آیکون فمینیستی و “تک گویی های واژن’ Playright Eve Ensler ارائه می شود ‘باید به’ حمایت برای برنی ساندرز

فمینیست فعال و نویسنده Eve Ensler—نمایشنامه نویس از “تک گویی های واژن” و بنیانگذار V روز و یک میلیارد افزایش—تحویل یک پرچین تایید گفتار برای برنی ساندرز در سن خوزه کالیفرنیا روز یکشنبه در تماس تلفنی با “بهترین انتخاب برای آسیب پذیر ترین در میان ما است.”

“به عنوان یک فمینیست و یک حامی حقوق زنان من در ابتدا شگفت زده برای پیدا کردن خودم حمایت از یک مرد سفید پوست. اما همه ما باید بسیاری از قطعات در درون ما. من ضد امپریالیستی, من یک فمینیست هستم, من یک ضد نژادپرستانه من pansexual من یک تغییر آب و هوا, فعال, من یک بازمانده, من یک هنرمند هستم و ما باید به افزایش به چالش برگزاری و اولویت تمام این قطعات در حال حرکت. من معتقدم برنی ساندرز بهترین انتخاب برای آسیب پذیر ترین در میان ما” Ensler گفت: به صاعقه وار تشویق.

“من ایستاده با برنی ساندرز چرا که او آشکارا و قطعا ضد امپریالیستی.”

او ادامه داد: “من با توجه به زندگی من به جنبش به ساختمان جنبش و من فکر می کنم من در نهایت در بر داشت حرکت من شده اند در انتظار است.”

با کالیفرنیا رای گیری در سه شنبه Ensler همچنین ضربه به عقب در برابر این “برنی Bro” روایت کرد و گفت: “و راه می تواند ما را در کاهش این اسطوره برنی Bros..من هرگز ملاقات چنین زیبا, مناقصه باز دل مردان که من را ملاقات کرده اید در این کمپین و راه, و راه, به نظر من که چیز خیلی زیادی اجرا شده توسط زنان و به خصوص زنان از رنگ است.”

تماشای کلیپ (کامل سخنرانی را می توان در اینجا):

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سخنرانی دریافت تشویق گسترده از مردم در سراسر توییتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>