چند داروهای در دسترس برای سهولت ماری جوانا وابستگی

از داروها که مورد مطالعه قرار گرفته است برای درمان مشکل استفاده از ماری جوانا هیچ یک به اثبات رسانده اند موثر تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد.

بررسی 26 آزمایشات نشان داد که هیچ آزمایش مواد مخدر — از جمله داروهای ضد افسردگی و اضطراب دارو و کانابینوئیدهای مصنوعی — نشان داد منافع روشن برای مردم با شاهدانه استفاده اختلال یا نشخوار.

نشخوار ممکن است تشخیص داده می شود که ماری جوانا عادت می شود مصرف بخشی از زندگی که در آن مردم اجازه کار و یا شخصی مسئولیت اسلاید چشم پوشی از مشکلات خود را که استفاده از مواد مخدر است که باعث و یا پیدا کردن خود نیاز بیشتر و بیشتر ماری جوانا به بالا دریافت کنید.

در سال 2015 حدود 4 میلیون آمریکایی در حال نشخوار به گزارش موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر و یا نیدا. تحقیقات نشان می دهد این بیماری در حدود 30 درصد از کاربران ماری جوانا در برخی از نقطه.

و در حالی که مردم اغلب ماری جوانا به عنوان یک nonaddictive دارو کاربران به طور منظم می تواند به توسعه و علائم اگر آنها سعی می کنند برای جلوگیری از جمله عصبانیت و تحریک پذیری خلق و خوی افسرده و علائم فیزیکی مانند درد شکم لرزش و سردرد است.

“وجود دارد یک تصور نادرست است که ماری جوانا, خوش خیم است,” گفت: دکتر فرانسیس لوین رئیس بخش در مصرف مواد اختلالات در ایالت نیویورک انستيتو روانپزشکی/دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است.

آنچه پزشکان می گوید یک داستان متفاوت است.

مردم با خفیف تر نشخوار علائم به احتمال زیاد کمتر به دنبال درمان اشاره کرد لوین بود که درگیر در مطالعه است. بنابراین کسانی که به دنبال کمک به طور معمول باید بیشتر جدی وابستگی به مواد مخدر است که اخلال در زندگی خود را.

“ما نیاز به نگاه در [نشخوار] به عنوان ما خواهد هر ماده دیگر استفاده اختلال” لوین گفت.

که شامل مطالعه آیا دارو می تواند کمک به مردم برای مقابله با خروج و کاهش استفاده از ماری جوانا.

جدید نقد و بررسی منتشر شده در مارس 2 در Annals of Internal Medicine یافت که چند کلاس های مواد مخدر شکست خورده اند برای کمک به بیماران پرهیز از ماری جوانا یا کاهش در مصرف است. کسانی که شامل داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب داروی بوسپیرون و نسخه درجه کانابینوئیدهای.

برخی دیگر از داروها مورد مطالعه قرار گرفته است مانند خلق و خوی تثبیت کننده ضد داروها و مکمل N-استیل سیستئین. و شواهد بر آنها تلقی شد “کافی نیست.”

اما لوین گفت: فردی مطالعات در بررسی کوچک بودند و نه از اندازه است که می تواند قطعی. آنها نیز متنوع در طول مدت درمان استفاده از رفتار درمانی و گروه از بیماران آنها مورد مطالعه: در برخی از افراد تا به حال یک شرکت موجود بیماری روانی مانند افسردگی; برخی با تمرکز بر نوجوانان, در حالی که دیگران در طولانی مدت ماری جوانا کاربران است.

بنابراین آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری با توجه به لوین.

“من فکر نمی کنم همه چیز به عنوان بدبین به این [نقد و بررسی] ممکن است نشان می دهد,” او گفت:. “وجود دارد برخی از امیدوار کننده سیگنال بر اساس انسان آزمایشگاهی و درمان مطالعات است که ارزش پیگیری است.”

Karli Kondo یک محقق با VA پورتلند سیستم مراقبت های بهداشتی رهبری را نقد کنید. او موافقت کرد و آن را بیش از حد به زودی به حکم برسد.

خط پایین Kondo گفت این است که مطالعات بزرگتر مورد نیاز است. او با اشاره به نمونه ای از کانابینوئیدهای گرفت و گفت که برخی از “قول داده” که آنها ممکن است به سهولت علائم ترک.

فراتر از آن, او افزود: مطالعات مختلف ترکیبی از دارو درمانی و رفتار درمانی مورد نیاز است.

دکتر تیموتی برنان مدیر اعتیاد موسسه در کوه سینا در غرب و کوه سینا سنت لوک بیمارستان در شهر نیویورک است.

او گفت که به طور کلی رفتاری درمانی برای استفاده از ماری جوانا اختلال هستند “کاملا موثر است.” یکی از درمان شناختی رفتاری است که کمک می کند تا مردم تغییر شکل الگوهای فکری منفی که درایو رفتار خود و توسعه راه های سالم مقابله.

برخی از افراد استفاده از ماری جوانا برای “اساسا خود درمانی” برای اختلالات اضطراب یا افسردگی برنان اشاره کرد. که در بخش منطق پشت تست داروهای ضد افسردگی و اضطراب دارو برای نشخوار او توضیح داد.

اما Kondo گفت: رفتاری به تنهایی ممکن است “مناسب” برای همه است. همچنین وقت گیر او اشاره کرد و ممکن است پر هزینه و یا به سادگی در دسترس نیست در یک بیمار محلی است.

برنان توافق نیاز به تحقیقات بیشتر تا حدودی به دلیل آمریکایی ها به طور فزاینده ای به دیدن ماری جوانا به عنوان “امن” و استفاده از مواد مخدر در حال افزایش است. بین سال های 2002 و 2014 تعداد روزانه کاربران ماری جوانا در ایالات متحده آمریکا تقریبا دو برابر شده NIDA.

یکی از نگرانی های است که ماری جوانا در گردش امروز می تواند حدود 10 بار به عنوان قوی به عنوان آنچه که در دسترس بود دهه پیش برنان اضافه شده است.

و در حالی که داروهای دیگر — مانند مواد مخدر — قطعا باعث بیشتر مشکلات شدید این بدان معنا نیست که ماری جوانا بی ضرر است برنان گفت.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر بیشتر در استفاده از ماری جوانا.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>