دادگاه فدرال خواست برای برگزاری ‘سرکش’ تهمت سازمان حفاظت محیط زیست در تحقیر برای آشکار سرپیچی از ممنوعیت سمی علف های هرز قاتل

یک ائتلاف از کشاورزی و حفاظت گروه خواستار یک دادگاه تجدید نظر فدرال به نگه داشتن سازمان حفاظت محیط زیست رئیس Andrew Wheeler در تحقیر برای هجوم به منظور بلافاصله تعلیق استفاده از dicamba یک علف های هرز سمی-که قاتل بدنام است برای تمایل خود را به بی اراده کار کردن و از بین بردن نزدیکی محصولات.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست است بنابراین سرکش آن فکر می کند می تواند منفجر کردن یک دادگاه فدرال حکم متوقف می شود که این مضر dicamba پاشش در نظم اداری” جورج Kimbrell از مرکز ایمنی مواد غذایی سرب, مشاوره در مورد در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه شب. “سازمان حفاظت محیط زیست نیاز به یک درس در تفکیک قوا و ما در حال درخواست از دادگاه آن را به آنها بدهد.”

“این ذهن ترا درهم میشکنند برای دیدن EPA پرهیاهو و نادیده گرفتن حکم دادگاه ویژه یک فراهم می کند که از جمله مهم برای حمایت از کشاورزان و محیط زیست است.”
—استفانی پدر و مادر مرکز تنوع زیستی

در روز دوشنبه سازمان حفاظت محیط زیست صادر راهنمایی greenlighting استفاده از dicamba از طریق جولای 31 با وجود 3 ژوئن مدار نهم دادگاه تجدید نظر حکم که لغو آژانس تصویب XtendiMax, Engenia و FeXapan—dicamba مبتنی بر علف کش ها به فروش می رسد شیمیایی غول های بایر (که قبلا مونسانتو) BASF و Corteva بود.

در آن 56-صفحه حاکم (pdf) این مدار نهم گفت: سازمان حفاظت محیط زیست “به طور کامل شکست خورده و به رسمیت شناختن عظیم اجتماعی هزینه به جوامع کشاورزی که در آن استفاده از dicamba علف کش تبدیل شده بود کشاورز برابر کشاورز و همسایه علیه همسایه.”

“سازمان حفاظت محیط زیست و مونسانتو ما می خواهیم اگر ما نتیجه گیری کرد که شواهد قابل توجهی را پشتیبانی نمی کند 2018 مشروط ثبت نام به بازداشتگاه بدون vacatur ترک مشروط ثبت نام در اثر” دادگاه گفت. “ما کاهش به انجام این کار است.”

سبز گروه جشن حاکم به عنوان یک پیروزی برای هر دو کشاورز ایمنی و محیط زیست است. روز پنج شنبه در مرکز ایمنی مواد غذایی و مرکز تنوع زیستی (CBD) ثبت اضطراری حرکت (pdf) اصرار نهم مدار برای به اجرا درآوردن آن در ژوئن 3 سفارش و نگه سازمان حفاظت محیط زیست و ویلر در تحقیر برای امتناع از به رعایت آن است.

با توجه به دو گروه هفته گذشته دادگاه حکم به ممنوعیت استفاده مداوم از dicamba “نشده اند می تواند هر واضح تر” و استدلال سازمان حفاظت محیط زیست باید برگزار شود به حساب تمرد از دستور.

“این ذهن ترا درهم میشکنند برای دیدن EPA پرهیاهو و نادیده گرفتن حکم دادگاه ویژه یک فراهم می کند که از جمله مهم برای حمایت از کشاورزان و محیط زیست” استفانی پدر و مادر یک دادستان ارشد با CBD در بیانیه ای گفت. “ما در حال پرسیدن این دادگاه برای بازگرداندن حاکمیت قانون در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net