دادگاه فدرال سبز-چراغ طعمه خرس طرح دعوی در دادگاه

واشنگتن – یک دادگاه فدرال در بویزی امروز رد تهمت و دولت را تلاش برای اخراج یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال جلوگیری از سیاه طعمه خرس در جنگل ملی در ایالت آیداهو و وایومینگ – یک عمل شناخته شده به نتیجه مرگ و میر در خطر انقراض خرس گریزلی.

ایالات متحده دادرس قاضی نبات دیل دستور کت و شلوار ممکن است در ادامه با وجود جنگل ها ادعا می کنند که این نیاز به ارزیابی مجدد چگونه طعمه تاثیر می گذارد گریزلیز. خدمات جنگل آخرین نگاه در موضوع 25 سال پیش و به این نتیجه رسیدند هیچ گریزلیز تحت تاثیر قرار خواهد – نتیجه نشان داده می شود نادرست است.

در ژوئن 2019, حیات وحش, گروه ثبت با توجه به چالش خدمات جنگل تصمیم است که می تواند اجازه می دهد شکارچیان به استفاده از طعمه برای شکار خرس سیاه و سفید در grizzly زیستگاه در جنگل های ملی. تنها آیداهو و وایومینگ انجام این کار است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این گروه ادعا طعمه منجر به حداقل 10 اخیر خاکستری مرگ و میر در آیداهو و وایومینگ اغلب به علت اشتباه در هویت.

“ایالات متحده نباید اجازه طعمه است که می تواند جذب گریزلیز و منجر به مرگ آنها” گفت: Pete Frost وکیل برای غربی محیط زیست مرکز قانون. “گریزلیز شده اند به ضرب گلوله در نزدیکی طعمه و بیشتر ممکن نبود مگر اینکه به جنگل ها به درستی عمل می کند.”

دادگاه جنگل خدمات باید “reinitiate مشاوره” با ماهی و حیات وحش برای به دست آوردن آن نظر که آیا ادامه استفاده از طعمه ممکن است به خطر اندازد وجود ادامه گریزلیز. دادگاه همچنین حکم به خدمات جنگل نه نیاز به دوباره ارزیابی اثرات زیست محیطی خود را به طور کلی سیاست ملی.

در سال 2007 یک شکارچی به اشتباه کشته خاکستری در یک خرس سیاه طعمه ایستگاه در کلی Creek منطقه در ویکی جنگل ملی در آیداهو. خاکستری بود برای اولین بار دیده می شود در این منطقه در 60 سال.
در سال 2019 یک قاضی فدرال در مونتانا را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به گریزلیز کردن لیست گونه های در معرض خطر, در بخشی به دلیل گریزلیز در جداگانه اکوسیستم نیاز به سرگردان برای رسیدن به ژنتیک اتصال.
در ماه ژوئن سال 2019 یک خرس خاکستری پوشیدن ردیابی یقه کشف شد نزدیک به یک طعمه ایستگاه در کلی نهر زهکشی در Nez Perce-ویکی جنگل های ملی در آیداهو. آیداهو ماهی و بازی خواست خرس سیاه شکارچیان به استفاده از احتیاط در هنگام انتخاب اهداف در این منطقه است.
در مارس سال 2020 آیداهو ماهی و بازی حفاظت افسر تایید خاکستری حضور در ماهی نهر مراتع تفریح و سرگرمی در زمستان منطقه حدود 7 مایلی جنوب Grangeville دورتر جنوبی از پیش بینی ترین. خرس سفر کرد و در چند صد مایل از طریق مونتانا و آیداهو.
در حال حاضر که طرح دعوی در دادگاه اقدام خواهد شد و این گروه به دنبال حکم دادگاه نیاز به خدمات جنگل برای به دست آوردن جدید بیولوژیکی نظر در مورد چگونه طعمه را تحت تاثیر قرار گریزلیز و شرایط و ضوابط برای اطمینان از آنها به ضرب گلوله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de