دادگاه فدرال اعتصاب پایین مغلوب ساختن پیشی جستن ACA قانون به مقدار ‘عمدی و هدفمند حمله دسترسی به سقط جنین’

یک دادگاه فدرال در اواخر جمعه زده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به احداث موانع جدید برای سقط جنین, مراقبت از این زمان با استفاده از برای سود صنعت بیمه.

ما منطقه قاضی کاترین بلیک در مریلند مسدود شده دولت از اجرای به اصطلاح حفاظت بیمار و قانون مراقبت مقرون به صرفه برنامه تبادل یکپارچگی حکومت پس از Planned Parenthood مریلند پیوست چند فرد شاکی در شکایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی بیش از قوانین و مقررات.

این قانون طراحی شده بود به زور به شرکت های بیمه برای جلوگیری از پوشش سقط جنین مراقبت با توجه به اداری بار آن را قرار داده در شرکت ها و بیماران.

“سقط جنین مراقبت های بهداشت و درمان, و آن را باید از هم جدا نمی شود, ‘حک شده یا درمان متفاوت از دیگر خدمات پزشکی.”
—کارن نلسون, Planned Parenthood مریلند

تحت قانون بیمه, شرکت های فروش برنامه در بازار تنظیم شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) را مجبور به ارسال دو لایحه جداگانه به مشتریان—یکی برای سقط جنین, مراقبت از پوشش و دیگری برای سایر مراقبت های بهداشتی. مشتریان می شده اند ملزم به پرداخت صورتحساب ماهانه خود را با استفاده از دو جداگانه حواله و یا معاملات الکترونیکی.

قانون را نقض بخش از ACA که ممنوعیت “بی دلیل موانع” به بهداشت و درمان در حکومت بلیک گفت که آن را “سخت تر برای مصرف کنندگان به بیمه پرداخت.”

با توجه به ACLU که کمک به نمایندگی از فرد شاکی در این پرونده بیش از سه میلیون نفر از افرادی که آسیب دیده اند و حکومت با یک سوم از فرد بازار ارز برنامه های تحت تاثیر قرار.

مانند دام قوانینی که اعمال طاقت فرسا محدودیت در سقط جنین ارائه دهندگان خدمات از جمله لوئیزیانا قانون که زده بود توسط دیوان عالی ایالات متحده در ماه ژوئن به آیتالله سیستانی گفت: قانون بود “هیچ چیز اما عمدی و هدفمند حمله دسترسی به سقط جنین.”

“آن را ایجاد کرده اند که لجستیکی کابوس برای بیمه سلامت فردی و ثبت نام و تحت فشار قرار دادند سقط جنین و حتی بیشتر از رسیدن به, در میان همه گیر جهانی است که طرح میتوانست به اقتصاد ما نامتناسب آسیب رساندن به افراد کم درآمد مردم از رنگ و معلولین گفت: Meagan لانه کارکنان وکیل با سازمان آزادی باروری پروژه. “سقط جنین مراقبت های بهداشتی—و باید چنین رفتار شود.”

برنامه ریزی والدین از مریلند و دیگر شاکیان استدلال در این مورد که “اگر چه دولت فعلی به طور منظم سیاهی تلاش خود را به ‘قطع فدرال redtape,’ HHS به راحتی اذعان می کند که حکومت نهایی می کند مخالف است.”

“متهمان اذعان کرد که حکومت تحمیل خواهد شد $1.26 میلیارد دلار در هزینه های عمومی تا پایان سال 2024 خواهد شد و کاهش در دسترس بودن و قیمت از بیمه سلامت برای بیش از سه میلیون مصرف کننده در سراسر کشور” این گروه استدلال می کنند. “HHS است و نه شناسایی تک سنجش بهره مندی از حکومت نهایی به وزن تعادل در برابر این هزینه ها.”

“نهایی حکومت را وادار به صادر کنندگان برای رها کردن پوشش بیمه برای سقط جنین به منظور جلوگیری از قانون را هزینه های اداری و منجر به افزایش حق بیمه برای کسانی که مصرف کنندگان با برنامه های که حفظ سقط جنین پوشش” اضافه شده Planned Parenthood در دادگاه براده.

دولت نیز اذعان کرد و گفت: آیتالله سیستانی که “سردرگمی در مورد این شرایط جدید که ناشی از برخی از مردم به دست پرداخت و خطر از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش بیمه ها در کامپیوتر است.”

“سقط جنین مراقبت های بهداشت و درمان, و آن را باید از هم جدا نمی شود, ‘حک شده یا درمان متفاوت از سایر خدمات پزشکی” گفت: کارن نلسون رئیس جمهور از والدین از مریلند. “ما همیشه مبارزه برای از بین بردن موانع و محافظت از دسترسی به امن و قانونی سقط جنین و ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مردم با بهداشت و درمان آنها نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>