فیلمساز Lynn Shelton مرده در 54

مارس 16 (سلامت) — مدیر Lynn Shelton, شناخته شده برای فیلم های “Humpday” و “خواهر خود را خواهر” را به عنوان به خوبی به عنوان کارگردانی تعدادی از تحسین و نشان می دهد تلویزیون درگذشت جمعه از یک اختلال خونی. او 54.

شناخته شده برای اجتناب بزرگ بودجه ارائه می دهد به نفع دمدمی بودجه کم فیلم شلتون نیز به طور گسترده بر روی صفحه نمایش کوچک کرایه اخیرا کارگردانی چهار قسمت از Hulu شبکه تلویزیونی “کمی آتش در همه جا.”

او همچنین کارگردانی چند قسمت از “درخشش” “عشق” “Fresh Off the Boat” و “The Mindy Project.”

“وجود دارد که قبلا ناشناخته, بیماری زمینه ای گفت:” او شریک کمدین Marc Maron در بیانیه ای مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز. “این بود COVID-19. پزشکان نمی تواند او را نجات دهد. آنها تلاش کرد. سخت است.”

شلتون کار کرده بود با مارون در “درخشش” و کارگردانی دو نفر سرپایی ویژه.”

شلتون خود را آغاز کرد سرگرمی حرفه ای به عنوان یک ویرایشگر سپس منتقل به کارگردانی و با برک آوت فیلم بودن “Humpday” یک فیلم در مورد دو مرد مستقیم دوستانی که تصمیم به ایجاد, گی, پورنوگرافی با هم.

“Humpday” ویژه دریافت کرد هیات داوران جایزه ساندنس در سال 2009 بود و تحسین شده توسط منتقدان. شلتون متولد اوهایو و بزرگ در سیاتل و سپس در ادامه به حضور در کالج اوبرلین و دانشگاه واشنگتن مدرسه درام و سپس دانشکده هنرهای تجسمی در منهتن جایی که او مورد مطالعه عکاسی و رسانه های مرتبط با.

شلتون داشت ازدواج بازیگر کوین مهر از سال 2011 تا سال 2019.

او جان سالم به در برد توسط یک پسر از ازدواج خود را به مهر و موم و همچنین پدر و مادر خود را, وندی و آلن Roedell و دیوید “مک” شلتون و Frauke Rynd. او نیز جان سالم به در با سه خواهر و برادر: David شلتون, رابرت Rynd و خواهر تانیا Rynd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im