قاضی فدرال فلسطين گسترش Absentee Ballot قانون در ویرجینیا مسدود کردن جناح راست گروه تلاش در سرکوب رای دهندگان

مدنی و طرفداران حقوق تحسین یک پیروزی برای حق رأی دوشنبه پس از یک قاضی فدرال محروم جناح راست گروه درخواست برای محدود کردن استفاده از رای غیابی در ویرجینیا.

وکیل کمیته حقوق مدنی تحت قانون استدلال هفته گذشته در حمایت از رعایت قانون به تصویب قانونگذاران دموکرات در ماه فوریه که اجازه می دهد ویرجینیا رای دهندگان به استفاده از رای غیابی در سال 2020 انتخابات بدون ارائه یک بهانه است.

قبلا رای دهندگان لازم بود تا ثابت کند که آنها نمی تواند رای در فرد بود چرا که آنها یک بیماری یا معلولیت; تا به حال یک کار مدرسه یا خانواده تعهد; و یا در حال سفر بودند.

اجازه می دهد مردم را به استفاده از رای غیابی است که به ویژه مهم در این بیماری همه گیر کوروناویروس که وکلا’ کمیته استدلال هفته پس از در شخص رای گیری در ویسکانسین در ارتباط بود به ده ها تن از Covid-19 موارد است.

“هیچ رای دهندگان باید به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن در این همه گیر ایم” کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته.

طرح دعوی در دادگاه آورده شد به نمایندگی از شش رای دهندگان توسط درست رای گروهی که قطار داوطلبان به “نظارت” سایت های انتخاباتی به نفع توقف اصطلاح تقلب انتخابات—که مطالعات متعدد یافت می شود “vanishingly نادر است.” فعالیت های این گروه کشیده شده اند اتهام ارعاب رای دهندگان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

درست رای گیری کردند که اگر ویرجینیا رای دهندگان مجاز به رای غایب حتی اگر آنها بیمار یا زندگی با ناتوانی است که آنها را مانع از ترک خانه رای دهندگان را تشویق به اظهارات نادرست خود را در برگه های رای.

“فعالان محافظه کار سعی در استفاده از یک کشنده بیماری همه گیر به عنوان یک راه برای سرکوب رای دهندگان و disenfranchise ده ها هزار نفر از ویرجینیایی که ترس است که سلامت و ایمنی خود را خواهد بود به خطر افتاده است با رای دادن در فرد, اما آنها شکست خورده است” گفت: دادستان کل ویرجینیا علامت شاه ماهی.

حاکم می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به دستمزد حملات رای-توسط-mail تلاش گفت: استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای رسیده است برای rampant “تقلب” توسط دموکرات—با وجود این واقعیت است که پنج کشور از جمله استوار قرمز یوتا در حال حاضر به طور انحصاری انجام انتخابات از طریق پست.

“آن را دوست دارم یا نه, بیشتر مردم این فرصت را به رای دادن در ویرجینیا در این سال” نوشته دموکراتیک وکیل آدم خرس.

در هفته های اخیر تعدادی از ایالت ها به گسترش رای گیری-با-ایمیل و رای گیری غایب برای سال 2020 انتخابات از جمله میشیگان, آیووا, گرجستان و, West Virginia.

این قاضی فدرال که دست به دست حاکم در ویرجینیا در جمعه قاضی Rossie Alston جونیور یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب و گفت: دادگاه “محدود در این زمان از اصلاح این قانون اساسی نارضایتی.”

وکلا’ کمیته متعهد به ادامه مبارزه با چالش های به حق رای در ویرجینیا و در سراسر کشور است.

“ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با گروه های قضایی مانند سازمان دیده بان و درست رای که در حال نصب سرکوب رای دهندگان تلاش برای انکار دسترسی مردم به انتخابات در این فصل” کلارک نوشت. “همه رای دهندگان سزاوار [a] صدای ما دموکراسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de