فدرال سرمایه گذاری برای سلامت عمومی—و یا برای جنگ های بی پایان?

فعلی coronavirus همه گیر می گذارد لخت ناراحت کننده انتخاب شده اند که ساخته شده توسط نمایندگان منتخب ما و با پسوند توسط رای دهندگان در سال گذشته است. به جای سرمایه گذاری در نیازهای عمومی رهبران ما را انتخاب کرده اند به اختصاص بیش از نیمی از کنگره اختیاری بودجه نظامی اولویت های سلاح های ساخت و ارتقاء سلاح های هسته ای که نه در خدمت پزشکی یا بهداشت عمومی نیاز دارد.

مجلس نمایندگان رای در مارس 27th, برای مراقبت در عمل به مقابله با شیوع کروناویروس یک گام در مسیر درست در ثبات اقتصادی ضربات از شیوع کروناویروس. پاسخ مستقیم به حاوی شیوع قطعا نیاز به گسترش موجود امکانات بهداشتی و ساختمان های جدید ، افزایش بهداشت و درمان نیروی انسانی; حصول اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را عرضه فراوان از ماسک و دستکش و روپوش و هواکش; افزایش دستمزد از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و ramping تا تست بدون هیچ هزینه ای به آن تست شده است. علاوه بر این ما نیاز به آدرس خودنمایی کمبود فعلی ما نظام سلامت است که دچار تکرار و کاهش در بودجه به خصوص در حال حاضر دولت است. ما نیاز به یک سیستم یکپارچه که در آن یک دولت است و نه مبارزه با دیگران بسیار مورد نیاز تجهیزات که در آن ما در حال جمع آوری اطلاعات برای دریافت یک تصویر روشن از جایی که تلاش های ما بهترین هستند صرف شده است. این و بسیاری از کارهای دیگر باید کار ما در نظام سلامت.

کنگره همچنان به تامین مالی گران قیمت سلاح های جدید به جای مطلع طولانی مدت سلامت و رفاه نیازهای مردم ،

اما بیش از 700 میلیارد دلار مجاز توسط کنگره برای هزینه های جنگ های خارجی حفظ 800 پایگاه های نظامی در سراسر جهان غیر ضروری سلاح های خرید و تحریک آمیز هسته ای و سلاح های ارتقاء دست نخورده باقی می ماند. کنگره همچنان به تامین مالی گران قیمت سلاح های جدید به جای مطلع طولانی مدت سلامت و رفاه نیازهای مردم ،

پی در پی دولت را لغو کرده اند بسیار دفاتر است که می تواند ما را با ارائه ابزار است که ما نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر و دیگران. کاخ سفید همه گیر شده است را لغو کرد در دولت فعلی است. قبل از دولت آغاز شده بود تلاش برای ارائه biodefense تنها به شاتر این دفاتر پس از تهدید از زمان در نظر گرفته شد بیش از. اما همیشه وجود خواهد داشت یک تهدید جدید و ما ادامه خواهد داد به آمادگی مگر اینکه ما با توجه به دروس ارائه شده توسط جدید کروناویروس.

علاوه بر مراقبت های اولیه بهداشتی برای همه و به خوبی تامین می شود عملکرد سیستم است که آدرس اپیدمیولوژیک نیازهای اساسی و تحقیقات پزشکی ظرفیت های مورد نیاز برای درک زیست شناسی از عوامل عفونی خود نحوه تعامل آنها با سلول های انسانی چگونه آنها آلوده کردن سلول های, و چگونه آنها را تولید کنند. بسیار مهم امکانات عبارتند از آزمایشگاه که در آن این مسائل را می توان مورد مطالعه قرار گرفت. ما باید نه تنها در آزمایشگاه با پراش پرتو-x تجهیزات کریو-الکترون میکروسکوپ توالی اسید نوکلئیک ماشین آلات و کامپیوترهای قدرتمند اما پرسنل آموزش دیده است که می توانید با استفاده از این ابزار. هیچ یک از این پزشکی منابع برای پرداخت توسط مدیکر خدمات درمانی بیمه درمانی خصوصی و یا بیمارستان. برای اکثر آنها بستگی دارد کنگره تخصیص بودجه از مالیات ما دلار به موسسه ملی بهداشت (NIH) ملی علوم پایه (NSF) وزارت انرژی و برخی از سازمان های کوچک تر. هر ظرفیت برای پاسخ به این زمان ویروس است که به طور مستقیم با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده در این سازمان است. روشن است که زمان سرمایه گذاری کافی برای مقابله با هر گونه بیماری همه گیر. به عنوان مثال پس از آن مشخص شد که شیوع بیماری سارس در تحت کنترل در سال 2003 این کشور موفق به سرمایه گذاری مبالغ مورد نیاز به منظور توسعه یک سارس واکسن. بود که انجام شده است ما را به احتمال زیاد شده است بهتر آماده برای مقابله با CoV-19 coronavirus فشار یک پسر عموی سارس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هر یک از این بودجه که رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که به کنگره شامل کاهش قابل توجهی به بهداشت و استاندارد و همچنین ناکافی بودن مبالغ برای متفقین سازمان مانند CDC. خود دلیل منطقی برای این کاهش بوده است ادعا نیاز به افزایش در حال حاضر پف کرده پنتاگون بودجه $738 میلیارد دلار در سال گذشته حدود 55 درصد از فدرال اختیاری بودجه. در مقابل NIH – مسئول توسعه پیشگیری, درمان و درمان برای تمام بیماری که پریشان ما مردم مانند سرطان و بیماری های قلبی و سکته مغزی و آلزایمر پارکینسون و دیابت به نام چند – حدود 40 میلیون دلار در حدود 3.7 درصد از بودجه اختیاری.

