دادگاه فدرال بلوک FDA محدودیت بی ارزش است که تحمیل COVID-19 خطرات در بیماران به دنبال سقط جنین مراقبت

واشنگتن – یک دادگاه فدرال منطقه حکومت امروز که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) باید به طور موقت به حالت تعلیق اجرای محدودیت در یک دارو استفاده می شود برای اوایل سقط جنین است که افراد بيمار به COVID-19 خطرات آنها را وادار به سفر غیر ضروری خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی فقط انتخاب کنید تا دارو و امضای فرم. حاکم می آید در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از طرف یک ائتلاف از کارشناسان پزشکی و باروری عدالت طرفداران رهبری کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG).

در مسئله در این مورد این است که محدودیت در یک مورد تایید FDA داروهای تجویزی mifepristone استفاده شده است که در ترکیب با دیگر مواد مخدر ميزوپروستول به با خیال راحت و به طور موثر به پایان زود هنگام حاملگی و درمان زود سقط جنین. حتی در طول همه گیر FDA در ادامه به نیاز بیماران به سفر به یک درمانگاه یا مطب را انتخاب کنید تا mifepristone منع بیمارانی که در حال حاضر ارزیابی شده است توسط یک پزشک (با استفاده از پزشکی از راه دور و یا در قبل در فرد بازدید) از پر کردن خود را mifepristone تجویزی توسط ایمیل. نیاز تحمیل غیر ضروری COVID-19 خطرات و بار دیگر با اجبار بیماران به سفر به یکی از این تنظیمات بالینی صرفا به انتخاب کنید تا دارو و امضای فرم حتی اگر بر اساس اطلاعات ایمنی FDA در حال حاضر مجوز بیماران مبتلا به بلع قرص بعد از آن در خانه است.

دادگاه با صدور دستور مقدماتی امروز که بلوک FDA از اجرای این شرط که mifepristone است مورد استفاده اولیه برای سقط جنین, مراقبت, اگر دادگاه نمی تعلیق محدودیت در مواردی که دارو استفاده می شود به عنوان بخشی از سقط جنین درمان است. این دستور را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 30 روز پس از پایان دولت فدرال اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی آن نشان داده است در نظر دارد برای تمدید بعد از این ماه است.

به حکم دادگاه است که به ویژه مهم برای جوامع رنگ و جوامع کم درآمد که اکثریت نهفته بیماران و کسانی که مبتلا به عوارض شديد و مرگ از COVID-19 در نامتناسبی بالا نرخ.

“امروز تصمیم بدان معنی است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر نمی تواند نیروی بیماران متحمل غیر ضروری COVID-19 خطرات به قیمت گرفتن سقط جنین مراقبت.” گفت: جولیا کی, کارکنان, وکیل در ACLU آزادی باروری پروژه. “مانند بسیاری از اقدامات دولت است و آن امتناع از تعلیق این غیر منطقی محدودیت در طول همه گیر — با وجود درخواست فوری از ملت پیشرو مقامات پزشکی — به ویژه خطرناک برای مردم رنگ و کم درآمد جامعه هستند که به طور نامتناسبی درد و رنج آسیب شدید از COVID-19. ما نگاه به جلو به یک بعد زمانی که فدرال مراقبت های بهداشت باروری سیاست است که ریشه در علم و نه عناد و این از نظر پزشکی بی اساس نیاز برداشته شده است یک بار و برای همه است.”

این حکم پس از FDA نادیده گرفته و درخواست از پیشرو مقامات پزشکی از جمله ACOG درخواست آژانس برای لغو این محدودیت ، در مقابل FDA و دیگر آژانس های فدرال را به حالت تعلیق در فرد مورد نیاز برای سایر داروها در این بیماری همه گیر. در علاوه بر این به شاکیان در این مورد که نشان دهنده بیش از 60 ، 000 متخصصان زنان-زایمان و همچنین به عنوان صندلی زنان و زایمان بخش در حدود 150 دانشگاه های پیشرو سایر گروه های پزشکی از جمله انجمن پزشکی آمریکا در زمینه مختصری در حمایت از شاکیان درخواست برای لغو محدودیت.

از بیش از 20 ، 000 دارو FDA تنظیم این mifepristone محصول استفاده می شود برای پایان دادن به اوایل بارداری و یا ارائه سقط جنین مراقبت تنها دارو FDA نیاز بیماران را انتخاب کنید تا در شخص حتی اگر آنها ممکن است خود اداره آن را در خانه و بدون نظارت بالينی. هنگامی که مورد استفاده برای مقاصد دیگر از بارداری ختم FDA مجوز mifepristone به ارسال به طور مستقیم به بیمار در دوزهای بالاتر و مقادیر.

