دادگاه فدرال قوانین قانون فلوریدا که تضعیف حق رای مرمت خلاف قانون اساسی است

تالاهاسی فلوریدا. – یک دادگاه فدرال امروز حکم داد که یک قانون فلوریدا است که ایجاد ثروت مبتنی بر موانع به رای گیری خلاف قانون اساسی است. تصمیم بازیابی حقوق رای دادن به صدها نفر از هزاران نفر از مردم با گذشته در محکومیت جنایت.

قانون SB 7066 مورد نیاز مردم با گذشته محکومیت به پرداخت تمام برجسته حقوقی هزینه, هزینه جریمه و جبران قبل از به دست آوردن حق خود برای رای تضعیف فلوریدا’ قریب به اتفاق 2018 تصویب متمم 4 که ترمیم حقوق رای دادن به بیش از یک میلیون نفر از مردم که تا به حال اتمام نظر حکم خود از جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط.

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle یافت که تهویه رای گیری در پرداخت حقوقی تعهدات مالی یک فرد قادر به پرداخت نقض حفاظت در برابر بند 14 قانون توسط تبعیض آمیز بر اساس ثروت است. او نیز برگزار شد که نیاز به پرداخت هزینه ها و هزینه های نقض 24 متمم که ممنوع نظرسنجی مالیات که قانون را نقض ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند.

مورد آورده شد توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, ACLU of Florida, Brennan Center for Justice at NYU Law, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق مبارزات انتخاباتی حقوقی مرکز قانون فقر جنوب مرکز و حقوقی شرکت پل وایس Rifkind, وارتون & پادگان LLP.

زیر نظر عبارتند از:

دانیل Tilley, ACLU فلوریدا قانونی مدیر: “امروز حکم قدرتمند یادآوری است که هیچ کس می تواند برگ برنده قانون اساسی ایالات متحده. ما دموکراسی مستلزم آن است که هر واجد شرایط رای دهندگان باید دسترسی عادلانه به صندوق های رای است. به جای استقبال از این تاسیس اصل فلوریدا مقننه و رژیم صهیونیستی است. DeSantis تصویب مدرن روز نظرسنجی مالیاتی به نگه داشتن مردم از دسترسی به این حق اساسی. قانون اساسی روشن است — شما نمی توانید رای گیری مشروط بر ثروت است. این باید زنگ فلوریدا وجود دارد که مردم اشغال بالاترین رده های قدرت سیاسی در کشور ما که مبارزه برای حفظ فلوریدا را به آن گره خورده نژادپرستانه گذشته و بار مردم از رای دادن. ما را خوشحال و دادگاه دیدم حق را از طریق آن و رد این پرهیاهو و تبعیض آمیز سرکوب رای دهندگان طرح. ما سپاسگزار برای همه ما شجاع مشتریان برای صحبت کردن و ایستادن در برابر این قانون تبعیض آمیز. در حالی که دولت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر در این تصمیم ما آماده هستیم به این مبارزه تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جولی Ebenstein کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی را حق رأی پروژه: “دادگاه به رسمیت شناخته شده است که مطبوع یک فرد حق رای در توانایی خود را برای پرداخت خلاف قانون اساسی است. این حکم به معنی صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا خواهد بود قادر به دوباره پیوستن به رای دهندگان و شرکت در انتخابات آینده. این یک پیروزی فوق العاده ای برای رأی است.”

Sean مورالس-دویل ارشد مشاوره در Brennan Center for Justice at NYU Law: “این یک پیروزی تاریخی برای رأی است. قاضی Hinkle گفت: ایالت فلوریدا چه بقیه امریکا در حال حاضر می داند. شما نمی توانید شرایط حق رای در یک فرد ثروت است. این حکم راه را برای صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا به ورزش خود را حق اساسی به رای دادن در این ماه نوامبر و دموکراسی ما قوی تر خواهد بود برای مشارکت خود را.”

لی C. عدن معاون مدیر دادخواهی در NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق: “تصمیم امروز است به یاد ماندنی پیروزی برای ما دموکراسی و حق رای از بازگشت شهروندان است. دادگاه به رسمیت شناخته شده است که از بازگشت شهروندان باید به پرداخت برای رای دادن اگر آنها قادر به انجام این کار — و که برخی حقوقی تعهدات مالی (LFOs) عملکرد امروز مانند قانون اساسی نظرسنجی مالیات است که بنا به قفل سیاه مردم از نظام سیاسی دهه پیش. در واقع SB7066 مورد نیاز به خصوص مضر هستند به بازگشت شهروندان که اغلب وارد جنایی سیستم فقیر و زمانی که آنها بیرون می آیند تحمل وثیقه عواقب است که آن را دشوار است برای به دست آوردن شغل و مسکن با اعتقاد جنایت. در حالی که ما نا امید که دادگاه را به رسمیت نمی شناسد که مجلس تصمیم به اتخاذ SB7066 شد تا حدی انگیزه تمایل برای به حداقل رساندن قدرت سیاسی از بازگشت شهروندان ما با این حال جشن گرفتن این پیروزی مهم است در کنار شجاع ما مشتریان مانند Raquel رایت Curtis برایانت جونیور, خروس سیاه بزرگ Moreland و ایالتی فلوریدا و اورنج کانتی NAACP. از طریق خود قانع شهادت اختصاص داده شده و تعامل آنها بدون ترس ایستاد در برابر فلوریدا در تلاش برای قرار دادن یک برچسب قیمت در رای گیری.”

این عقیده را می توان در اینجا یافت نشد: https://www.aclufl.org/sites/default/files/420_trial_order.pdf

درخواست نظر مشورتی می توان در اینجا یافت نشد: https://www.aclufl.org/sites/default/files/420-1_request_for_advisory_opinion.pdf

استانداردهای حاکم بر واجد شرایط بودن می توان در اینجا یافت نشد: https://www.aclufl.org/sites/default/files/420-2_standards_for_governing_eligibility.pdf

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im