هفته پایانی بهمن ماه به همراه چند احتمال بارش برف در سراسر کشور

Feb. 23 (UPI) — به عنوان فوریه وارد نهایی آن در هفته AccuWeather پیش بینی هستند eyeing دو طوفان-یکی از ضعف های دیگر تقویت — است که پتانسیل تخلیه برف در مناطقی از دشت های مرکزی و میانه دره می سی سی پی به منطقه دریاچه های بزرگ و داخلی شرق.

بخش هایی از I-95 راهرو که دریافت کرده اند به خوبی زیر متوسط بارش برف تا کنون در این فصل ادامه خواهد داد به دست در هر برف که توسعه AccuWeather هواشناسان می گویند.

اولین طوفان آغاز شد و در جنوب کالیفرنیا و صحرای غربی بیش از آخر هفته در آوردن باران و بالا-ارتفاع برف قبل از حرکت به جنوب رشته کوه های راکی.

به عنوان طوفان حرکت شرق در اوایل روز شنبه آن را پیش بینی به رسیدن به اوج شدت بیش جنوب دشت قبل از تضعیف در حالی که سفر شمال شرقی به سمت دریاچه های بزرگ به سه شنبه.

این طوفان برخورد خواهد شد با بهار-مانند گرما برگزاری بیش از نیمه شرقی کشور نقل مکان کرد برای آخر هفته, جلوگیری از بسیاری از مکان از تجربه برف.

اما حاشیه شمال از طوفان برخورد خواهد شد با حاشیه های سرد به اندازه کافی هوا به تهدید برخی از برف.

“طوفان هنوز هم پتانسیل تولید نور متوسط بارش از شرق آیوا به بخش مرکزی پایین تر شبه جزیره میشیگان و بخش مرکزی انتاریو در بخش اول از هفته آینده,” AccuWeather ارشد هواشناس برت اندرسون گفت.

شهرستانها که می تواند انتخاب کنید تا در هر نقطه از یک پوشش به چند اینچ از برف از اولین طوفان شامل Topeka کن.; Kansas City, Mo.; Davenport, آیووا; راکفورد بیمار.; میلواکی, Wis.; و Grand Rapids, Mich.

اولین طوفان تمایل به فشار هوا سردتر کمی دورتر به سمت شرق است که می تواند منجر به زمستانی مشکل برای شهرستانها مانند St. Louis, شیکاگو, Indianapolis, دیترویت و کلیولند. در سراسر مرز در کانادا شهرهایی مثل تورنتو و مونترال می تواند تجربه برخی از شرایط زمستانی ،

دوم آب و هوا ساز هوا به حرکت به ایالات متحده آمریکا اواخر این هفته برای اولین بار تأثیر شمال غربی ایالات متحده در منطقه خواهد بود لعنتی با توفانی و وزش باد و باران سنگین در دره ها و, سنگین برف در تصویب سطوح.

این طوفان را شکستن کشش از آب و هوای خشک شمال غربی برخوردار شده است.

این طوفان حرکت خواهد کرد, شرق, ایجاد برخی از نور برف برای شمال رشته کوه های راکی و شاید شمال دشت به جمعه قبل از به سرعت در حال تقویت اواسط تا اواخر هفته در شرق.

این دومین طوفان ادغام با هوای سرد معرفی شده توسط طوفان در شرق ممکن است تولید برف از غرب به قطعات داخلی شمال شرق روز شنبه از طریق پنج شنبه.

این پتانسیل وجود دارد یک نوار قابل توجه برف به توسعه در طوفان سرد, شمال, پهلو از بخش شرقی میسوری به شمال مین و جنوب کبک.

برای بخش های شرقی اوهایو دره و دامنه های غربی از Appalachians مانند پیتسبورگ, باران-تغییر-به-برف سناریو ممکن است رخ دهد.

چقدر باران مخلوط با برف و دقیقا همان جایی که سنگین ترین راه باریک از برف به پایان می رسد بستگی دارد آهنگ از طوفان است.

AccuWeather رئیس پخش هواشناس برنی Rayno گفت: رفتار جریان جت حیاتی خواهد بود در طوفان با توسعه و پیگیری آن طول می کشد. فشار در سواحل شرق, معنی I-95 راهرو را گول برف تهدید از این سیستم آب و هوا.

“مناطق که در آن [برف] بسیار بعید است” Rayno گفت: “جایی است که ما دیده برف و خشکسالی تمام زمستان: بوستون, نیویورک شهرستان, فیلادلفیا به واشنگتن دی. سی”

واشنگتن برداشت تا 0.6 اینچ از برف در این فصل است. به طور معمول, این نقطه, پایتخت کشور دریافت کرده است 12.9 اینچ است. دورتر در شمال فیلادلفیا ثبت کرده است فقط 0.3 اینچ از برف یا 2 درصد از نرمال تا کنون در این فصل و در شهر نیویورک برداشت تنها 4.8 اینچ از برف تا کنون در این فصل تنها 26 درصد از نرمال بارش برف.

طوفان در این زمان بعید به نظر می رسد برای آوردن برف سنگین به این منطقه از سواحل شرق است اما به احتمال زیاد برای تولید بادهای قوی در این منطقه است.

“در حالی که طوفان در طول قسمت وسط از هفته آینده به ارمغان بیاورد باران به سواحل شمال شرقی و حتی بخش بزرگی از مرکزی Appalachians آن است که به احتمال زیاد موثر باد تهیه کننده گفت:” AccuWeather ارشد هواشناس دیو Dombek.

هواپیمایی مسافران باید پیش بینی تاخیر و تلاطم مربوط به باد از دره اوهایو mid-Atlantic به دریاچه های بزرگ و جدید انگلستان پوشا چهار شنبه و پنج شنبه. وجود دارد بالقوه برای پرواز اختلال در مگا هواپیمایی هاب از شیکاگو و دیترویت, آتلانتا و نیویورک از باد, در علاوه بر این به و یا به جای سنگين.
\

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>