دادگاه تجدید نظر فدرال گسترش بلوک در رای گیری-توسط-mail توسعه در تگزاس

ژوئن 4 (UPI) — سه قاضی پنل از 5 ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر گسترده آن منظور روز شنبه مسدود کردن دادگاه بدوی را جارو حاکم است که اجازه داده اند همه رای دهندگان تگزاس به واجد شرایط برای رای دادن از طریق پست در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با رأی گیری اولیه انتخابات انتخابات شروع در اواخر این ماه — تگزاس دیوان عالی کشور نیز مسدود کردن گسترده رای گیری از طریق پست در یک مورد جداگانه –دوشنبه حاکم به طور موثر را حذف احتمال این که رای دهندگان تگزاس قادر خواهد بود به طور قانونی درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری صرفا به دلیل ترس آنها از عدم ایمنی به کروناویروس جدید را قرار داده و آنها را در معرض خطر اگر آنها رای در فرد است.

تبلیغات

مسئله این است که به احتمال زیاد رهبری به دیوان عالی ایالات متحده.

ایالات متحده منطقه قاضی فرد Biery با صدور دستور مقدماتی در اواخر ماه مه در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری اما استیناف پانل تقریبا بلافاصله آن را در اداری نگه دارید در حالی که در انتظار جلسات قانونی از هر دو طرف. پنج شنبه حکم نگه می دارد Biery حاکم بر یخ در حالی که تگزاس تجدید نظر آن است.

این را نگه می دارد در محل دولت قوانین موجود برای پست الکترونیکی-در برگه های رای: آنها در دسترس هستند تنها در صورتی رای دهندگان 65 ساله یا مسن تر cite معلولیت و یا بیماری خواهد بود در خارج از شهرستان در طول دوره انتخابات یا محبوس در زندان است.

تگزاس کد انتخابات تعریف معلولیت به عنوان یک “بیماری و یا وضعیت جسمی” است که مانع از رای دهندگان از ظاهر شدن در فرد بدون خطر “مجروح شدن رای دهندگان سلامت.” تگزاس دیوان عالی کشور یافت در ماه گذشته است که عدم ایمنی به تنهایی برآورده نمی کند, دولت در شرایط اما دادگاه تصریح کرد که آن را به رای دهندگان برای ارزیابی سلامت خود و تعیین اگر آنها با انتخابات کد تعریف ناتوانی است.

در صدور خود دستور مقدماتی, Biery اشاره به آسیب های جبران ناپذیر رای دهندگان را اگر موجود سن واجد شرایط بودن قوانین برای رای دادن به ایمیل را در جای خود برای انتخابات برگزار می شود در حالی که این کروناویروس جدید باقی مانده گسترده ای در گردش است. در درخواست تجدید نظر خود را به مدار 5 تگزاس دادستان کل کن Paxton استدلال کرد که Biery را در حکم تهدید “آسیب جبران ناپذیر” به دولت “با تزریق قابل توجهی سردرگمی به تگزاس در انتخابات صرف روز قبل از رای گیری توزیع شده و هفته قبل از انتخابات دور دوم انتخابات است.”

جانبداری با پکستون مدار 5 پنل در قسمت یافت می شود که نیاز به تگزاس مقامات به موسسه رای گیری از طریق پست برای همه در برابر اراده خود را در حال حاضر “قابل توجه آسیب های جبران ناپذیر” به دولت است. این پانل با اشاره به دادگاه عالی ایالات متحده ایستاده که پایین تر دادگاه های فدرال باید “معمولا نه تغییر قوانین انتخابات در آستانه انتخابات هستیم.”

رأی گیری برای آینده اولیه runoffs 29 ژوئن آغاز می شود.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در تگزاس تریبون. خوانده شده اصلی در اینجا. تگزاس تریبون غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع اهالی تگزاس — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im