در مقابل رئیس جمهور در ابتدا ولرم پاسخ به نیاز برای فدرال مداخلات مراقبت عمل به حدود 1 میلیارد دلار به NIH, $4.5 میلیارد به مراکز کنترل بیماری و $3.5 میلیارد به پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. این outlays ممکن است ظاهر می شود سخاوتمندانه مبالغ داده شده قبلی تقریبا ریاضت بودجه برای این سازمان است. اما اجازه دهید مقایسه این مبالغ به 70 میلیارد دلار تکمیلی پنتاگون بودجه احتمالی در خارج از کشور عملیات (OCO) تخصیص بودجه برای حمایت از ما در جنگ در خارج از کشور به طور گسترده ای به عنوان یک دوغاب صندوق برای پیمانکاران دفاعی و یا حدود 100 میلیارد دلار اختصاص جدید زیر دریایی های هسته ای و هسته ای خود را نوک موشک.

مراقبت قانون بودجه به نجات جان هزاران نفر در حالی که 70 میلیارد دلار OCO قطعا منجر به ادامه مرگ و میر هر دو از اعضای نظامی و غیر نظامی در خاورمیانه که در آن جنگ در درجه اول جنگ که در آن ما دخالت. آنها نه شامل دفاع از سواحل ما.

آن را آموزنده برای مقایسه 42 میلیارد در ابتدا اختصاص به NIH سال گذشته با مبلغ 738 میلیارد دفاع ملی تخصیص است. در نظر گرفتن بیماری آلزایمر یک قسمت کوچک از NIH مسئولیتهای. مراقبت از این تعداد بیش از 3 میلیون نفر به تنهایی حساب برای 20 درصد از مدیکر و مدیکید را در بودجه بیش از 250 میلیارد دلار در سال است. هنوز کلی NIH سرمایه گذاری در جستجو برای درک عمیق تر بهتر تشخیص بهتر و درمان است در جهت از 1 میلیارد دلار در هر سال به وضوح ناکافی سرمایه گذاری با توجه به درد و رنج انسان و هزینه های اجتماعی و اقتصادی از این بیماری است. برای یک هزینه اجتماعی از 250 میلیارد دلار شاید 10% که رویکرد مناسب سرمایه گذاری است. جایگزین وجود دارد به ما اریب اولویت است. به عنوان یک مثال که در آن پول می توان یافت, تصویب سناتور Ed Markey را امن تر رویکرد هسته ای هزینه (عاقل) عمل خواهد منجر به یک فوری صرفه جویی 75 میلیارد دلار در سلاح های هسته ای صرف پول است که می تواند مورد استفاده برای فشار دادن سلامت نیاز دارد.

از زمان همه گیر برجسته گسل در کل ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی از تحقیقات پایه به بیماری های مختلف توسعه درمان و اقدامات پیشگیرانه در ادامه از طریق واقعی ارائه مراقبت به بيماران است. از آن شده است آشکار است که بسیاری که این کشور نیاز به اصلاحات قابل توجهی در بهداشت و درمان بودجه و در ارائه مراقبت های بهداشتی به طوری که همه در آمریکا دسترسی به مراقبت های بهداشتی بدون مالی مانع. در این زمان چهل تکه از سیاست های بیمه خصوصی برای سود و بیمارستان و بیماران ایجاد مانع استفاده از این نمایشگاه و سیستماتیک سیاست ها و روش های مورد نیاز برای مقابله با گسترش عفونت و مراقبت از افراد آلوده. یکی فقط نیاز به نگاه در پنتاگون بودجه برای پیدا کردن یک منبع آماده از بودجه برای نیازهای اساسی بشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de