قاضی فدرال اجازه می دهد تا پاکسازی St. Louis بی خانمان گاه

ممکن است 2 (UPI) — یک قاضی فدرال در ایالت میسوری حکومت شنبه که St. Louis مقامات می تواند به روشن شدن یک بی خانمان اردوگاه در مرکز شهر به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

این ArchCity مدافعان حقوقی سازمان حمایت در برابر جرم فقر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر به نمایندگی از افراد بی خانمان که اقامت در اردوگاه. Ranata فرانک که ساکن وجود دارد به نام کت و شلوار به عنوان یک نماینده از حدود 50 ساکنان چادر اردوگاه.

پر کردن کت و شلوار جمعه مسدود مهلت که در همان روز برای ساکنین اردوگاه را ترک کنند.

مقامات شهر گفت که چادر,’ شلوغ و شرایط غیر بهداشتی در معرض خطر coronavirus گسترش یافته است. اما کت و شلوار گفت: پاکسازی این اردوگاه می تواند به افزایش سلامت عمومی را تهدید.

پاکسازی اردوگاه را در تضاد با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی که می گوید: “پاکسازی encampments می تواند باعث شود مردم به پراکنده در سراسر جامعه و شکستن ارتباط با ارائه دهندگان خدمات. این افزایش بالقوه برای بیماری های عفونی گسترش یافته است.”

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

یک مرد barbaques در یک اردوگاه چادر است که راه اندازی شده است برای بی خانمان ها در مرکز شهر سنت لوئیس در 30 آوریل. اردوگاه چادر در محل بوده است برای چند هفته باعث St. Louis شهردار Lyda Krewson به سفارش بی خانمان بود نقل مکان کرد و در مارس 1, با توجه به شرایط ناسالم و خطر coronavirus گسترش در میان 50 به علاوه چادر سایت. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

کت و شلوار نیز نامیده می شود به صورت موقت سفارش محدود با این استدلال که اخراج از اردوگاه در معرض خطر دستگیری و نقض هشتم متمم ممنوعیت بی رحمانه و غیر معمول است.

فرانک گفت: در طرح دعوی در دادگاه که او شده است به دنبال یک خانه در سنت لوئیس پس از نوامبر بدون موفقیت است.

او افزود که سه هفته پیش او امضا برای یک تخت در هتل اما بعد فورا رفت واز است یکی است.

“برای هفته شهر سنت لوئیس اعلام کرده است که آنها به اندازه کافی سرپناه برای افرادی که می خواهید آن را. این است که آشکارا نادرست” ArchCity مدافعان وکیل جان Bonacorsi در بیانیه ای گفت. “به عنوان unhoused افراد کمک رسانی کارگران و ارائه دهندگان خدمات می دانم دست اول وجود دارد کمبود شدید سرپناه مناسب فضا را برای ما محلی unhoused جامعه به این معنی که وجود دارد صدها نفر از افرادی که مجبور به خطر مجازات و خواب خارج است.”

مقامات شهرستان گفت: آنها مرتب فضا در هتل ها برای هر کس ساکن در encampments. آنها همچنین انکار کرد که در آنها برنامه ریزی اتهامات جنایی یا دستگیری و گفت: ساکنان بی خانمان شده اند ارائه تست برای ویروس.

ایالات متحده منطقه قاضی سارا Pitlyk را تکذیب کرد شاکی درخواست برای سفارش ضابط موقت در او حاکم است.

“دادگاه نمی تواند می گویند که یک سفارش ضابط موقت منع شهرستان از مراحل آن را منطقی بداند لازم است به سرعت گسترش COVID-19 در خدمت منافع عمومی” Pitlyk گفت.

Pitlyk تنظیم یک دستور مقدماتی شنوایی برای مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im