جامعه پزشکی مخالف این محدودیت در mifepristone برای سال ها به عنوان آنها هیچ پزشکی بر اساس. علاوه بر این مورد تصمیم امروز ACLU دیگر مورد چالش طیف وسیع تری از FDA محدودیت در دارو سقط جنین مراقبت است که واصل شد قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. اطلاعات بیشتر در مورد این چالش را می توان در اینجا یافت نشد.

در زیر اظهارات شاکیان در این مورد:

اوا Chalas, M. D., FACOG, FACS, رئيس جمهور از ACOG:
“تعلیق REMS مورد نیاز برای mifepristone برای اوایل بارداری فسخ نشان دهنده یک گام لازم رو به جلو در ما کار جمعی به سمت عدالت در سلامت در طول این بی سابقه ای از بیماری همه گیر. امروز حکم نشان دهنده یک پیروزی برای بیماران که باید به صورت بار اضافی از افزایش COVID-19 قرار گرفتن در معرض به عنوان یک بیماری خود را دریافت و مقرر mifepristone. آن را نیز نشان دهنده یک پیروزی برای پزشکان اختصاص داده شده که در حال کار برای ارائه نیاز به مراقبت های غیر ضروری و بدون قرار گرفتن در معرض از بیماران و خانواده های آنان و اعضای تیم مراقبت های بهداشتی به رمان coronavirus. با اینحال ما نا امید است که دستور صادر شده توسط دادگاه اعمال نمی شود زنان دچار سقط جنین و پزشکان درمان آنها. ما ادامه خواهد داد وکالت ما به دنبال حذف این محدودیت در طول بیماری همه گیر.”

مونیکا سیمپسون مدیر اجرایی SisterSong زنان از رنگ باروری عدالت جمعی:
“FDA پزشکی غیر قابل توجیه نیاز به مدت طولانی ایستاده بود و در این راه از جوامع از رنگ گرفتن مراقبت های بهداشت باروری نیاز داریم و در حال حاضر در گیر آن است که قرار دادن ما در خطر غیر ضروری برای COVID-19. امروز حکم به رسمیت شناخته شده این حقیقت ساده است که مردم نباید مجبور به انتخاب بین گرفتن مراقبت از آنها نیاز دارید و حفاظت از سلامت خود. این دولت باید جلوگیری از صرف وقت خود را در تلاش برای آن را سخت تر برای مردم رنگ به دریافت مراقبت های پزشکی نیاز داریم و به جای اعتماد ما را به خود باروری گیری و حذف موانع است که نقض یا منع ما انسان حق تعیین سرنوشت.”

دیوید Chelmow, M. D., رئيس جمهور از شورای دانشگاه صندلی زنان و زایمان:
“به عنوان صندلی Ob-Gyn در بخش های پزشکی و بیمارستان ها در سراسر کشور, ما می دانیم چقدر مهم است برای بیماران به مراقبت از آنها را بدون نیاز به ساخت سفرهای غیر ضروری خود را به ارائه دهندگان خدمات پزشکی. امروز علم غالب بر سیاست و دادگاه فدرال حکم داد که بیماران در حال حاضر قادر به دسترسی اولیه سقط جنین مراقبت در طول همه گیر بدون خطر غیر ضروری. ما نا امید است که دادگاه نمی دسترسی یکسان به بیماران نیاز به mifepristone برای سقط جنین مراقبت. ما از FDA برای گوش دادن به کارشناسان پزشکی و آسانسور این بی اساس محدودیت یک بار و برای همه است.”

Jason Matuszak, M. D., FAAFP رئیس جمهور ایالت نیویورک آکادمی پزشکان خانواده:
“در نیویورک به ما آموخته اوایل چگونه حیاتی آن است که برای جلوگیری از سفر غیر ضروری. در عین حال FDA اصرار با هیچ پزشکی توجیهی در نیاز بیماران به در آمده و فرد به یک پزشک را فقط انتخاب کنید تا یک قرص آنها در حال حاضر مجاز به خود اداره در خانه. ما سپاسگزار است که به عنوان یک نتیجه از امروز حکم دارو در بيماران مبتلا به سقط خواهد شد و دیگر لازم نیست خود را در معرض غیر ضروری پزشکی خطر فقط به مراقبت از آنها نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>