آن بزرگتر و ماموران فدرال در آمد در خارج از دادگاه “پراکنده جمعیت و خاموش آتش” بیانیه ای گفت:.

ماموران فدرال پراکنده Black Lives Matter معترضان در نزدیکی علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در روز دوشنبه, جولای 20, 2020, در پرتلند سنگ. افسران استفاده teargas و پرتابه به حرکت جمعیت پس از برخی از معترضان پاره کردن حصار fronting دادگاه است.
نوح برگر آسوشیتد پرس

خشونت اتفاق افتاده است به عنوان محلی و رهبران دولت ابراز خشم با حضور ماموران فدرال گفت که این شهر تظاهرات آغاز شده بود به سهولت فقط به عنوان ماموران فدرال شروع به اقدام در خیابان پورتلند.

صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” دموکراتیک شهردار تد ویلر گفت: ماموران فدرال “نیست می خواستم در اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

رهبران در ایالات متحده آمریکا مجلس گفت: آنها “احساس خطر” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاکتیک در برابر معترضان در پرتلند و دیگر شهرستانها از جمله واشنگتن آنها به نام در فدرال بازرسان به طور کلی بررسی.

“این ماده در نهایت فوریت” نوشت قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-New York, امنیت رئیس کمیته Bennie G. Thompson, D-می سی سی پی و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین B. Maloney, D-نیویورک در نامه ای به بازرس کل وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی.

این قانونگذاران دموکرات ها به دنبال تحقیق و تفحص “به استفاده از فدرال, سازمان های اجرای قانون توسط دادستان کل و وزیر امنیت داخلی به سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تقبیح تظاهرات و وزیر امنیت داخلی چاد گرگ برچسب معترضان به عنوان “یاغی آنارشیست” در سفر به شهرستان روز پنج شنبه گذشته.

“ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند صدمه دیده است نیست آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. “رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!”

اواخر شنبه پورتلند پلیس گفت: مردم شکست را به ساختمان پورتلند Police Association اتحادیه کارگری است که نشان دهنده افسران. آشغال آتش سوزی شد و همچنین تنظیم و شمشیربازی بود نقل مکان کرد و تبدیل به موانع پلیس گفت:.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم شکایت کرد امنیت و خدمات مارشال در دادگاه فدرال در اواخر جمعه ادعا که ناشناس ماموران فدرال برداشت مردم از پورتلند خیابان “بدون هشدار و یا توضیح بدون حکم و بدون ارائه هر گونه راه برای تعیین که کارگردانی این عمل است.”

روزنبلوم گفت که او به دنبال یک ضابط موقت منظور “بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians.”

آن را بلافاصله مشخص نیست که آیا هر کسی که دستگیر یا بازداشت شده در جریان تظاهرات آغاز شده است که یکشنبه شب.

Grafitti نشان داده شده است در طول یک زندگی ماده در اعتراض به علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در روز دوشنبه, جولای 20, 2020, در پرتلند سنگ. پورتلند پلیس اوایل دوشنبه دقیق یک شب دیگر از درگیری بین معترضان و نیروهای فدرال در خارج از ایالات متحده دادگاه در اورگان بزرگترین شهرستان از جمله یک آتش سوزی کوچک در خارج از ساختمان و گاز اشک آور مستقر جمعیت را پراکنده کنند.
نوح برگر آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>