در نهایی آن مقررات در سال 2017 قانون مالیات را “فرصت مناطق” وزارت خزانه داری در زمان برخی از سوال از کسب و کار جالب که بودند در آن پیشنهاد مقررات و در واقع گسترش آنها.

کمیته مشترک در پرداخت مالیات (JCT) نزدیک به دو برابر برآورد خود از مناطق’ هزینه از دست رفته درآمد فدرال و مقررات جدید می تواند افزایش هزینه های آن و حتی بیشتر. با توجه به این که در آن نهایی مقررات خزانه داری شکست خورده به طور قابل توجهی محدود کردن فرصت برای سوء استفاده و یا به اطمینان حاصل شود که فرصت مناطق خود را به انجام برسانند نمایان هدف بهره گیری مناطق کم درآمد سیاستگذاران باید ارزیابی چگونه این برنامه کار است که واقعا منافع و چگونه برای جلوگیری از گسترده اجتناب از مالیات — و سپس تنظیم قانون به عنوان مورد نیاز است.

فرصت منطقه ارائه اجازه می دهد تا سرمایه گذاران تسلیم مالیات است که آنها در غیر این صورت مدیون بر سود سرمایه (سود آنها متوجه زمانی که فروش یک دارایی مانند سهام) توسط “نورد” این سود به وجوه (شناخته شده به عنوان اونس بودجه) که سرمایه گذاری در مناطق کم درآمد. اگر سرمایه گذاران حفظ منافع خود در این اونس بودجه برای تعداد معینی از آنها می توانید برای واجد شرایط اضافی معافیت های مالیاتی از جمله دائم معافیت مالیاتی در همه دستاوردهای آنها متوجه خود فرصت منطقه سرمایه گذاری از طریق 2047.

در سال 2017 قانون مالیات فرصت منطقه مقررات در حال حاضر مبهم و خزانه داری پیشنهاد مقررات در بسیاری از موارد را ساخته اند آن را آسان تر برای سرمایه گذاران به ادعای مزایای مالیاتی برای تنها حداقل سرمایه گذاری. علاوه بر این بسیاری از مناطق تعیین شده رسیده برای بالا پایان سرمایه گذاری (مانند آپارتمان لوکس) که به احتمال زیاد نمی خواهد ایجاد مزایای قابل توجهی برای کم درآمد ساکنان به عنوان ما نوشته شده است. ما و دیگران رو خواست خزانه داری خود را به استفاده از قدرت قانونی برای کمک به جلوگیری از این مناطق را از تبدیل شدن به پناهگاه های مالیاتی. به جای مقررات نهایی به شما اجازه سرمایه گذاران ادعای معافیت مالیاتی برای حتی گسترده تر از فعالیت های پیشنهادی هستند.

برای مثال مقررات نهایی:

