بهداشت و درمان طرفداران در روز جمعه تحسین یک دادگاه تجدید نظر فدرال تصمیم قابل توجه پایین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدیکید الزامات کار در آرکانزاس پس از سه قاضی پنل به اتفاق آراء حکم داد که قانون پیشنهاد شده اساسا نادیده گرفته و هدف از این شبکه امنیت برنامه.

قاضی دیوید Sentelle یک محافظه کار ریگان منصوب صادر حاکم از طرف ایالات متحده آمریکا دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار به شدت رد دولت استدلال کند که نیاز به خدمات درمانی دریافت کنندگان به کار را ضعیف آرکانزاس ساکنان بیشتر خودکفایی و کاهش نیاز به برنامه است.

“دادگاه به رسمیت شناخته شده غم انگیز آسیبی که این کار مورد نیاز باعث شده که مردم در آرکانزاس انجام بهترین خود را به جلو.”
—کوین ده Liban کمک حقوقی از آرکانزاس

مدیکید Sentelle نوشت: “شامل یک هدف اصلی است که ارائه پوشش بهداشت و درمان و بدون هیچ گونه محدودیت و گیربکس سالم به نتایج استقلال مالی و یا انتقال به تجاری پوشش.”

منتقدان از به طور موقت-محدودیت های تحمیل شده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب رسید در 10 متحده اما که باید در مواجهه با چالش های حقوقی و متوقف شده است در سراسر کشور تحسین چالش به چه حقوق معلولین مدافع و وکیل متی کورتلند به نام “کار-or-die مورد نیاز است.”

حاکم می تواند حاکی از چالش های مشابه به دیگر موارد در بهداشت و درمان در دستور کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Seema Verma مدیر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. ماه گذشته Verma خواست دولت مدیکید مقامات به منظور کاهش هزینه برای این برنامه با تبدیل آن بودجه به بلوک کمک های مالی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری روشن می سازد که [دولت] نمی تواند اهداف جدید برای برنامه است که متن قانون روشن است که مرکزی هدف از پزشکی است که به ارائه پوشش” نوشته جوآن بطری, مدیر اجرایی مرکز برای کودکان و خانواده ها در دانشگاه جورج تاون. “این نشان می دهد که دیگر مضر چشم پوشی از سیاست های که در اثر محدود کردن پوشش (مانند lockouts محدود عطف به ماسبق واجد شرایط بودن حق بیمه و غیره.) ممکن است دچار یک سرنوشت مشابه.”

تحت قوانین پزشکی دریافت کننده مورد نیاز خواهد بود به کار و یا حضور در دوره های آموزشی حین خدمت برای حداقل 20 ساعت در هفته به منظور واجد شرایط برای پوشش بهداشت و درمان.

یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد در سال گذشته نشان داد که زمانی که نیاز شد به طور موقت در اثر در آرکانزاس قبل از اینکه دادگاه بدوی حکم متوقف و آنها را نزدیک به 20 ، 000 ساکنان خود را از دست داده پوشش بهداشت و درمان—در حالی که نرخ اشتغال نیز رفت با 4 درصد.

“مدیکید کار مورد نیاز ایجاد نمی کند کسی به کار آنها فقط از دست دادن خود را بیمه” نوشته استاد علوم سیاسی اسکات Lemieux در آن زمان است.

از دادگاه تجدید نظر فدرال ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آن حاکم نیست با توجه به تعداد Arkansans که از دست داد تحت پوشش مورد نیاز قبل از آنها زده سال گذشته است.

“دادگاه به رسمیت شناخته شده غم انگیز آسیبی که این کار مورد نیاز باعث شده که مردم در آرکانزاس انجام بهترین خود را به جلو” کوین ده Liban, یک وکیل در کمک حقوقی از آرکانزاس که به چالش کشیده الزامات گفت: تپه. “در حال حاضر بیش از دو صد هزار Arkansans در این برنامه می توانید بقیه آسان دانستن که آنها باید مراقبت های بهداشتی که آنها به آن نیاز دارید.”

الزامات کار در حال حاضر تنها در اثر در میشیگان. آرکانزاس تصمیم باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بپرسید دیوان عالی ایالات متحده به شنیدن در مورد آن است.

“ما امیدواریم که دولت فدرال و ایالات متحده را به تمرکز بر گسترش پوشش و دسترسی به طوری که هر کس—بدون در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی—می تواند سالم” گفت: سام بروک, معاون حقوقی مدیر در قانون فقر جنوب پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de