دادگاه تجدید نظر فدرال فلسطين بلوک پناهندگی حمل و نقل بان

سان فرانسیسکو – یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تایید یک بلوک در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای انکار پناهندگی به هر کسی که در مرز جنوبی که ترانزیت از طریق یک کشور سوم در مسیر به ایالات متحده بسیار محدود استثنا.

این طرح دعوی در شرق خلیج پناهگاه میثاق v. Barr, ثبت شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, Southern Poverty Law Center, مرکز حقوق قانون اساسی.

در اولین استیناف تصمیم پرداختن به ممنوعیت مدار نهم دادگاه تجدید نظر امروز اداره حمل و نقل ممنوعیت نقض قوانین کنگره و خودسرانه است. اقامت از این حکم توسط دیوان عالی کشور است که در حال حاضر در محل در هفته گذشته یک دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن دی سی علیه ممنوعیت باریک رویه زمینه. که حاکم است نه تحت پوشش توسط دیوان عالی کشور باقی بماند.

در زیر واکنش به امروز حکم:

ACLU وکیل لی Gelernt که استدلال دادگاه تجدید نظر گفت: “دادگاه به رسمیت شناخته شده خطر مواجه پناهجویان و مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای ایجاد یک پایان اجرا در سراسر پناهندگی حمایت های تصویب شده توسط کنگره است.”

آنجلو Guisado, کارکنان, وکیل در مرکز حقوق قانون اساسی گفت: “مانند بسیاری از دیگر سیاست های مهاجرتی اجرا شده توسط تهمت مدیریت حمل و نقل بان بود ضعیف طراحی شده و با عجله تحویل مقررات که تنها هدف این بود که زندگی پناهجویان دلیلی مشکل تر است. نهم مدار تأیید امروز که این ممنوعیت بر خلاف قانون است و ما تحسین مشتریان ما برای ادامه مبارزه برای امن و فقط مهاجرت حمایت می کند.”

ملیسا کلاغ ارشد نظارت وکیل در مرکز قانون فقر جنوب مهاجر عدالت پروژه گفت: “این حکم بیشتر تایید می کند غیر قانونی از هزاران طرح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شاغل به تضعیف و در نهایت نابود کردن ما پناهندگی سیستم. در حالی که این تصمیم ارائه می دهد امید برای بسیاری از افراد و خانواده ها که در غیر این صورت تلقی شده است فاقد شرایط لازم برای پناهندگی به مراتب بیش از حد بسیاری از موانع باقی می ماند به عنوان این دولت در جنگ پناهجویان به نظر می رسد به دانستن هیچ حد و مرزی.”

Baher Azmy مرکز حقوق اساسی حقوقی مدیر گفت:

مورد آورده شد و از طرف شرق خلیج پناهگاه میثاق, Al Otro Lado, نوآوری های قانون, آزمایشگاه مرکزی آمریکا مرکز منابع در لس آنجلس.

حکم: https://www.aclu.org/legal-document/order-east-bay-v-barr

بیانیه: https://www.aclu.org/press-releases/federal-appeals-court-upholds-block-asylum-transit-ban

مورد جزئیات: https://www.aclu.org/cases/east-bay-v-barr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>