فدرال رزرو قادر به فاش کردن اطلاعات در مورد صنعت نفت و گاز کمک مالی

واشنگتن – رئیس فدرال رزرو موفق به دیدار با مهلت برای ارائه مدارک و اسناد مربوط به صنعت نفت و گاز این شرکت در خیابان اصلی برنامه اعطای وام, یکی از دولت مهم ترین برنامه های کمک های مالی در نظر گرفته شده برای پاسخ به COVID-19 بحران است.

از شروع منتقدان ابراز نگرانی کرد که شرایط اعطای وام برنامه می تواند اجازه می دهد کمبود مالی شرکت های نفت و گاز به دریافت کمک مالی. این نگرانی ها به اوج شد که گزارش های خبری نشان داد که فدرال رزرو تا به حال ساخته شده تغییرات مهم به برنامه نظر — تغییرات که به طور مستقیم منعکس درخواست های آینده از لابی های صنعت و سیاستمداران است.

در پاسخ به کسانی که تحولات, مواد غذایی و آب اقدام در زمینه قانون آزادی اطلاعات درخواست در مارس 4, به دنبال دسترسی به همه مربوط به ارتباطات بین فدرال رزرو کاخ سفید شرکت های نفت و گاز و خود را وابسته به سازمان های تجاری.

آخرین مهلت برای تولید اسناد و مدارک شد ژوئن 17.

کلید تغییرات به خیابان اصلی برنامه اعطای وام شد, افزایش مبلغ وام حداکثر (از $150 میلیون دلار به 200 میلیون دلار) گسترش برنامه بسیار بزرگتر شرکت ها و ارائه کمک های به شدت مدیون شرکت تغییر درخواست شده توسط سناتور تد کروز (R-Tx.) و دیگران است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر برنامه اعطای وام تغییر کرد به منظور بهره مندی شرکت های خاص آن می تواند یک نقض فدرال رزرو قانون که منع ساختار برنامه به نفع یک شرکت خاص و یا صنعت.

امروز مواد غذایی و آب اقدام شکایت فدرال رزرو در ایالات متحده دادگاه منطقه برای DC بیش آژانس عدم تطابق با قانون آزادی اطلاعات و تولید درخواست مواد در موقع.

مواد غذایی و آب اقدام دادستان آدم Carlesco منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“فدرال رزرو وظیفه بود با ایجاد یک برنامه گسترده برای محافظت از کارگران با معیشت در طول شدید اقتصادی و بحران بهداشت عمومی. ما باید حداقل انتظار شفافیت در مورد چگونه این برنامه ساختار یافته است و یا نه منافع شرکت های بزرگ را نادرست تحت تاثیر شرایط استفاده از این برنامه تسکین. شواهدی وجود دارد که خیابان اصلی وام برنامه تغییر داده شده برای کمک به شرکت های نفت و گاز که در حال حاضر در حال تبدیل شدن به ورشکسته قبل از همه گیر است و این تغییرات دقیقا چه این صنایع خواستار شدند.

“عمومی حق دارد که اگر فدرال رزرو ایجاد شده نفت و گاز نجات در دستور یک صنعت است که wreaked ویران ما, هوا, آب, آب و هوا و به طور بالقوه سیستم مالی جهانی. به عنوان بحران آب و خواسته های ناگهانی تغییر دور از سوخت های فسیلی دولت فدرال نباید ایجاد برنامه های به قید وثیقه از این آلوده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>