  • اجازه دهید بیشتر انواع دستاوردهای واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی. شاید در مقررات نهایی ترین سرمایه گذار پسند تغییر سرمایه گذاران در کسب و کار می تواند تسلیم مالیات در بیشتر انواع سود — در خصوص منافع حاصل از فروش برخی از دارایی های کسب و کار املاک و مستغلات و یا تجهیزات سنگین. تحت کد مالیاتی طبیعی, قوانین کسب و کار ترکیب خود سود و زیان حاصل از فروش این دارایی ها. خالص سود از فروش خود را در یک سال خاص در نتیجه سود سرمایه است که در آن کسب و کار پرداخت سود سرمایه مالیات و زیان خالص اجازه دهید کسب و کار را کسر مالیات خود را از عادی درآمد (به عنوان مثال درآمد فروش). که بدان معنی است که کسب و کار به طور معمول باید صبر کنید تا پایان سال برای تعیین کلی خود را به دست آوردن و یا از دست دادن و مقررات پیشنهادی را دنبال کرد که رویکرد است. تحت مقررات نهایی هر چند کسب و کار می تواند محاسبه هر فروش خود را به بهترین از هر دو جهان: آنها می توانند از این فرصت منطقه معافیت مالیاتی برای هر یک به دست آورید و می توانید آنها را کامل دریافت کسر برای هر یک از دست دادن.
    فرض کنیم به عنوان مثال یک فرصت منطقه سرمایه گذار به فروش می رسد دو دارایی های کسب و کار در یک سال — یکی برای $1 میلیون به دست آوردن و از سوی دیگر برای $200,000 از دست دادن. تحت مقررات پیشنهادی سرمایه گذار می تواند نورد سود خالص از $800,000 به یک فرصت در منطقه. اما تحت مقررات نهایی سرمایه گذار می تواند با قرار دادن 1 میلیون دلار به دست آوردن یک فرصت منطقه دریافت کامل معافیت های مالیاتی بر روی آن و هنوز هم کسر $200,000 از دست دادن عادی درآمد.
  • نیاز کمتر برای بهبود فرصت منطقه ملک. این قانون نیاز به فرصت منطقه سرمایه گذاران و کسب و کار به “قابل ملاحظه ای بهبود” — است که ایجاد سرمایه گذاری های عمده در — در حال حاضر با استفاده از دارایی است که آنها به خرید مانند املاک و مستغلات در یک فرصت منطقه. تحت مقررات پیشنهاد کسب و کار را داشته اند که برای بهبود هر یک از دارایی. تحت مقررات نهایی, اما, آنها می توانید پیشرفت در یک مصالح اساس در برخی از موارد است. به عنوان مثال اگر یک صندوق دارای دو ساختمان در یک فرصت منطقه آن را فقط ممکن است نیاز به بهبود یکی از ساختمان های آن در حالی که اساسا برگزاری دیگر به عنوان یک سرمایه گذاری ملک.
  • اجازه دهید کسب و کار نگه داشتن پول نقد برای دیگر ساخت جوامع صبر کنید. برای جلوگیری از سرمایه گذاران از بهره گیری از فرصت منطقه معافیت مالیاتی به سادگی با نگه داشتن پول نقد در بانک به جای قرار دادن پول به کسانی که در جوامع قانون محدودیت مقدار پول نقد است که واجد شرایط کسب و کار می تواند نگه دارید. اما مقررات پیشنهادی شامل یک سخاوتمندانه استثنا اجازه دادن به کسب و کار واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی حتی اگر آنها را نگه دارید تمام دارایی های خود را به صورت نقدی تا 31 ماه می باشد. در حال حاضر مقررات نهایی گسترش این استثنا به طور چشمگیری — اجازه دادن به برخی از کسب و کار واجد شرایط برای معافیت های مالیاتی را بدون هر گونه ملموس و سرمایه گذاری در فرصت های مناطق برای بیش از پنج سال.

ما دیده ایم شبیه دینامیک بازی در مناطق دیگر 2017 قانون مالیات با لابی با استفاده از روند قانونی برای امن قابل توجه جدید معافیت های مالیاتی که عمدتا به نفع شرکت های چند ملیتی و بسیار ثروتمند و صاحبان انواع خاصی از کسب و کار. و هنگامی که خزانه مسائل بیش از حد ملایم مقررات سرمایه گذاران می توانند ادعای معافیت مالیاتی برای یک مجموعه بزرگتر از فعالیت های است که می تواند هزینه مالیات دهندگان و حتی بیشتر.

در تازه ترین پیش بینی JCT تخمین می زند که فرصت مناطق هزینه خواهد شد در مورد $3.5 میلیارد سال از 2019 از طریق 2022. که تقریبا دو برابر آنچه در آن تخمین زده می شود در سال 2018 برای این فرار مالیاتی. (جدول.) مقررات نهایی’ سرمایه گذار پسند تغییر حکومت ایجاد پتانسیل برای فرصت مناطق’ هزینه برای رفتن حتی بیشتر از تخمین های کنونی — با هیچ تضمینی وجود ندارد که در مناطق کم درآمد و یا ساکنان خود بهره مند خواهد شد.

Projections of Lost Revenue From Opportunity Zones Have Nearly Doubled

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im