قاضی فدرال انگلیس برای جلوگیری از انتشار John Bolton کتاب

20 ژوئن (فردا) — یک قاضی فدرال در روز شنبه را تکذیب کرد وزارت دادگستری درخواست برای جلوگیری از انتشار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب آینده در زمان خود در کاخ سفید است.

سی قاضی دادگاه منطقه رویس Lamberth گفت که اگر او نمی خواهد جلوگیری از این کتاب منتشر شده Bolton “به احتمال زیاد به خطر انداخته امنیت ملی است.”

تبلیغات

“در حالی که بولتون یک طرفه انجام می آفریند قبر نگرانی های امنیت ملی دولت تعیین نشده است که یک دستور است مناسب درمان” قاضی نوشت.

“به دلایلی که به سختی نیاز به اعلام دادگاه نمی خواهد نظم در سراسر کشور تشنج و تخریب سیاسی خاطرات.”

هر چند قاضی در نهایت علیه دولت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش از این تصمیم.

“دادگاه بزرگ پیروزی مقابل بولتون. بدیهی است که با این کتاب در حال حاضر داده می شود و به بیرون درز برای بسیاری از مردم و رسانه ها چیزی بسیار محترم قاضی می تواند انجام داده اند در مورد آن را متوقف…اما قوی و قدرتمند بیانیه ها و احکام پول و شکستن طبقه بندی ساخته شد” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“بولتون را شکست و قانون نامیده شده است و سرزنش برای انجام این کار واقعا بزرگ قیمت به پرداخت. او دوست دارد با انداختن بمب بر مردم و کشتن آنها. در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!”

وزارت دادگستری خواسته Lamberth برای جلوگیری از انتشار این کتاب در سه شنبه گفت: این نسخه خطی است که “مملو از اطلاعات طبقه بندی شده” و نقض اشتغال توافق با کاخ سفید است.

بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید از مارس 2018 تا سپتامبر سال 2019 و بعد از آن اعلام کرد که یک قرارداد برای یک کتاب بحث خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

کاخ سفید با ارسال نامه ای به بولتون وکیل در ماه ژانویه گفت: یک بررسی مقدماتی از کتاب او در بر داشت آن شامل “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده” از جمله برخی در بالا سطح که نیاز به برداشته شود قبل از انتشار.

پس از کاخ سفید هشدار, Bolton, ارسال کتاب برای نقد و بررسی توسط الن Knight, مدیر ارشد, برای ثبت دسترسی و مدیریت امنیت اطلاعات در شورای امنیت ملی. در آوریل 27, او ساخته شده است این حکم که نسخه اصلاح شده از نسخه خطی نیست حاوی اطلاعات طبقه بندی شده, کت و شلوار متحده است.

اما در مارس 2, شورای امنیت ملی, مدیر برای هوش مایکل الیس شروع بررسی بیشتر به درخواست رابرت اوبراین که موفق بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی.

کت و شلوار متحده که اوبراین بود “نگران آن است که این مقاله هنوز هم به نظر می رسد حاوی اطلاعات طبقه بندی شده در بخشی به دلیل همان دولت نویسنده خدمت کرده است و هنوز هم در این مقاله شرح داده شده اطلاعات حساس مداوم در مورد مسائل سیاست خارجی.”

الیس خود را به اتمام بررسی اولیه در ژوئن 9 و حقوقی, مشاور شورای امنیت ملی با ارسال نامه ای به بولتون وکیل بیان کرد که “این مقاله هنوز هم حاوی اطلاعات طبقه بندی شده به دلیل, در میان چیزهای دیگر آن شامل اطلاعاتی است که او خود را طبقه بندی شده و تعیین شده برای declassification تنها پس از گذشت 25 سال است.”

کت و شلوار آمده است که انتشار این کتاب از جمله اطلاعات ذکر شده در الیس’ نقد و بررسی خواهد نقض شرایط بولتون عدم افشای توافق نامه.

Lamberth توافق کردند که بولتون موفق به دریافت مناسب دولت را نقد قبل از اعلام برنامه های خود برای انتشار این کتاب است. این کتاب با عنوان در اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتتنظیم شده است به بیرون آمدن سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de