فدرال رزرو باز نامحدود “کاهش کمی” برای ایجاد ثبات در اقتصاد ایالات متحده

مارس 23 (UPI) — فدرال رزرو در روز دوشنبه اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای حمایت از اقتصاد آمریکا تاکید کرد با این بیماری همه گیر کوروناویروس با اجازه نامحدود خرید اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

کمی کاهش نشان دهنده بزرگترین-همیشه در حال گسترش از تغذیه ترازنامه.

“فدرال رزرو متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار و اقتصاد ایالات متحده به طور کلی در این چالش زمان” بانک مرکزی در بیانیه ای گفت. “Coronavirus همه گیر است و باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

گفت: “تلاش های تهاجمی” باید به “محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد” بانک فدرال بازار باز کمیته تنظیم بدون محدودیت در آن حرکت جدید برای خرید اوراق قرضه خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

خرید خواهد بود ساخته شده در آن گفت: “در مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی و اقتصاد است.”

فدرال رزرو قبلا متعهد به خرید حداقل 500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و حداقل 200 $میلیارد دلار وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

از دیگر اقدامات روز دوشنبه اعلام کرد عبارتند از 300 میلیارد دلار به تامین نقدینگی برای بازار وام و اعتباربا وزارت خزانه داری ایالات متحده ارائه یکی دیگر از 30 میلیارد دلار; دو امکانات جدید برای حمایت از اعتباری به کارفرمایان بزرگ از جمله نقدینگی برای برجسته شرکت های بزرگ اوراق قرضه و پشتیبانی برای اعتبار مصرف کننده اجازه صدور اوراق بهادار با پشتوانه وام های دانشجویی, وام خودرو, کارت اعتباری, وام, وام تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک و برخی از دارایی های دیگر.

“فدرال رزرو ادامه خواهد داد به استفاده از آن طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت, اهداف” بانک گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net