زندانیان فدرال شکایت بیش از وبر زندان شهرستان را از دست داده و شیوع ویروس

سالت لیک سیتی — شش زندانیان فدرال در وبر زندان شهرستان suing شهرستان کلانتر و مارشال آمریکا ادعا زندان گرفته نشده احتیاطی مناسب در میان رمان شیوع کروناویروس است که بیمار بیش از 100.

طرح دعوی در دادگاه خود به دنبال انتقال به خارج از زندان برای کسانی که پزشکی آسیب پذیر زندانیان را تایید کرد به این ویروس و فوق العاده زندانیان که ازدحام بیش از حد زندان. آن را نیز به دنبال یک قاضی سفارش کارگردانی زندانبانان به دنبال دستورالعمل CDC آنها می گویند نبوده است افتخار.

یکی از زندانیان تیلور ویلیام Hobbs احساس بیمار در حالی که مشغول به کار در زندان آشپزخانه, اما در ادامه کار چون او نگران بود او را از دست دادن شغل خود را در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام می گوید.

هابز مدعی شد خیلی بد است که یک استاد راهنما فرستاده او را به پزشکی کارکنان که مشکوک او یک عفونت ادراری و رد درخواست خود را به صورت یک COVID-19 تست حتی اگر او گزارش او ضعیف بود و درد. روز بعد او و یکی دیگر از آشپزخانه کارگر تست مثبت است. او در بیمارستان بستری شده است با ذات الریه در گذشته و نگرانی او را دچار عوارض ناشی از این ویروس جدید از طرح دعوی در دادگاه متحده است.

پنج زندانی دیگر ادعا زندان موفق به تست آنها داده نمی شود آنها را مناسب مراقبت های پزشکی و یا به سادگی برگزار شد و آنها با وجود افزایش موارد ابتلا به ویروس. آنها عبارتند از: آنتونیو Velasquez, خوان Sandoval-Pasos Jackson استوارت Tamowski پاتون Gregorio رامیرز Frias و Zachary رابرت Babcok.

فعلی خود را حبس متناسب با تعریف بی رحمانه و غیر معمول و نقض حق خود را با توجه به روند خود فدرال عمومی مدافعان استدلال می کنند در کت و شلوار.

آنها ادعا می کنند که یک زندانی که وارد شدند با یک سرفه — یکی از زندان دو آلوده زندانیان — آزمایش شد و به جای آن قرار دارد با جمعيت بر خلاف این شهرستان قبل از اظهارات در مورد موارد احتیاط آن را مصرف شد. زندانی توسعه بیشتر علائم و آزمایش مثبت در زندان هشت روز بعد از طرح دعوی در دادگاه مدعی.

طرح دعوی در دادگاه نام به عنوان متهمان وبر County Sheriff رایان آمون; مت هریس مارشال ایالات متحده برای منطقه یوتا; و دونالد واشنگتن مدیر خدمات مارشال ایالات متحده.

آنها هنوز پاسخ در اسناد دادگاه.

زندان شهرستان قبلا گفته است که با در نظر گرفتن گسترده احتیاطی نیاز به ماسک و یا منزوی در سلول های تک و یا quarantining با هم کسانی که تست مثبت و نظارت بر آنها روزانه. زندان گفته است که شناسایی زندانیان در خطر جدی بیماری است و کار کردن با دادگاه به امن خود را آزاد کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>